Tři nejlepší přátelé a spolužáci Luke Wilson, Will Ferrell a Vince Vaughn se na prahu třicítky rozhodli zatočit setypem každodenního života a začnou pořádat divoké mejdany. Jenže věci se vymknou kontrole a jejich řádění jim pořádně zkomplikuje život... Co myslíte, že udělá chlap, když chytne dřívější let domů a najde svou dívku v posteli a v pokoji kolem je plno nahých neznámých lidí? Vrátí se na kolej a založí bratrstvo! Dřív než stačíte říct "zápasy v lubrikačním gelu", Frank alias Tank; Mitch a Beanie mají svůj tajný spolek a vyvádějí nekontrolovatelné kousky. Když ale překročí všechny meze, pokusí se děkan university bratrstvo rozpustit. Že je Mitch poněkud konzervativní se ukáže hned v úvodu, kdy se vrátí ze služební cesty a najde svou manželkou Heidi v posteli se dvěma muži. Opustí tedy jejich společný byt a nastěhuje se rozlehlého domu ležícího na hranici pozemků místní vysoké školy, který si na neurčito pronajme. Brzy ho tu navštíví jeho nejlepší přátelé. Frank, který se nedávno oženil s Marisou, ale zjišťuje, že manželství se mu příliš nezamlouvá, a Beanie, který je spokojeně ženatý s Larou a navíc je otcem dvou dětí. Ti oba mají nádherné vzpomínky na dobu studií, zejména Frank který si kdysi "heroickými" výkony v pití vysloužil přezdívku "Frank Tank", a tak přesvědčí Mitche, aby využil nově nabyté svobody a pořádně si užil. Sami mu také iniciativně začnou pomáhat s organizací divokých mejdanů. Jejich řádění ozvučené opravdu silnou aparaturou přivádí jejich bývalého spolužáka a nyní děkana univerzity Gordona Pritcharda k zuřivosti natolik, že se je rozhodne vyštvat. Nemalou měrou jeho vztek přiživuje také nezapomenutá křivda ze střední, kde byl jako třídní šprt častým terčem jejich mučení. Když už se zdá, že mu opravdu podaří Mitche z domu vyštvat, vymyslí trojice fintu, která jim umožní v domě zůstat... (oficiální text distributora)

_DAVE_

Luxusni blazniva komedie ktere dochazi ke konci trochu dech, ale jinak jsem se bavil paradne. Hlavne "bezednej Frank" je docela sileny kalic. ()

neoBlast

[Druhé zhlédnutí] Když jsem si nedávno zopakoval druhou chlastačku Todda Phillipse, proč se nevrátit i ke smečce, se kterou to tehdá (skoro) začalo? Luke Wilson, Will Ferrell a Vince Vaughn jsou hodně nezvyklou sebrankou, ale jejich chemie mohla zářit ještě více, zklámání je těžké se ubránit. Zápletka Mládí v trapu musí být zapsaná v guinessovce jako "nejvykonstruovanější důvod pro dělání bordelu ever" - a opravdu nejsem zaujatý, Step Brothers je u mě komedie numero uno. Tady prostě Čech nedocení co je tak zásadně vtipného na vysokoškoských bratrstvech a humoru, který se kolem jednoho falešného roztáčí. Plusem je hodně známých ksichtů i v těch nejmenších roličkách, všechny je jistě znáte z vašich oblíbených seriálů! Rewatch 65 % ()

VanTom

Přestože se všechny ty očekávané šílenosti vyplývající z námětu vyžilých třicátníků, co si založili školní bratrstvo, nedrží zrovna zkrátka, v rovině (parodického, vulgárního) humoru, útrpně dopředu anoncovaného, zdaleka ne vždy fungují. Především však tvůrci trpce selhávají v planém pokusu o seriózní dramaticko-romantický oblouk. ()

fabecc1222

Úplně jednoduchá a pohodová oddychovka. Chlapci z Frat Packu podchytili správně svou cílovku a veskrze průměrnou komedií se asi trefili přesně tam kam chtěli. Chcete si nenáročně odpočinout během zimního odpoledne či během kurýrování se z nemoci? Mládi v trapu je ideální oddechovkou na takovoutu chvilku. Párkrát se usmějete, děj rychle odsype, nic náročného na přemýšlení tu nenajdete ale ani nic, co vás nějak urazí. ()

blackJag

Wilson, Farrell a Vaughn tvoří opravdu údernou sestavu a já musím přiznat, že každým zhlédnutím mám film radši a radši. Povedené fóry, které nikdy nepřekročí hranici, ale často po ní ekvilibristicky balancují, slušně vybraný soundtrack a krásná Eliška Cuthbertová, která se filmem prosmýkne, jako roztomilý maskot. Myslím, že nebude mnoho takových, kteří by nechtěli poznat tuto blondýnku v době její středoškolské příslušnosti způsobem, jakým se to podařilo právě Wilsonově postavě :-) 80% ()

Guzo

Nadprůměrná komedie s dobrým hereckým obsazením a téměř klasickým scénářem těch teenagerovských - jen je to spíše pro ty drobet odrostlejší vzhledem ke "stáří" hlavních představitelů. Několikrát jsem se zasmál a tím pro mě Old School splnil veškerá očekávání, dokonce je i překonal. ()

P1tr

Parta starých mládenců chce zavzpomínat na staré časy a vy si rádi zavzpomínáte s nimi. Excelentní Will Ferrel převyšuje ostatní, ti se ale také ukazují v dobrém světle a společně tvoří super partu, které byste chtěli být součástí. ()

spikey1

Frat Prack si zde dělá velkou radost, rozhodli se že se po svém vyrovnají s krizí středního věku, a povedlo se jim to přesně s takovou dávkou "nechutného" humoru, jak by se to nepovedlo nikomu. ()

Hollohlaway

V podstatě to stojí na pár dobrých vtipech, a ten čas mezi tím se dost vleče. scénář není ohromující, ale blbnutí třicátníků je místy zábavné. Ale fakt se to dost táhne, a víckrát bych to asi vidět nechtěl. ()

sedm.1

Rozporuplný film.Naprosto pitomý děj,naprosto skvělí herci(Vaughn opět kraluje,bohužel Ferrell mi tentokrát přišel docela při zemi).Nejde o typicky třeskutou komedii,spíš úsměvný film,3/4 docela zábavné,poslední fáze filmu však naprostá trapárna.Pár cameo roliček potěší,nicméně Mládí v trapu řadím rozhodně mezi nejslabší kousky skupinky Frat Pack. ()

Rousse

No, nevím - věřím, že pánské části členů bratrstva CSFD se tahle komedoška líbila víc, než té dámské a popravdě mě teda opravdu neoslovila... Tím ji ale nechci zatratit - fakt se tam našlo pár hodně povedených okamžiků. Zpěváky na svatbě, kteří mi svým podáním hitu Total eclipse silně připomínali Hurra torpedo (už chyběly jen ty tepláky na půl žerdi a pračky a sporáky), přes 5 kouřících dam až po kouzelné scénky s Maxovými uši:-) A navíc - můžu dát filmu, kde zazní v soundtracku Master of puppets blbý hodnocení? Nemůůůůůžu!:-) ()

Forsberg11

Pre mňa už dnes legendárna komédia, ktorú som videl mnohokrát a pri mnohých príležitostiach a verím, že ešte mnohokrát uvidím. Skvelý Will Ferrell, charizmatický Vince Vaughn a gagy, pri ktorých som sa skoro udusil smiechom. Modrý rámček nechápem. Môj vkus je v tomto asi trochu inde. 90 %!! ()

velkyvezir

Člověk by řekl, že je to hrozná kravina, u které je naprosto předvídaelný děj (udělá se klub, někdo je proti němu, stejně zůstane; hlavní hrdina potká lásku z mládí, po peripetii s ní naváže vztah), ale mně se ten film opravdu líbil a vyloženě mne pobavily scény s Frankem, který z trojice kamarádů toho schytal nejvíce. Samozřejmě nejvtipnější scéna je asi zkouška důvěry:-) A samozřejmě snad každý bude mít ráda Bluea... je to můj kluk:-) Ten film je prostě totální úlet... Dá se na to dívat dokola:-D ()

rozbris

Super dobrá zábava, jak se člověk baví i po škole:-) Taky bych jednou chtěl zažít takové mejdany, pozvat si Snoopa Dogga či pořádat super akce (rvačky v gelu)...Dobrý konec jako vždycky, všechno dobře dopadlo.....a na konci fakt dobrý....to prostě musíte vidět. ()

BluT

Vince Vaughn, Ellen Pompeo, Elisha Cuthbert. Tito herci dělaj z týhle (bez nich) celkem solidní komedie komedii nadprůměrnou. P.S. Jak tak pročítám komentáře, tak se divim, že všichni tak zbožňujou Willa Ferella. V týhle komedii byl třeba zrovna dobrej, ale jinak mi přijde obecně poměrně nudnej, trochu přehrává a oproti ostatním z Frat Packu je vtipností dost pozadu. ()

klukluka

Kdysi jsem tomu dal 4 pecky- musel jsem být na plech. Mělo to potenciál, ale je to zpackaný, prakticky to nedrží pohromadě. ()