Když do pekla, tak na ohnivém oři. Když nějakou hodně velikou uchylárnu, jedině se Sachou Cohenem. I když už mám něco málo ta sebou, tak tenhle film překonal má nejtemnější očekávání, myšleno samozřejmě v pozitivním smyslu. Hlavně za konec, sloní bukake, za skvělou felaci, anální rakety, za fotbal, za Trumpa, za Harryho, za těžkotonážní 69, vlastně za celý film, no za pět!(2.6.2016)

Už jen to, že Mark Strong (53 let) hraje mladšího bráchu Sachy Barona Cohena (44 let). Jedno se musí Cohenovi nechat. Má silný smysl pro esenci lidského hnusu. A když chce, dokáže rozpoutat fakt zábavnou prdel. Ke svému vlastnímu překvapení jsem se královsky bavil. Nejvíce od filmového sestřihu Cohenova Ali G pořadu Ali G, Aii.(7.8.2016)

Zajímalo by mne, zda Penélope Cruz při podepisování smlouvy věděla, že se objeví ve stejném filmu jako varlata Marka Stronga, rozkrok Gabourey Sidibe a hektolitr sloního ejakulátu. Filmu se daří prezentovat vše uvedené, aniž by působil jako nahodilý slepenec gagů (byť k němu nemá daleko) a aniž by pointa (vždy) spočívala v samotné nechutnosti nebo imbecilitě daného vtipu. Svým bezelstným odmítáním toho, co se sluší v civilizované společnosti, plní Cohenův Nobby, hrdě se hlásící k anglické lůze (neboli „scum“), podobnou funkci jako dříve Ali G nebo Borat – ukazuje, v jaké přetvářce žijí všichni intelektuálové, maloměšťáci a snobové, kteří svou pravou tvář a skutečné záměry odhalí teprve při konfrontaci s člověkem, jímž opovrhují příliš na to, aby jej brali vážně (k čemu to mj. může vést, ukázaly letošní volby amerického prezidenta). Ostatní postavy k tomuto obnažení (nezáměrně) vede Nobby, diváka pak (záměrně) vidlácké vtipy dotažené ad absurdum. Jasně, je to hodně hit-or-miss záležitost, střih by mohl být méně zběsilý a vážně pojaté flashbacky (a celá linie o důležitosti rodiny) nabourávají tempo i tón vyprávění, ale pořád mi to přišlo vtipnější a podvratnější než většina mainstreamových komedií. Čtvrtá hvězdička za AIDS pro Donalda Trumpa. 70% Zajímavé komentáře: maddy, ancientone, Othello(21.11.2016)

Někdy to bylo tak trapné, až to bylo vtipné a někdy to bylo prostě jednoduše jen trapný... :) Ale jo, spíše jsem se smál, je to rozhodně dobrý snímek na vypnutí mozku (na co také jiného). Přijde mi jen, že to zbytečně tlačí na pilu - jen aby se tomu smál i kde jaký blb. Neříkám ale, že ty pitomé scény (sloni apod.) nefungují, jen to podle mě tentokrát tvůrci obecně už trochu přepískli.(23.3.2016)

• BoPo

Vycucnutie jedu z koulí a sloní gangbang definujú štýl humoru, ktorým tentoraz Sacha Baron Cohen rozhodne nepobavil. Vedľa tohto miestami dosť trapného pokusu o humor vyzerá Dostaňte agenta Smarta ako komédia roku. Od odpadu Grimsby zachraňuje fakt, že sa našlo zopár (na jednej ruke spočítateľných) momentov, ktoré vyvolali úškrn a raz tuším aj pobavené zafunenie.(3.7.2016)