Tři nejlepší přátelé a spolužáci Luke Wilson, Will Ferrell a Vince Vaughn se na prahu třicítky rozhodli zatočit setypem každodenního života a začnou pořádat divoké mejdany. Jenže věci se vymknou kontrole a jejich řádění jim pořádně zkomplikuje život... Co myslíte, že udělá chlap, když chytne dřívější let domů a najde svou dívku v posteli a v pokoji kolem je plno nahých neznámých lidí? Vrátí se na kolej a založí bratrstvo! Dřív než stačíte říct "zápasy v lubrikačním gelu", Frank alias Tank; Mitch a Beanie mají svůj tajný spolek a vyvádějí nekontrolovatelné kousky. Když ale překročí všechny meze, pokusí se děkan university bratrstvo rozpustit. Že je Mitch poněkud konzervativní se ukáže hned v úvodu, kdy se vrátí ze služební cesty a najde svou manželkou Heidi v posteli se dvěma muži. Opustí tedy jejich společný byt a nastěhuje se rozlehlého domu ležícího na hranici pozemků místní vysoké školy, který si na neurčito pronajme. Brzy ho tu navštíví jeho nejlepší přátelé. Frank, který se nedávno oženil s Marisou, ale zjišťuje, že manželství se mu příliš nezamlouvá, a Beanie, který je spokojeně ženatý s Larou a navíc je otcem dvou dětí. Ti oba mají nádherné vzpomínky na dobu studií, zejména Frank který si kdysi "heroickými" výkony v pití vysloužil přezdívku "Frank Tank", a tak přesvědčí Mitche, aby využil nově nabyté svobody a pořádně si užil. Sami mu také iniciativně začnou pomáhat s organizací divokých mejdanů. Jejich řádění ozvučené opravdu silnou aparaturou přivádí jejich bývalého spolužáka a nyní děkana univerzity Gordona Pritcharda k zuřivosti natolik, že se je rozhodne vyštvat. Nemalou měrou jeho vztek přiživuje také nezapomenutá křivda ze střední, kde byl jako třídní šprt častým terčem jejich mučení. Když už se zdá, že mu opravdu podaří Mitche z domu vyštvat, vymyslí trojice fintu, která jim umožní v domě zůstat... (oficiální text distributora)

Jeand´Boa

Nejsem z těch, co by odsuzovali Ferrellovy kusy. Ba právě naopak, občas u nich s chutí vypnu mozek a nechám se bavit. Přiznávám...tento snímek mne však nikterak nezaujal, neb mi úsměv vyloudil jen v několika okamžicích a po svém skončení mě nikterak nepřesvědčil, bych si jej někdy pustil opět, až budu mít zase chuť vypnout mozek...kdepak, znám lepší adepty... ()

Plechpetr

Tak tohle jsem nečekal. Parádní komedie o partičce chlápků, kteří si rádoby chtějí něco dokázat. Tolik se toho v tom filmu rozjede a z tak málo věcí se nakonec odehrává děj. Tohle mě trošku zamrzelo, ale jinak, jinak parádní podívaná. Hlavně to příjemně utíká, takže nesleduji čas kolik zbývá. 4* ()

Ondr@932

Bohužel pouze průměrná komedie která moc nepobavila, ale ani neurazila. Pouze na jedno zkouknutí. Vícekrát bych to vidět nechtěl. Zatím nejméně povedený film od mého oblíbeného režiséra Todda Phillips. Místo filmu Noc v roxbury nemám Will Ferrella příliš v lásce. Dávám 5/10 ()

Kingjiri

Fajnová oddechová komedie, ve který se dospěláci chovaj jako v divokejch studentskejch letech. Nejvíc z trojky Frat packu válí Will Ferrell, kterej má fakt skvělý výstupy, Vince Vaughn si jede svuj standard a Luke Wilson je z nich největší sympaťák, kterýmu ten úspěch přejete. Taky bylo dobrý cameo Sean William Scotta a účinkování tehdy ještě neznámýho Simona Helberga (Wolowitze) v menší roli jednoho ze členů novýho bratrstva. Gagů je fakt spoustu, přičemž mezi ty nejlepší patří nahej běh, uspávací pistole a instruktáž orálního sexu. ()

tranquill

Poněkud teenegarské, na druhou stranu hlavní protagonisté se rolí ujali skvěle. A každopádně jako čistá zábava to úkol splnilo! ()

bararich8

Not bad, dívat se na to v roce, kdy to vyšlo ven a byl jsem v pubertě, dal bych asi o stupeň víc. Takhle je to komediální jednohubka s typickým americkým humorem, kdy se párkrát zasmějete a jednodušším ohraným příběhem, který ale splňuje svůj účel. 3* ()

HenryIvan

Príklad „hlúpej” žánrovky, ktorá je však viac ako podarená. Tento druh filmov definoval jednu éru, generáciu mladých či krízou stredného veku zdecimovaných tridsiatnikov a konkrétne tento film je jeden z tých podarenejších. Pravým ťahákom tu je asi to obsadenie. Luke Wilson, Vince Vaughn a Will Ferrell je tak podarená trojica, plus zvyšok tiež poteší, že sa jedná o príjemný zážitok. Je vidno, že to točí Todd Phillips. Ten ale prešiel od týchto čias cestu, len čo je pravda. ()

Razzor_82

"Studentskej spolek tady nechci!" Partička kamarádů se po letech vrací do svých bláznivých školních let. Zjišťují, že jim mládí ještě tak docela neujelo. Parádně herecky herecky obsazená komedie s místy drsným humorem. Drží to v celku a vůbec to není trapné. Některé scénky, jako smrt Blua nebo nahý běh Willa, utkví v hlavě na hodně dlouhou dobu. 6/10 ()

Lumberjack

Frat Pack v čele s Ferrellem útočí !!! Povedená komedie + song DUST IN THE WIND v podání Willa Ferrella a na konci od Bluea = 4* ()

haWranka

Já nevím, chvílema se to tvářilo jako slušnej film, aby se to během momentu potopilo v nějakym debilnim vtípku. A navíc, pořád jsem čekala, kdy se začnu pořádně bavit, když je to ta komedie. A tak jsem čekala, čekala a čekala - a vono nic:) ()

E lan

Výborná bláznivá komedie hrubého zrna, která v několika scénách překvapí a tím i rozesměje. Celé je to sice jen snůška nesmyslů, ale není nad to se pořádně od srdce zasmát:-) ()

Sosak

První setkání s Willem Ferrellem, výjimečným komikem, který má na víc, než na podobný filmy. Mládí v trapu obsahuje tak dva dobrý vtipy, trapnou vatu okolo v nezajímavý slupce. Tak trochu (víc) buranská podívaná, co moc nepobaví. ()

MELODY

V očekávání laciné pitomosti byl mi naservírován sympatický filmový kousek občas se vymykající obvyklým žánrovým klišé. ()

Argondia

Tenhle film se fakt povedl. Nejvýraznějším prvkem je tu jednoznačně Will Ferell. Jakoby ani nehrál. Postaral se o většinu vtipných scén a bavil mě stejně dobře jako v "Ledově ostří". Konečně jsem si připomněla, ve kterém filmu má na sobě při běhu po silnici jen bílé ponožky a mokasíny. Také se tu stává mistrem světa v líbání, skoku přes hořící obruč, vybírání dárků, veřejném projevu, nebo tanci se stuhou a zazpívá "Dust in the wind" i když konec už chudák neutáhne. Také velmi stylově nosí punčochu na hlavě. Další plus je perfektní soundtrack, protože ten je od první do poslední písničky fakt nářez. Objevuje se tu řada známých tváří v menších rolích jako například Leah Remini jako manželka Vince Vaughna a dokonce je tu stejná potvora, jako když hrála Carrie ve "Dva z Queensu". Šéfa si zahrál Terry O'Quinn, který se o rok později objevuje v další vůdcovské roli jako Locke v seriálu "Ztraceni". Seann William Scott na chvíli vyměnil roli Stiflera z "Prci, prci, prcičky" za podkoního a jednoznačně heterosexuálního oživovače. Jerryho, jednoho ze členů bratrstva, si zahrál roztomilý skřítek Simon Helberg i když úloha exota mu zůstala stejně jako v seriálu "Teorie velkého třesku". Zápletek je tu hned několik a postavy jsou natolik jedinečné, že nuda skutečně nehrozí. Dodatkové scény na konci filmu jsou už jen třešničkou na dortu. Jediné, co mi tu vadilo, byla maximálně slizká ježibaba Juliette Lewis, která je mi protivná jak písek v plavkách. ()

Likan7

Kam se proboha ztratila ta skvělá pohodová komedie z první poloviny? Ta byla příjemná, vtipná, zábavná...pak jakoby někdo přepnul program a celá druhá půlka je jedna velká nuda. Věčná škoda, takových komedií s parádní první polovinou je...a Mládí v trapu se k nim přidá. ()

neo93

Opravdu oldschoolová komediální záležitost, která dostála svému jménu a která by dneska už asi nešla natočit. Tři chlapíci, z nichž jeden má už rodinu s malými dětmi, druhý se právě oženil a třetí je úspěšný právník, který se čerstvě rozešel s přítelkyní, se rozhodnou pomoci  poslednímu jmenovanému s bydlením, jelikož jeho nový pronajatý dům sídlí blízko vysoké  školy, což se nelíbí děkanovi, jejich bývalému spolužákovi. A tak založí bratrstvo, pro všechny muže, kteří mají zájem, bez rozdílu věku, rasy, studia či práce. A pořádná porce jednoduché zábavy může začít. Trio herců Luke Wilson, Will Ferrell a  Vince Vaughn se o ni po celou dobu zdárně stará.  Nic od toho nečekejte a třeba budete mile překvapeni množstvím vtipných i velmi úsměvných scén, které si jistě zapamatujete, ať už je úvodní párty, nábor nových členů a jejich následný trénink až po závěrečné zkoušky. Oddechový film, u kterého nepřemýšlejte a naplno si ho užijte. ()

KdG

Lehce nadprůměrná komedie. Je v ní dost opravdu dobrých míst, ale i pár scén ve vážném duchu které zrovna nemusím. Také mě potěšilo velmi slušné herecké obsazení. (Elisha Cuthbert, Juliette Lewis, Elen Pompeo (i když ta moc hrát neumí, resp. tváří se na vlas stejně jako v seriálu chirurgové) a Will Ferrell není vůbec špatný komik. ()