poster

Night and the Doctor (TV seriál)

Krátkometrážní / Sci-Fi

Velká Británie, 2011

Režie:

Richard Senior

Scénář:

Steven Moffat

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

 • boshke
  ***

  Bad night vtipná, Good night o ničem, First a Last Night ujdou díky chemii mezi Doktorem a River, Up All Night vtipná... 70%(4.7.2016)

 • jh666
  *****

  Série 5 minizod, které se odehrávají napříč šestou sérií. První dvě jsou zábavné, poslední je prequel k jednomu dílu, ale nejdůležitější jsou První a Poslední noc, přičemž ta poslední je jednou z nejsmutnějších chvílí v Doktorově životě. 100 %(23.9.2014)

 • Šimpy
  ****

  Důležité miniepizodky z Doctorova života, některé vtipné, některé samoúčelné ale především některé k zamyšlení co se týká vztahu Doctora a River....(7.2.2015)

 • MsUtahraptor
  *****

  První čtyři jsou rozinky a mandle z čerstvé vánočky. Pátá část až zbytečná, ale ty dvě minuty celkové hodnocení nesrazí.(13.11.2014)

 • filmmovier
  *****

  První a poslední noc fantastické, občas je to jen noční vyplňovačka, ale jako celek to působí skvěle a tyhle noční příběhy opravdu mají myšlenku a smysl, takže za mě další parádní výplň seriálu, neboť Doctora není nikdy dost, obzvlášť toho jedenáctého. Dokonce bych to považoval za jednu/y z nejlepších webizod tohoto seriálu. Za mě 100%.(24.1.2015)

 • Sadova302b50
  *****

  Soudě dle počtu hodnocení, mnoho lidí o těchto mini-epizodách neví. Docela škoda, protože stojí za to, výborná směs protichůdných emocí i zábavy na krátkém časovém prostoru, tak doktorovská, jak jen může být. 90%(6.3.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace