Vzkaz v láhvi

• Dánsko Flaskepost fra P (více)

s0re

dobre spracovane, ale strasne ma stvalo miestami nelogicke konanie postav (akcia vo vlaku uplne sflaknuta - cista amatercina) a utopicky sprosty koniec - privedenie hlavneho hrdinu Carla na cestu viery. Nebyt vyborneho zaporaka (najlepsieho zo vsetkych 3 dielov) a jeho motivu siel by som s hodnotenim este nizsie. ()

josezuna

Ďalší skvelý kúsok z tejto minisérie. Pekne sa to rozbehne a o napätie nieje núdza. Len en Hasan mi liezol na nervy svojou neschopnosťou. ()

Bruce0659

Napriek drobným rezervám v réžii a hudbe, ktorá mi tam niekedy nesedela, som maximálne spokojný. Scenár je výborný, jeho prepracovanosť bolo cítiť v detailoch, pred hercami a ich výkonmi klobúk dole. A najviac oceňujem práve niektoré detaily, ktoré odlišujú snímku od americkej tvorby. Dej síce nie je až tak napínavý a strhujúci ako napr. vo Fincherových trhákoch, to mi však nezabráni svoju spokojnosť vyjadriť 5*. Toto severské dielo rozhodne nič prevratné neprineslo, ale potešilo ma ho vidieť, takýto film sa jednoducho nevidí každý deň. ()

Jarmila68

Tak nejvíc komentář je od verbala..musím se ještě pořád smát! Inu pán je vtipný..film je ok I když je tam arabáč slimák(samozřejmě klaďas jako prase) jo nařízení,je nařízení:-( ()

alienable

Místo "Proč si nás ta láhev našla, Carle?" by spíš mělo zaznít "Kde vzali tu láhev a jak jí dokázali ukrýt a nenápadně poslat, Carle?"... a další nevysvětlitelné a nelogické momenty bohužel zabili druhou půlku snímku. Přesto solidní severská detektivka. ()

anevanu

Překvapení od začátku do konce a má to být třetí díl série?No jestli jsem neviděla dva předcházející určitě se kouknu... ()

Bufty

Za mňa perfektné krimi.Od začiatku do konca som "nedýchal".Dráma,akcia a sem tam dáky vtípek na uvoľnenie.Žiaden gýč... ()

jenylov

Tento film ma uplne sklamal. Nebol ani trochu využity potencial knihy ... Bolo to bez poriadneho deja. Herci nezaživni.. celé zle ()

Jackal07

Pro mě paradoxně asi nejslabší z trilogie s výjimkou prostřední relativně akční části. Jinak trochu nepřesvědčivé, násilná symbolika konce (kdo zabije koho a kdo co představuje, víc nemůžu prozradit) mě dost zklamala. Navíc Karl už tu nepředstavuje sympatického podivína, ale rovnou magora, co neví, kde je a co jsou děti. BTW děti nejsou pitomé a hloupé, naopak. ()

Akinaz

Atmosféra houstne, psychika hlavního vyšetřovatele je dost pošramocená a před sebou mají nelehký případ. Další pecka krimi z pera Adler-Olsen. Skvěle natočené, temné a hlavně nepředvídatelné, žádná amerikánština- seveřany napsáno, seveřany zfilmováno, prostě super. ()

Trucker odpad!

Strašná kravina s nesnesitelně pomalým a naprosto nesmyslným a nelogickým dějem, rozvleklými zbytečnými scénami a sáhodlouhými pohledy jednotlivých postav do blba. To vše "vylepšeno" dementními dialogy, jejichž autorem musel být napůl negramotný imbecil s nedokončenou třetí třídou základní školy. Každou druhou replikou v každém dialogu byla odpověď otázkou "cože?", nebo "co?", a to i na naléhavé zvolání "Zavolejte mu sanitku!". Kdyby aspoň některé "co?" nebo "cože?" bylo v českém překladu nahrazeno jinou otázkou, např. "proč?", "fakt?", "vážně?" nebo "jistě?", tak by to nevyznělo třeba až tak debilně, ale překladatel by si na tom musel dát trochu záležet. Hrůza a děs se u thrilleru sice cení, ale to by musely být jiného ražení než synonymum ke slovu "hovadina". ()

eexDon

Für mich - 75%, - /děj a zápletka nebyla zrovna omračující a dětský motiv byl takový klasický/, + /dvojice aktivního Farese a zkrachovance Nikolaje byla ucházející a atmosféra mě bavila/, hodnocení - slušná severská kriminálka s vraždícím šílencem, dětičkama a atmosférou, jo, docela to šlo, líbilo se, docela ()

Semtex.cz odpad!

Tenhle film je protkaný násilím a to je asi tak jediné. Z policajtů dělá idioty bez mozku a z náboženského fanatika génia, který se dostane z každé situace. Realita by byla jiná. ()

pupidup

Takhle blby a nelogicky chovani snad nemohou mit ani policajti... zbytecne zdlouhava blbost,na kterou jsem se diky me zalibe v severskych filmech bohuzel tesila..asi se z toho Freuda dalo vytezit vic,nez retardovane chovani policistu.... ()

evita_

Naozaj nie som veľký fanúšik rozťahaných filmov, ale pri Odkaze vo fľaši to vôbec, ale vôbec nebolo na škodu.... Spočiatku som si nebola istá čo očakávať od severského filmu, ale teraz viem, že ich chcem rozhodne vidieť viac ak majú byť takéto dobré. Téma - neskutočne ťažká, hlavný záporný hrdina - vedela by som si predstaviť strašne mu ublížiť... Jedným slovom monštrum, ktoré z neho vychovalo iné monštrum....proste celé zle. A k tomu náboženská fanatickosť rodičov - áno, tí boli rozhodne miestami na facku...A film ako taký bol chuťovka.... ()

Salsecnew

Trojka je lepší než dvojka, pořád však slabší než jednička. Má i tak více světlých stránek než dvojka, např. pasáž ve vlaku je napínavá. Škoda, že se pořád jako padouši objevují psychopati. ()