Série(2) / Epizody(160)

Statok Holzmanka, kde sa uprostred nádhernej prírody chovajú ušľachtilé kone, v sebe ukrýva temné tajomstvo. Keďže minulosť je neúprosná, dobieha svojich aktérov a dávne hriechy sa pomaly začnú vynárať na povrch. V pozadí veľkej ságy zbohatlíckej rodiny Závodských a potomkov starého rodu Karpatských Nemcov - Holzmannovcov sa ukrýva utajený zločin z konca druhej svetovej vojny. (TV JOJ)

JohnMiller odpad!

Moja mama sa na to tak veľmi tešila. Tv spoty s krásnymi koňmi boli pekne nakrútené. Upozorňoval som ju, že toto bude to isté ako búrlivé čučo či králikáreň... A nemýlil som sa, respektíve mýlil, bolo to ešte horšie.. Dokopy som možno videl iba jednu časť ale bohate mi to stačilo, myslím, že to po čase nahradil seriál Zoo, ďalšia katastrofa. ()

Richie4422 odpad!

Pozor, pozor ! Už ste otrávení nekultúrnou, trápnou, nudnou a neoriginálnou tvorbou slovenských televízií? Už máte po krk tých istých dejových línií, postáv, zvratov, hercov zo slovenskej televíznej tvorby? Už neviete, aký je rozdiel medzi Ubytovňou, Riško neplače a Šumienkou? Chcete niečo nové, svieže a nebojácne, čo urobí vietor v televíznej zábave? Áno? Tak ste naďalej odkázaní na sťahovačky zahraničných seriálov, lebo tu máme opäť to isté len s koňmi! Intrigy pri koňoch, láska pri koňoch, sex pri koňoch, jazdenie na koňoch, zvraty vo vzťahoch s koňmi a pomaly sa blížiaca dráma s lasom v ruke! Kone, kone, kone, kone ! Iný názov, iné kone, iný seriál, ale stále to isté !! Super ! Pecka! Kukám! ()

matthew.17

Na 5 hviezdičiek to zďaleka nie je, ale na odpad! taktiež nie, preto treba svojou kvapkou dorovnať hladinu. V porovnaní s inými dennými seriálmi citeľné zlepšenie, výborný kasting vo väčšine prípadoch (Haverl, Zeleníková, Višňovský, Šipošová, Ďuránová.),ale kamera je výborná a palec hore za to, že tvorcovia sa neboja ísť točiť do exteriérov, ktoré sú krásne a tam kde kolíše dej, zachraňuje seriál atmosféra. ()

Jard odpad!

Už len nápad vymyslieť nový denný seriál bol úplný nezmysel. Možno prvé časti mohli byť celkom dobré, ale čím sa denný seriál dlhšie vysiela, tým sa z toho stáva úplná primitívna telenovela. "Ten chce toho, támtá chce toho...a ten prenáša preprávky a ten len bedničky...". Ešte sa k tomu pridávajú každých 10 minút polhodinové reklamy TV Joj. Možno, keby to bolo na báze seriálu, ktorý ide len raz za týždeň, asi by som to pozerával. Určite, aj herci by robili pod menším stresom a zvýšila by sa kvalita obrazu aj scenáru. ()

Jordan odpad!

Po tom, čo som si kvôli prehľadu pozrel ako referenčnú vzorku jeden diel českého seriálu z produkcie HBO v réžii J. Hřebejka "Až po uši" som musel uznať, že chýr, ktorý sa v poslednej dobe šíri, že české seriály sú ešte minimálne o jeden level nižšie/horšie, než tie slovenské, je pravdivý. Včera však nastal ďalší zvrat v tomto "boji" o prvenstvo v televíznom bahne: JOJ-ka odpremiérovala nový romantický/rodinný seriál "Divoké kone" a týmto slovenská pôvodná televízna seriálová tvorba znova "tromfla" tú českú - zasa raz sa podarilo (za verím že nemalé peniaze) vyprodukovať úplný brak, demagógiu, vymývanie mozgov, prehliadku úpadku a defilé nevkusu, jeden plytký, nezáživný a miliónkrát vyvarený paškvil! ()