Grimsby

• Velká Británie The Brothers Grimsby (více)
Velká Británie / Austrálie / USA, 2016, 83 min

Gangsta

Už když jsem se rozhodl film pustit věděl jsem že to bude něco, protože scénář napsal Sacha Baron Cohen který ve filmu také hraje. Ale to co přišlo nemohl čekat nikdo 80% filmu je váš nepřerušovaný konstantní smích. Už prvních 10 sekund napoví že to není žádný Rain man nebo Forest gump tohle je typická Cohenova komedie. Překvapil mně Mark Strong že s Cohenem tvořili perfektní duo které společně dělá skvělou show a ta scéna se slonem……. Tohle je prostě ten typ filmu který si pustíte když vám umře křeček a nemáte IQ 20 nebo obrovskou dávku sebezapření abyste si pustili kameňák. Tohle je skvělá bláznivá komedie. Nic víc, nic míň od toho nečekejte. 70% 4* ()

pida123

Bože....větší kokotinu jsem snad neviděla. Hlavně si všichni narvěte do prdele rachejtli jako kráva a zachráníte svět...brácho, vysaj mi jed z koulí a podobný nechuťárny.....co to jako má bejt? To je jako propagace análního sexu, nebo co??? Jsem znechucená z toho, že jsem ztratila čas s takovou sračkou. ()

DaOtisAwe

Nevím, kdy naposledy se mi v kině stalo, že bych lapal po dechu v záchvatu smíchu. U Grimsbyho se mi to stalo 2x. A to ani nemluvím o scénách, kdy většina sálu řvala smíchy a zbylá menšina si zakrývala oči. Chápu, že pro spoustu lidí to bylo moc, ale já byl v sedmém nebi. Akční scény super, zpestření v podobě POV akce bylo boží. Bavil jsem se víc než u Borata nebo Diktátora, pro mě velké překvapení. Břicho a panty u huby mě bolí ještě dnes a to jsem film viděl předevčírem. ()

GrEEnPajula

Na filmu jsem byla v kině a už po první půl hodině jsem toho litovala. Zasmála jsem se jen párkrát, většina vtipů již byla viděna jinde a navíc je to celý hrozně předvídatelný. Prostě vrchol trapnosti. ()

rekurseman

ROFL,ROFL,ROFL. Ano, tato komedie byla šílená, od začátku sranda, někdy až nechutná sranda, ani sekundu nebyla nuda, jak už to tak bývá, Cohen do toho dal svůj styl a humor, takže můžete čekat hodně spermatu, koulí, obecně genitálií. Oddechový film, nečekáte nic a z kina odcházíte a bránice vám vibruje až do večera, jste překvapeni. Tak to má u těchto filmů býti..Za mě vysoká spokojenost. ()

tchempi

Slabé, velmi slabé. Fyzické gagy moc nefungují, i když Sacha hodně tlačí na perverzní pilu. Humor tak zachraňuje pár povedených slovních fórků, ale je to málo. ()

oSiSko

Čo chceš od takéhoto filmu iné ako záchvaty smiechu? asi nič. To som aj dostal a spolu so mnou plná kinosála. Absolútne nekorenktný, hnusný humor bez akýchkoľvek limitov, ktorý dokáže v takejto kvalitnej podobe priniesť len Sacha Baron Cohen. Absolútne neznášam kadejaký fekálny hnusný humor, ktorý mi nedokáže príjsť vtipný, ale tento človek je génius vo svojom obore. Mne v tomto filme nechýbalo absolútne nič, ani sekundu som sa nenudil a humor je dávkovaný tak, aby mal človek čas vydýchnuť, ale niektoré scény, hlavne 2 scény, so slonami a so zelenými kráskami, boli absolútne nepredýchateľné. Toto musí človek zažiť a sledovať s veľa ľudmi nech sa ten smiech poriadne násobí a vtedy to má grády. Ja nemám čo vytknúť, pravý a nefalšovaný humor, ktorý vie ponúknuť iba Cohen. ()

Sharlis

Toto bolo absolútne perfektné a takto som sa pri filme nesmial snáď of New Kids :D Herci bohovskí, humor... :D:D:D:D Absolútnych 5*. Viac takýchto filmov Sacha. ()

axcris

Takýto ”humor“ sa Vám buď znechutí, silnou dávkou ho vstrebete alebo prekvapí svojou neočakávanosťou. Nič medzi tým. Neviem, či práve nado mnou vznikalo nové súhvezdie dickobraz alebo niekde po blíž, čierna diera vcucla neznámy asteroid. Ale mne sa tu prekvapivo Cohenovský humor so serióznou pleškou Stronga páčil. Mix futbalu, anglického akcentu a neupravených kotliet, to Brothers Grimsby vyzdvihuje na viac, ako len nechutnú komédiu bez štipky originality a stáleho sa opakujúceho klišé. Mágia tu proste zafungovala, Trumpov AIDS potešil. Raz za čas nie je na škodu vypustiť paru. A keď sa už to stane, nech je to najväčšia para zo všetkých... Slony sú majestátne zvieratá. Preto si zapamätateľnú scénu znova pripomeniem sám. Nie kvôli záujmu ale kvôli brániciam. ()

zvolsi

Jsou komedie, komedie co jsou trapné a pak jsou komedie co jsou tak trapné, až jsou komické. Je jich opravdu málo a toto je jedna z nich a to píše člověk co nesnáší komedie co jsou trapné. Tento kousek na tvrdo ukazuje věci které zdaleka přesahují věci o kterých si v jiných filmech jen vykládají. trochu mi trvalo, než sem se do toho dostal, ale sloní gangbang to prostě zlomil a pak už to se mnou měl film jednoduché :D ()

hlava81

No ty voe, to byl dobrej úlet. Kdo tohle točil, měl fakt "koule". Vůbec jsem nevěděl co od toho filmu čekat a řezal jsem se skoro pořád. Pokud máte rádi ujeté komedie a ještě líznuté akčním žánrem, jděte do toho. To stojí za to vidět tohle. ()

mSchweinhund

Každý vieme, o čom sú Cohenove filmy. A opäť sa mu to podarilo, lebo som sa párkrát dohnal k slzám a zároveň tomu morálnemu pocitu: ako ho to napadlo? A podotýkam, skvelý kasting, zožral som im celý ch skoro 90 minút. ()

Rhod

Už pri viacerých filmoch som si uvedomil, že mám rád britský humor, a tu sa mi to len stonásobne potvrdilo. Smial som sa, niekedy až rehotal. Super herecké duo, kde Mark Strong tomu pridáva aspoň trochu akčnej vážnosti. Aj keď miestami som sa čudoval, že do toho išiel (napr. konkrétne scéna so slonom, vycucávanie jedu z vajec), nakoniec z toho vyšla veľmi podarená komédia. Povedal by som, že je to skôr film pre mužov ako pre ženy, lebo tie by mohli byť niekedy urazené alebo znechutené. Snáď Sacha Baron Cohen príde aj nabudúce s niečím podobným. Pre mňa určite lepšie ako od neho film Diktátor. ()