Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DwayneJohnson
  *****

  Když do pekla, tak na ohnivém oři. Když nějakou hodně velikou uchylárnu, jedině se Sachou Cohenem. I když už mám něco málo ta sebou, tak tenhle film překonal má nejtemnější očekávání, myšleno samozřejmě v pozitivním smyslu. Hlavně za konec, sloní bukake, za skvělou felaci, anální rakety, za fotbal, za Trumpa, za Harryho, za těžkotonážní 69, vlastně za celý film, no za pět!(2.6.2016)

 • eraserhead666
  *****

  Už jen to, že Mark Strong (53 let) hraje mladšího bráchu Sachy Barona Cohena (44 let). Jedno se musí Cohenovi nechat. Má silný smysl pro esenci lidského hnusu. A když chce, dokáže rozpoutat fakt zábavnou prdel. Ke svému vlastnímu překvapení jsem se královsky bavil. Nejvíce od filmového sestřihu Cohenova Ali G pořadu Ali G, Aii.(7.8.2016)

 • Matty
  ****

  Zajímalo by mne, zda Penélope Cruz při podepisování smlouvy věděla, že se objeví ve stejném filmu jako varlata Marka Stronga, rozkrok Gabourey Sidibe a hektolitr sloního ejakulátu. Filmu se daří prezentovat vše uvedené, aniž by působil jako nahodilý slepenec gagů (byť k němu nemá daleko) a aniž by pointa (vždy) spočívala v samotné nechutnosti nebo imbecilitě daného vtipu. Svým bezelstným odmítáním toho, co se sluší v civilizované společnosti, plní Cohenův Nobby, hrdě se hlásící k anglické lůze (neboli „scum“), podobnou funkci jako dříve Ali G nebo Borat – ukazuje, v jaké přetvářce žijí všichni intelektuálové, maloměšťáci a snobové, kteří svou pravou tvář a skutečné záměry odhalí teprve při konfrontaci s člověkem, jímž opovrhují příliš na to, aby jej brali vážně (k čemu to mj. může vést, ukázaly letošní volby amerického prezidenta). Ostatní postavy k tomuto obnažení (nezáměrně) vede Nobby, diváka pak (záměrně) vidlácké vtipy dotažené ad absurdum. Jasně, je to hodně hit-or-miss záležitost, střih by mohl být méně zběsilý a vážně pojaté flashbacky (a celá linie o důležitosti rodiny) nabourávají tempo i tón vyprávění, ale pořád mi to přišlo vtipnější a podvratnější než většina mainstreamových komedií. Čtvrtá hvězdička za AIDS pro Donalda Trumpa. 70% Zajímavé komentáře: maddy, ancientone, Othello(21.11.2016)

 • Handle
  ***

  Někdy to bylo tak trapné, až to bylo vtipné a někdy to bylo prostě jednoduše jen trapný... :) Ale jo, spíše jsem se smál, je to rozhodně dobrý snímek na vypnutí mozku (na co také jiného). Přijde mi jen, že to zbytečně tlačí na pilu - jen aby se tomu smál i kde jaký blb. Neříkám ale, že ty pitomé scény (sloni apod.) nefungují, jen to podle mě tentokrát tvůrci obecně už trochu přepískli.(23.3.2016)

 • BoPo
  *

  Vycucnutie jedu z koulí a sloní gangbang definujú štýl humoru, ktorým tentoraz Sacha Baron Cohen rozhodne nepobavil. Vedľa tohto miestami dosť trapného pokusu o humor vyzerá Dostaňte agenta Smarta ako komédia roku. Od odpadu Grimsby zachraňuje fakt, že sa našlo zopár (na jednej ruke spočítateľných) momentov, ktoré vyvolali úškrn a raz tuším aj pobavené zafunenie.(3.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace