Shitonit

Poněkud zmateně mě to minulo, a musím uznat, že to byla fakt klika, páč bych mohl bejt nasr... a zanevřít na ostatní Nirovi filmky jen kvůlivá týdle bezduchý sračce. ()

fridge

Extrémně kýčovitá oslava startupové "odírací" kultury. Nemůžu prozradit moc víc, ale jako zaměstnanec celkem "zdravého" korporátu mě bylo většiny lidí v tom filmu v pracovní rovině fakt mega líto, a rval jsem si vlasy, jak nejsou schopni pořádně vyřešit svoje problémy. Ta nadměrná oslava gentlemanů z poloviny dvacátého století je taky trochu "on the nose", a konec byl vyložené zklamání. Naproti tomu všemu je to milý film, který často překvapí úkrokem od klasických klišé a jinak dobře napsaným scénářem. Kromě krátké chvíle v asi 2/3 filmu jsem se nenudil, takže asi nakonec palec nahoru. ()

Syna.1990

Klasická Nancy Meyers, ona prostě svou práci umí bezpochyby dokonale. Komedie, která zahřeje. V hlavních rolích se perfektně doplňují bravurní Robert De Niro s roztomilou Anne Hathaway. Moc jsem se na tento film těšil a proto jsem byl šťastný, když mé očekávání bylo naplněno. ()

TonyStark

Docela příjemně natočená dvouhodinová reklama na Apple,kterému zde zdárně sekunduje zajímavá dvojice De Niro a Andula Hathawayová. Je to samozřejmě pohádka z vyšších vrstev o hyperaktivní self-made girl, která si pomocí startupu vybudovala menší impérium s online prodejem hadříků a znuděném důchodci z Brooklynu, který už chudák procestoval celý svět a pořád neví do čeho píchnout. Tak odpoví na inzerát od výše zmíněné supercool firmy. Sice neví jak se zapíná MacBook a neumí vytvořit ani přílohu k mailu,ale při pohovorech je tak sympatický, že se během jediného zívnutí v kině stane osobním stážistou samotné kreativní ředitelky...Zaskakuje kde se dá, není nikomu k smíchu, všichni mladí ho hrozně žerou a najednou je z něj šéfčin osobní řidič a tahá její malou do školky. Během pár dní je z něj nejlepší přítel,řeší manželskou krizi a divák už tak nějak očekává, že začne šéfovat i firmě nebo se s ní ožení.... Byl by to stereotyp jako prase,ale naštěstí je tahle moderní pohádka dobře natočená, sálá z ní lehkost a nenucenost a divák se během těch dvou hodin i zasměje. Andula mi připadá čím dál roztomilejší (brečet a kroutit očima se naučela už v Interstellaru) a De Niro snad ani neumí zahrát špatně. ()

Moiseiwitsch

Příjemná, milá, nenásilná kritická komedie zabývající se generačně odlišným vnímáním současného světa, vztahy mezi lidmi atp. Děj je předvídatelný, jednoduchý a má klasicky neuvěřitelný happyend na závěr. Takže USA produkce se nezapře. I tak hodnotím vysoko, protože jsem si odpočinul a docela slušně jsem se i pobavil. ()

george82

Tak tenhle film mě neskutečně mile překvapil. Jednak De Niro byl skvělej a taky Anne Hathaway. Společně ta chemie vytvářela naprosto výbornou atmosféru. Velmi milé překvapení. ()

mirkath1

Docela hezká pohádka-rozhodně De Niro opět nezklamal. Anne mám ráda už z filmu Ďábel nosí Pradu-taky pěkná pohádka :D ()

ratpile

Startup pohádka v načančaném oblečku. Cukrová vatička, adorující generaci jablečných vousáčů ve vestičkách. Afektovaně chápavá, milá, sladká Hathaway mi tentokrát přišla skoro až na hraně snesitelnosti, De Niro sympatický, ale taktéž dohnaný do slaďoučké krajnosti. Manažerka jezdící po kanceláři na kole s chápavým úsměvem Matky Terezy, hyper-pozitivní moudrý dědeček napravující mladou generaci, slaďoučky otec na mateřské - celkem silná káva i na 120 minut oddychové pohody. ()

hackstolle

60%. Nektere komentare nekterych lidi tady jsou opravdu "zajimave". Neresi kvalitu filmu, jsou az prilis zaujate, misty neslusne. Film to neni buh vi jaky. Je to proste relax k pobaveni. ()

arbeit

Okej toto ja dopozerať nemienim. Presladené, priteplené, cool open space kancelárie, facebook, twitter, instagramy a iné pičoviny v jebnutom feministickom filme o strete dvoch generácii so šablonovitými postavami bez štipky humoru. Dobrý deduško večerníček zachraňuje mladú free cool in generáciu ktorej sen je robiť v obchode čo predáva čínske handry. Ten film je ako ženské časopisy kde retardované články vypĺňa všadeprítomná reklama, a tá reklama na jogurt má v tomto prípade kruté 2 hodiny. ()

BardDeLune

Taková podívaná na jedno shlédnutí a sem tam nějaké zasmání. De Niro, je prostě kabrňák a film s ním si nenechám ujít, ačkoliv toto bylo docela nedokončené. Když něco scéna načala, nikdy to nedokázala dojet do konce, tedy, konkrétně ten scénář. 60% ()

boombang

Na Anču se hezky koukalo a Robert si jel svůj způsob herectví, tentokrát sympatičtější než jindy. Občas jsem však měl pocit, že sám cítí, jak jsou některé jeho repliky tupé a klišoidní, takže je říkal se sebezapřením. Film mi ale nic nedal a na závěrečných dvacet minut se pokusím ještě dnes zapomenout. ()

knihovna

Ne tenhle film mě opravdu nebavil. Jak v jednom filmu slyším víc jak 2 x slovo sexismus a neříká to Cohen tak je mi z toho nevolno. A nezachrání to ani okatá Anne, ani jinak můj oblíbený Robert. Přitom nápad asi není špatný, ale ne takhle klišoidní. Ten její manžel by si druhou ženskou nenašel, spíš podle vzevření a chování jinýho chlapa. Prostě nepovedená a těžko uvěřitelná limonáda. ()

curfew77

Ještě pořád se najde film, od kterého nic moc nečekáte a on vás tak mile překvapí! Krásně melancholická komedie s romantickým nádechem, které se zázračně daří nesklouznout do žádného z rutinních klišé, přestože pořád čekáte, jak se to autorce nakonec sesype do nějaké banální pseudozápletky. A jistěže výtečné ústřední herecké duo, které navíc pořád jede na sto procent, takže je radost jejich souhru sledovat! Tohle se opravdu až nečekaně vydařilo a tudíž neváhám vytasit plnou hvězdičkovou sazbu. Snad jen ve dvou momentech už scénář přeci jen překročil hranici uvěřitelného (profesionální řidič popíjející před autem a přímo u firmy s asi milionem oken, plus samozřejmě ono vloupání kvůli jednomu emailu, jakkoli je jinak velmi, velmi vtipné). Už jsem to asi říkal, ale AH je prostě pro mě Audrey Hepburnovou jednadvacátého století: půvabem, kvalitou herectví a koneckonců i tím shodným monogramem ;) 90 %. ()

Barghest

Tohle byla hrozně moc příjemná feel good podívaná. Robert De Niro je tu za moudrého gentlemana ze staré školy a Anne Hathaway za typickou moderní matku-podnikatelku, co se marně snaží skloubit péči o prosperující společnost s rodinným životem a dohromady tvoří nečekaně parádní dvojici. A taky je to opravdu sranda. ()