hujerita

Tak De Niro Róbert ma troška sklamal, len sa priblblo usmieval a sem tam niečo zahral, ale tak scenár mu viac nedovolil a to je možno škoda. Vedel som že to bude sladká romantika, ale ani sladká a ani romantika to nebola. Jediný ako tak normálny tam pôsobil De Niro Róbert a Renka Russo, tý boli fajn. Hlavným hrdinom som tú ich lásku a ja neviem čo ešte vôbec neveril. ()

MichaelG

Film ze kterého si člověk nic neodnese možná jen to že i ve vysokém věku dokáže být člověk fajn. Nepochopím čeho jsou dnešní režiséři schopní.. takový příběh nemá žádnou váhu. ()

final2

Pokud čekáte KOMEDII tento film si rozhodně nepouštějte. Jedná se totiž o romanticky rodinné drama. Za celý film jsem se nezasmál. Ano měl jsem na tváři cosi jako úsměv, ale bylo to z dojemnosti příběhu. Hlavní hrdinové jsou sympaťáci,takže budete chtít aby na konec všechno dobře dopadlo a jako v každém americkém filmu to tak samozdřejmě skončí. Oddychovka na sobotní odpoledne strávenou s rodinou u televize. ()

Crumb4

Jeden z nejlepších filmů za poslední dobu. Je velice aktuální a dost upřímný. Anne mám jako herečku dost v oblibě a tady mi byla více než sympatická, Robert De Niro je jasný štramák. Zasmála jsem se, brečela jsem, prostě film jak má být, Rozhodně chválím a doporučuju! ()

SZINAI

Nancy Meyers nám naservírovala příjemný film s Robertem de Nirem a Annou Hathaway. Pokud čekáte bláznivou komedii, tak to rovnou přestaňte číst a mrkněte raději někam jinam. Protože tohle ani komedie není. Je to nenáročný klidný film, který vám zlepší náladu a zpříjemní den. ()

Ganka

Pohodový film ukazující kontrast uspěchaného mládí a zkušeného stáří. Líbí se mi také, jak poukazuje na potřeby starších občanů (škoda, že každý dědek není takový švihák jako De Niro). Prostě příjemná pohodová komedie. žádná hloubka, ale člověk si u toho dobře oddychne. De Niro jako milý člověk, který uvnitř nosí spoustu bolesti, je ukázkovým příkladem herce, který časem nestárne nýbrž zraje. A Hathaway má tu neurózu přímo v krvi. Celý film jsem čekala, kdy svého stážistu povýší do role ředitele. Takhle prvoplánové to naštěstí nebylo. ()

JerryPilsen

Příjemný film s uklidňujícím hlavním hrdinou.Čekal jsem něco jiného,ale postupem času dopadl děj nad očekávání.Příběh je ze života a na režii je vidět ženská ruka. ()

Mario_

Zpočátku jsem od filmu nic neočekával a bral to jen jako něco na zpestření večera a vyplnění volného času, postupně z ničeho se stalo něco a film mě velice dobře nadchnul. Nechybí vtip,příběh,zvrat prostě dle mého tento film má duši a vřele ho všem doporučuji. ()

Kinepa

9.3.2015, kino, Až jsem byl překvapen, jak se mně to líbilo. Několik parádních momentů např. utírání otisků kravatou. ()

Number_84

Krásný film o mezigeneračním rozdílu v kladném slova smyslu. DENIRO a HATHAWAY zvláštní, ale dobrá dvojka, docela jim to spolu šlo. Film se mi moc libil ()

kratajirka

Naprosto upřímná komedie o běžných životních situacích. Nikdo si na nic nemusí hrát a vše běží dle klasických životních scénářů. Proto hodnotím vysoko. :) ()

zdenek.fedar

Já tedy nevim, ale mě ten film prostě bavil. Nejsem si zcela jist čím, ale prostě a jednoduše bavil. A o to snad u filmu jde především ne? Nebudu zde vypisovat sáhodlouhé vysvětlování proč, nebo nač, prostě jsem se bavil. Je to jednoduchá komedie, která nás má uvolnit od všedních starostí a uvolnit nás od stresů každého dne a to se mu v mém případě bezezbytku povedlo. Za mě ctyři hvězdy....... ()

veronika.tum

Jeste ted nemuzu uverit tomu, ze tenhle film trval neskutecne dlouhých 120minut. Jeden velky kýč doprovázený hudbou z The Sims. 70% hodnoceni je opravdu velmi směšné....Neco takveho je dobre si pustit maxilmálně k prknu na žehlení. ()

jeklik12

Obyčejný film, ale tak příjemně natočený... Ať si každý říká co chce, ale ten film byl fajn. Jediným mínusem filmu (pro někoho plusem) je, že i když si u žánru přečtete nápis komedie, jsou chvíle, kdy se ve filmu o hlavního hrdinu bojíte a čekáte, kdy ten sympatický pán umře. To se naštěstí nestane a po shlédnutí filmu ve Vás zůstane příjemný pocit. ()

luky.zaoral

Když přehlédneme občasně přeslazené scény a zaujme nás spíše hlubší myšlenka toho filmu, tak si myslím, že se musí líbit snad každému. Rozhodně velmi povedený film do dnešní velmi uspěchané doby. Jeden z mála filmů nad kterým sem přemýšlel i pár dnů po jeho shlédnutí. Možná je to tím, že sem v něm viděl i sebe v určité roli ale myslím, že stojí shlédnutí... ()

january

Nějak mi nejde do hlavy, jak je možné, že hrdinové v amerických filmech si nesmí ani zapálit cigaretu, ale tady je propagována hlavní postava filmu jako žena, která nikdy nejí nebo jí stačí půlka polévky denně (v tom filmu je na to opravdu hodněkrát poukázáno a vlastně je to jedna z hlavních vlastností oné postavy). No a děj.. hm... buď to měla být komedie o světě staříka mezi mladými nebo o trablích mladé podnikatelky, ale ne obojí. Docela mě zaujala zápletka s problémy s rodinným životem někoho, kdo si buduje kariéru, tím spíš, že tentokrát byly role obrácené, jenže to bylo děsně nedotažené a useknuté ve prospěch happyendu... Prostě plastovej film hrající si na drama... meh. ()