Šest směšných

• USA The Ridiculous 6

Tommy, zvaný "bílý nůž", si žije se svojí vyvolenou "kouřící liškou" poklidně mezi Apači, kteří ho po smrti jeho matky vychovali. Jednoho dne se objeví jeho skutečný otec, legendární šéf bandy desperátů Frank, a chce Tommymu penězi vynahradit ztracené roky bez otce. O peníze ale stojí i Frankovi staří kumpáni, a tak ho unesou. Tommy se proto vydává po jejich stopách společně s nevlastními bratry, kteří o sobě vzájemně vůbec netušili. Doufá, že společně se jim podaří otce z rukou bandy zločinců zachránit. (Rakosnicek77)

korbitch22

Mám chuť poslat Adama Sandlera do prdele.Takový obří potenciál, tolik slavných jmen v jednom filmu a on dá do kupy takové hovno.Sandlerův herecký projev je naprosto zoufalý a pokaždý když promluvil, bylo mi spíš do breku.Pointu si řeknete po pěti minutách, ale nepředvídatelnost u těhle komedií by čekal snad jen mrtvej kůň bez mozku.Jen mě mrzí, že se v nesnesitelně dlouhém filmu našlo asi 5 naprosto výtečných vtipů a zbytek je dementní kreč, u které máte pocit, že Sandler a Coraci jsou ti nejunuděnější dva buzeranti co úplně serou na diváky a jen unyle odmakají svojí rutinnu, shrábnou prachy a jdou za děvkama.Jediný kdo se trochu snaží je Rob Schneider, ale jeho slavnější kamarád měl asi krámy a sám film neutáhne.Tak zabitý potenciál, že máte chuť zabít i Sandlera.40%. ()

Arsenal83

Ako paródia na western celkom vydarené, ale kvalitné len miestami. Problém vidím v nevyváženosti jednotlivých scén, príde vydarená, človek sa fakt zasmeje, a potom aj 20 minút nič, prázdna vata, ktorá nepriniesla nič, mohla byť kľudne aj vystrihnutá. Na "nového" Sandlera, ktorému fakt už pár rokov skoro nič nevychádza, je to ale akceptovateľný film. ()

HellFire

Ridiculous 6 je urážka kinematografie a nejhorší typ filmu, který existuje – totálně nezajímavý a bez jakékoliv invence. Většina zúčastněných „hraje“ své role jakoby z donucení a celý film obklopuje aura nudy a unylosti. Po prvních 15 minutách jsem měl nutkání film vypnout a jít raději počítat hrášek, což by bylo smysluplnější využití mého času, ale nakonec jsem se na několik pokusů dodíval až do konce, což bylo opravdu únavné vzhledem k přepálené stopáži. Vtipné scénky jsou neskutečně trapné – možná, kdyby se postavy pokoušely o správné načasování nebo budování vtipů, tak by sem tam nějaký padl na úrodnou půdu, ale ne, tady to opravdu nefunguje. Ono totiž ve filmu je opravdových vtipů do kupy nanejvýš pět, zbytek jsou jen krátké scénky, při nichž by si vykroutila hlavu i násada na koště. Na celkové atmosféře nepřidává také scénář, který zcela ignoruje základní stavební prvky filmu (Jeden příklad za všechny – Sandler musí nutně získat peníze pro svého otce, tak se vydá do města, kam ho doveze dostavník, který si odchytí po cestě. Ve městě se zastaví u koryta s vodou pro koně, z něhož začne pít (pokus o vtip). Osočí ho chlápek, aby to nedělal. Z okna domu na něj zavolá prostitutka a nabídne mu ubytování. Sandler nabídku přijme a začne se ubytovávat. Ze všech možných i nemožných míst svého oblečení začne vytahovat různě velké nože a pokládat je na postel (pokus o vtip, jenomže prostitutka jeho jednání vůbec nekomentuje). Na to žena jen odvětí, že mu připomíná jednoho chlápka, načež Sandler řekne, že to je jeho otec (ačkoliv si nejsou vůbec podobní). Žena mu poté povypráví, jak s ním souložila na různých místech v tomto pokoji (pokus o vtip), z čehož vzešel Sandlerův bratr Rob Schneider, který miluje svou mulu. Sandler se mu představí a nabídne mu, jestli s ním nechce vykrást banku, protože potřebuje peníze na osvobození otce. Schneider samozřejmě souhlasí a jeho mula vrhne výkaly po celé stěně stodoly (pokus o vtip). Při bankovní loupeži potká Schneider Taylora Lautnera, který se propadl do hereckého pekla. Zde hraje retardovaného kluka a jak se ukáže, dalšího z bratrů, což vyplyne jen tak ze zmínky o jméně jeho otce. Bratři spolu následně odjíždějí z města, aniž by je kdokoliv pronásledoval na koních.) Je až s podivem, co všechno dokáže Sandler dostat na filmové plátno, protože má v Hollywoodu dobré jméno. Obzvláště s přihlédnutím na pasivně agresivní rasistické scény a neustálé sexuální narážky. Talentu mu však v posledních letech jen ubývá, obzvláště pokud má na starost produkci. Jestli Netflix nekecá a tahle slátanina byla nejsledovanějším filmem z vlastní produkce (ano, tahle odporně vypadající věc za 60 milionů dolarů!!!) v době vydání ve všech zemích, kde onehdy Netflix působil, pak jsou dnešní diváci pouhé tupé ovce, které vezmou za vděk čímkoliv. Ačkoliv nálepka „nejsledovanějšího Netflix filmu historie“ nic moc neznamená, protože každý mohl film zapnout a vypnout po 10 minutách, což Netflix nikdy neřekne, ačkoliv mají taková data rozhodně k dispozici. () (méně) (více)

TheEvilTwin

Hodně nenáročná ptákovina, která až překvapí všemi herci, které v sobě schovává - doslova desítka známých jmen a už jen to dokáže potěšit. První polovina znatelně slabší, než druhá zábavnější a ačkoliv to je oproti jiným Sandlerovkám slabý odvar a nedostal jsem úplně to, v co jsem doufal, tak občas se nějaká ta hláška povedla a celý soubor hlavních postav byl charakterově docela zábavný, takže takový slabší průměr na hranici 2/3 si film hádám i zaslouží. Pořád se ale nemůžu ubránit pocitu, že 2 hodiny jsou přece jen přemrštěná stopáž na film podobného rázu, což v konečném výsledku filmu dost škodí… ()

eraserhead666

Pocitově asi nejdelší sandlerovka, co jsem viděl. Ten film je neskutečně zdlouhavý a tak prošpikovaný nudnou a nezáživnou vatou (basebal), že to takřka zabíjí i těch několik fakt zábavných, humorných a střelených věcí, které tam jsou. Dával jsem ten film na čtyřikrát, protože jsem vždycky usnul. propadák to ale není, kdyby to bylo kratší,v rámci sandlerovek takový šedý průměr. Ale těch pár špeků je super. Vanilla Ice jako Mark Twain naprosto zabíjí a že někdy uvidím Taylora Lautnera v takové roli, by mě v životě nenapadlo. To asi budou fanynky Stmívání skřípat zubama. ()

ARI50

Asi budu muset přijít na humor tomuhle westernu někdy si to dám znovu ale zatím tahle směs skvělých herců mě neoslovila. ()

matestlust

Propadák jako bejk. Plejáda legend, která nefunguje ani ze třetiny tak, jak se celek snaží. Vtipných momentů bylo opravdu jen pár a to je dost smutné, protože se film snaží být hodně bláznivou komedií, kdy ale humor vážně nebaví, naopak je trapný, až smutný. Tolik známých obličejů a k ničemu to nevede. Pár světlých míst to už zachraňuje jen z malé části. ()

Morholt

Šestice levobočků protřelého lupiče se dá dohromady, aby zachránila svého otce ze spárů jeho bývalých kumpánů. Že je to partička individuí s různými stupni demence je celkem jasné. Záleží na náladě. Obyčejně podobný typ komedie nemusím, ale dneska mi to docela sedlo. Sandler celkem v pohodě, Wilson taky a Lautner konečně zahrál to, na co má. Zbylé postavy jsou pak především pitvořící se šaškové, což se někdy hodí a jindy zase ne, ale určitá míra trapnosti je v podobných filmech nutným zlem. Trošku zredukovat to mohla kratší stopáž, ale člověk halt nemůže mít všechno. Na 50% a tudíž i tři hvězdy to nakonec vytáhla Kouřící liška, protože je to fakt kus. ()

Lucasion

Měli jsme Sedm statečných, Osm hrozných... Tak proč ne Šest směšných. Chápu, že si Adam chtěl natočit western, jen moc nerozumím proč to tahle moc přehnal. Ano, střelenost je jeho druhé jméno a ono to vlastně i funguje. Ale dvě hodiny přestřelil opravdu. Mohl vynechat několik věcí a byla by to solidní komedie. Takhle je to spíš natahovaná parodie, která se s ničím nemaže. Nechybí jeho dvorní herci, fekální humor, střelené fórky a absurdní situace. Ale i tak, je to pro mě podprůměr. (47 %) ()

ScarPoul

Ono je to strašná konina, ale zároveň to má kopec wtf momentov. Hlavne Taylor Lautner to drží na hranici pozerateľnosti. Šteky slávnych osobností pobavia, hoci som sa musel zamyslieť, ako sa mohli dostať do takejto koniny aj ľudia ako je Nolte a Keitel. Aj napriek nízkemu hodnoteniu som sa ale pobavil. Občas fekálny humor môžem a hodnotenie je naozaj len z jednoduchého faktu, že je to film veľmi zlého vkusu ktorý haní môj obľúbený žáner a dnes nechcem byť už pokrytec. ()

Lacike

Herecke obsadenie slubovalo velku pecku a prve ohlasy zase velku sracku. Vysledok je niekde medzi. Na 10 nudnych vtipov pripada jeden fakt skvely, ktory ma neskutocne rozosmial. A vzhladom na to, ze kadencia vtipov je dost velka, tak som sa nasmial dostatocne. Takisto ma potesilo, ze nechutnych vtipov je minimum. Mnozstvo hviezd pobavi hlavne svojou ucastou, ale par z nich dostane sancu predviest aj nieco zabavne. Lautner sa konecne nasiel v skvelej polohe. Na to, ze westerny nemusim, tak tato westernova komedia ma slusne pobavila a za jedno pozretie to stalo. Sandler natocil uz aj ovela neznesitelnejsie filmy. 5/10. ()

ConanVJ

Westernový úlet, který se nedá brát vážně. Je zde hodně pasáží, které pobaví, herecky je to zvládnuté a příběhově nic co by člověka překvapilo. 70% :) ()

ArsenalEagle

Kdyby se v týhle ujetině vyskytlo víc vtipných scén na téma "oběste Lautnera" a méně fekálního humoru, neváhal bych hodit plnej počet. Silné složení herců, ve kterém si skoro každý přišel na své - vypíchnul bych (a ne doslova) Stevea Zahna. Typická oddechovka od Sandlera. ()

kaylin

Jasně, na Sandlera je to trochu slabé, ale na druhou stranu, já ho mám tak nekriticky rád, stejně jako mám rád western, že se mi stejně tenhle snímek prostě líbil. Bavil jsem se, hlavně v první polovině jsem se docela zasmál, i když je fakt, že ten baseball je zbytečný. Je tu dost odkazů, které už pochopí opravdu jen Sandlerovi fandové, ale to nevadí, já jsem si užil i tenhle film. ()

harfuska

Nenáročný humor a'la Sandler. Paradoxne Adam ma z tých všetkých podivínov bavil najmenej. Ovšem skutočnosť, že sa jednalo o kovbojov, pre ktorých mám slabosť, robí z tejto vtipnej prestrelky jemne nadpriemernú záležitosť. ()

Rakosnicek77

No tak tohle byl zase úlet :-) Upozorňuji, že jde o bezmozkové hodnocení s velice silným žaludkem, na mnohé "nechutnosti" :-)) Tahle mega hvězdně obsazená komedie, je totiž bohapustě obyčejná zábava a tak ji i hodnotím. A když už se do toho pustila i taková plejáda pánů hercú, tak i ti to berou jistě úplně stejně. Pokud máte náladu na "tupou" komedii, kde se zasměje jistě každý, mimo intošů s Bergmanem pod polštářem, tak se do tohodle dílka určitě dejte :-)) ()

Derek

netflix sa s podpisom zmluvy so sandlerom na 4 filmy dal do hry s diablom. toto je prvy zo styroch jazdcov apokalypsy a pochybujem ze dalsie zaseky budu o nieco lepsie... ()

OG_Swifty

Adam Sandler dlouhe roky dokazuje, ze jako scenarista stoji za starou backoru. Jeho filmy (a tento neni vyjimkou) maji naprosto debilni pribeh, sazejici na parodovani zazitych stereotypu. Tento film je parodie westernu a zpocatku pusobi az uboze, humor nucene a leckdy trapne. Nicmene musi se nechat, ze vetsina jeho filmu postupem casu nabere dech, divaka tak nejak oblbne a koncem filmu uz se i nekterym vecem uprimne zasmeje. Velky podil na tom ma popularni sestava sympatickych a hlavne vtipnych hercu beckovych komedii, kteri se ve filmu objevuji - Schneider, Wilson, Buscemi, Spade nebo Lovitz. Proste je to docela jednoduchej a vicemene blbej film, kritici to nenavidi kvuli udajnejm rasistickejm vtipkum a ja mel po skonceni dobrej pocit (z filmu). ()

M.i.k.e

to se takhle jednou Adam Sandler probudil a rozhodnul se,že si spolu s kamarády natočí jen tak ze srandy western.Vzal tedy svojí partu z větší části známou z Machrů,přidal Nolteho,Treja,Turturra a další a spolu s dalším kámošem Coracim se to jal spáchat...no a ono mu to nakonec celkem vyšlo.Jasně je to pořád neuvěřitelně stupidní zábava,kterou i přes hvězdné obsazení (kterému překvapivě kraluje dementní Lautner) hodně sráží fakt,že na jeden super gag připadne 5 takových,kde podobně jako v Zohanovi jede Sandler až zbytečně na krev,ale já se nakonec víc bavil než nudil.Ve výsledku rozhodně menší průser než třeba Pixely...60% ()

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (více)