Série(2) / Epizody(160)

Statok Holzmanka, kde sa uprostred nádhernej prírody chovajú ušľachtilé kone, v sebe ukrýva temné tajomstvo. Keďže minulosť je neúprosná, dobieha svojich aktérov a dávne hriechy sa pomaly začnú vynárať na povrch. V pozadí veľkej ságy zbohatlíckej rodiny Závodských a potomkov starého rodu Karpatských Nemcov - Holzmannovcov sa ukrýva utajený zločin z konca druhej svetovej vojny. (TV JOJ)

janesX odpad!

Tento seriál má naozaj ambície byť NAJ, a to v nejednom ohľade - drží si jednoznačné prvenstvo vo vtieraní sa do zadku divákovi. No tak pardon, ale to je môj osobný dojem. NAJprv sa o to snaží primitívna pesnička, ktorá je presne tá, akú by som sám sebe nikdy nepustil. No a samotný seriál, ten akoby chcel vypadnúť z oka tureckej či akej telenovele. No ešte keby sa tí naši herci predabovali. Celý dej a obsah jednotlivej epizódy by sa dal prirovnať môjmu najnudnejšiemu dňu aký som kedy prežil, respektive (keď/ak) prežijem. Dnešná epizoda bola tušim o tom ako správne zametať schody, alebo také čosi. Divoké kone mali byť zrejme ako ušité na mieru slovenskému divákovi. Myslím že naša divácka odpoveď, tu na stránke hore vpravo, hovorí za všetko. No aj tak pre istotu: Ľudia, ktorých sa stále snažíte kŕmiť tímito odpadkami, vám svoje druhé aj tretie šance dávno dali. Toto si len pekne vy sami pozerajte - my totiž oslov ani volov doma nemáme. Aktuálne 15% sú tam asi z ľútosti. Jedno ale nechápem: prečo niekedy scénarista a tiež..(ehm)režisér neskúsia radšej rúbať drevo alebo robiť trebars bankára.. sami by z toho nakoniec mali len prospech - v telke by išlo niečo jej hodné, viac by bolo dreva a aj peňazí v banke. ()

Snowball odpad!

Slovenskí seriáloví tvorcovia opäť raz nesklamali. Overený sračkovský model šlape naplno aj v tejto televíznej žumpe. Máme tu jednu honosnú rodinu, je úplne jedno či riešia víno, kone, či dáke tupé drevárstvo, stále je to o tom istom. Objavujú sa tu hriechy minulosti a je tu niekto, kto chce honosnú rodinu potopiť. Až taká je Slovač tupá? Netočili by stále tú istú stupiditu dookola, len vždy v inom šate, keby sa nenájde dostatočný počet idiotov, čo si to pravidelne zapnú. Pridrbanejší, na Slovensku obohratejší scenár snáď už ani nemôže byť. Koľko fantázie na napísanie tohto asi trebalo? O hereckých výkonoch radšej nejdem ani hlbšie hovoriť. Kadejakí dedinskí ochotníci by to lepšie zahrali. Nuž zhrnem to asi tak - pokiaľ sa radi kukáte na Modré z neba (či teraz V siedmom nebi), pokiaľ ste volili Fica a pokiaľ vaše IQ nepresahuje hranicu 90 ( ak spĺňate prvé dva body, tak zaručene aj ten tretí), tak je tento seriál ideálny pre vás a budete ho úplne hltať a milovať. Ak do svätej trojky nespadáte, nekukajte to. ()

matthew.17

Na 5 hviezdičiek to zďaleka nie je, ale na odpad! taktiež nie, preto treba svojou kvapkou dorovnať hladinu. V porovnaní s inými dennými seriálmi citeľné zlepšenie, výborný kasting vo väčšine prípadoch (Haverl, Zeleníková, Višňovský, Šipošová, Ďuránová.),ale kamera je výborná a palec hore za to, že tvorcovia sa neboja ísť točiť do exteriérov, ktoré sú krásne a tam kde kolíše dej, zachraňuje seriál atmosféra. ()

Berty00

Ajkeď Divoké kone mal byť podľa ich slov iný ako všetky ostatné slovenské seriály no opäť použili svoj neuveriteľný skill a svojou tvorivou hlavičkou vytvorili niečo úžasné-hovno...1 hviezdu dám len kôli Lujze pretože je skvelá stand-up komička(No ajkeď tu svoj talent moc nevyužije...)Televízna stanica JoJ opäť láka veľa fanúšikov(najmä ženského pohlavia) vysokou sledovanosťou a ja musím povedať že pokračujte v tom čo robíte !... Máte veľký fanklub retardovaných tínedžeriek(česť vínimkám).. ()

Ag.Sournamek odpad!

revolučné! presne to, čo tu chýbalo! úplne novátorské veci na poli slovenského seriálu: kone, bohatá rodina v bližšie neurčenom malomeste, intrigy jedného zo súrodencov na nekalé podnikateľské plány s pozemkami a čistá láska dvoch krásnych mladých ľudí... a to originálne rozloženie postáv: zlý patriarcha, dobrý "sedliackym" rozumom oplývajúci starešina, dvojica vtipných figúrok glosujúcich dianie - a všetko, pochopiteľne, obsadené hereckou elitou! ()