The Raid 2: Berandal Tribute (amatérský film)

Akční / Krátkometrážní

2014, 3 min

Komentáře uživatelů k amatérskému filmu (9)

Ty jseš fakt dementní dítě Joši!!!! :-D Jak můžeš srovnávat jabka s hruškama ...!! TVL. wtf. demence lvl. 100/100 :)))(11.12.2014)

Steven Seagal sedí tiše v koutě, žere burger, potí se jak otčím na pořezaný gotičce a egoisticky slintá., že i mladí a nadšení amatéři jsou o 100% lepší a rychlejší, než-li on v dobách nejvetší slávy, natož teď v jeho happymealové formě.60%(10.2.2015)

Dva studenti, dvou minutova hitparada surove rychle provedenych chvatu. To muselo bolet!(12.12.2014)

• Yoshitsune

Tak špatný to neni, ale pravý Berandal je jenom jeden.(11.12.2014)

Si nechapem, ze tu ma profil kdejake youtube video, ale ok. Tato pocta stylu bitiek z Raidu je skvela. Jedna kratka bitka medzi dvoma nadanymi chlapmi. Nic viac, nic menej. Je to skvele natocene, spickovo choreografovane a bezchybne prevedene. Kazdy, kto ma rad kvalitne bitky, tomu musi dat 4*. Vynimku maju zakerni skunkovia, ktori zavidia borcom ich schopnosti.(25.11.2017)

• KASUGI

A pointa? Já fakt nesnáším tady ty youtube výkřiky do tmy alá StarWars "krátkometrážáky", které probíhají stylem: potká hodný jedi zlého jediho, zašermujou meči a jeden (většinou zlý) vyhraje, konec, titulky... A co to má co dělat se Zátahem2? To si zrovna může každý 3D grafik, co vytvoří na kompu nějakou destrukci domu, či mostu přidat název 2012 tribute a sbírejme slávu a ovace. Cssss(6.3.2015)

Chlapci vedia. Pri ich akčných kúskoch si spomeniete na to najlepšie z The Raid 2. No táto krátka scéna mi je málo.(28.6.2017)

• Jadro

Sklepnúť ho mohol už dvakrát predtým, no ja veľi nechápem prečo to vôbec na csfd je :-)(7.8.2016)

Miluju, když se dva lidé mezi sebou porvou tváří v tvář a když to je secvičené tak, že to je jak opravdové. Body plus dávám i za amatéry, kteří natočili tohle. A co je na tom nejsmutnější? Že dva amatéři natočí něco zadarmo, než nějací kvalitní herci s vysokým rozpočtem. 90%(21.8.2016)