Tři nejlepší přátelé a spolužáci Luke Wilson, Will Ferrell a Vince Vaughn se na prahu třicítky rozhodli zatočit setypem každodenního života a začnou pořádat divoké mejdany. Jenže věci se vymknou kontrole a jejich řádění jim pořádně zkomplikuje život... Co myslíte, že udělá chlap, když chytne dřívější let domů a najde svou dívku v posteli a v pokoji kolem je plno nahých neznámých lidí? Vrátí se na kolej a založí bratrstvo! Dřív než stačíte říct "zápasy v lubrikačním gelu", Frank alias Tank; Mitch a Beanie mají svůj tajný spolek a vyvádějí nekontrolovatelné kousky. Když ale překročí všechny meze, pokusí se děkan university bratrstvo rozpustit. Že je Mitch poněkud konzervativní se ukáže hned v úvodu, kdy se vrátí ze služební cesty a najde svou manželkou Heidi v posteli se dvěma muži. Opustí tedy jejich společný byt a nastěhuje se rozlehlého domu ležícího na hranici pozemků místní vysoké školy, který si na neurčito pronajme. Brzy ho tu navštíví jeho nejlepší přátelé. Frank, který se nedávno oženil s Marisou, ale zjišťuje, že manželství se mu příliš nezamlouvá, a Beanie, který je spokojeně ženatý s Larou a navíc je otcem dvou dětí. Ti oba mají nádherné vzpomínky na dobu studií, zejména Frank který si kdysi "heroickými" výkony v pití vysloužil přezdívku "Frank Tank", a tak přesvědčí Mitche, aby využil nově nabyté svobody a pořádně si užil. Sami mu také iniciativně začnou pomáhat s organizací divokých mejdanů. Jejich řádění ozvučené opravdu silnou aparaturou přivádí jejich bývalého spolužáka a nyní děkana univerzity Gordona Pritcharda k zuřivosti natolik, že se je rozhodne vyštvat. Nemalou měrou jeho vztek přiživuje také nezapomenutá křivda ze střední, kde byl jako třídní šprt častým terčem jejich mučení. Když už se zdá, že mu opravdu podaří Mitche z domu vyštvat, vymyslí trojice fintu, která jim umožní v domě zůstat... (oficiální text distributora)

kaylin

Fajn komedie, kdy mi překvapivě nevadil ani Vince Vaughn, kterého v současné době nesnesu. Will Ferrell je přesně takový magor, jakého si člověk přeje a není otravný, což je jeho problém v současnosti. Příběhově to není až tak originální, ale je fajn, že ta romantika tu má místo spíše jako vedlejší linie. Pobaví, ale pro mě není "Mládí v trapu" příliš ohromujícím filmem. ()

jajinka odpad!

Tohle že měla být komedie?? a co na tom bylo vtipného?? Jehla v tepně mi tedy rozhodně jako vrchol humoru nepřijde.. A Ferrell jako vždy těžkopádný nereálný buldozer. ()

Maq

Zaujalo mě, jak nerozporně je zde přijímáno tvrzení, že třicátníci už mají nejlepší léta za sebou. Dovolím si oponovat. V tom věku jsme stále ještě velmi nehotovým tovarem. Pokud, pravda, někam směřujeme... ()

YURAyura

Pro me asi prvni film, kde jsem se seznamil s tou silenou bandou citajici Farrela, Vaughna a spol. Taky uz jsem nejaky ten rok ze skoly venku a na podobne veci jako predvadi Frank the Tank se zkratka z vlastnich zkusenosti nezapomina. Prave mi to prijde ani ne tak pro teenagery, jako spis pro pokrocile. ()

MATADOR

Klasická americká komedie, jejíž scénář je opravdu divný. Celé je to nějaké divné, jediný klad je v hereckém obsazení. Známé tváře ale naprosto převálcoval Will Ferrell, jenž způsoboval jediné záchvaty smíchu, ostatní stojí za starou plesnivou bačkoru! Komedie nekomedie, mnohokrát se nezasmějete. ()

Parlay

To jsem se takhle jednou chystal po návratu ze své oblíbené hospůdky padnout za vlast, když v tu mě napadlo, že bych si ještě mohl skočit do ledničky pro něco k snědku a k tomu si projet TV kanály... A hle, Mládí v trapu. Nakonec jsem i přes značnou ospalost a únavu zůstal s filmem až do závěrečných titulků... Komedie podobného ražení mě oslovují spíše výjimečně, ale tentokráte jsem se věru příjemně pobavil a snímek mohu jedině doporučit. P.S. Možná je mé hodnocení ovlivněno tím faktem, že jsem byl tak trošku ještě vychechtaný z hospůdky :-) ()

Petroff

Vysloveně špatná rádoby komedie... Slepenec, bez souvislostí a smyslu... jasně, takový klidně komedie být můžou, ale zas by to měla být sranda, což tohle taky neni. "Vtipy" jsou tu neskutečně trapný, zapamatováníhodnýho tu není vůbec nic... a vůbec... Krom toho nějak nechápu to obecný pohoršení, když třicátník píchá s maturantkou... to je snad úplně normální, ne? Nebo se v Americe souloží až od 21let? Nebavil jsem se, jen se semtam ušklíbnul nad Ferrellem, kterej ale taky dost tragickej... ()

ZoltanCZ

Hodně divná komedie, která mě moc nenadchla. Je v ní pár opravdu vydařených gagů, ale kolem toho všeho nudná kaše. Herci ovšem vynikající, hlavně Will Ferrell, ten má komediálního talentu na rozdávání. ()

Morloth

Po návalu oduševnělých filmů mi tahle ujetina přišla vhod. Smál jsem se jak blázen, navíc žádné nechtnosti. Jak zde píší všichni, je to blbost, myslet se u toho dá na spoustu věcí, ale ne na film, a co? Vždyť o to tady nejde, jde o to se zasmát. V mém případě úkol splněn úspěšně. ()

Jonash87

Čekal jsem rozhodně víc, ale nebylo to zlé, sem tam se našly docela vtipné scénky a nejvíc mě pobavilo několik menších rolí několika známých - zejména seriálových - obličejů: mimo rapera Snoop Doga to byli právě Simon Helberg (The Big Bang Theory), Seann William Scott (American Pie), Patrick Fischler (Mad Man) či Terry O'Quinn (Lost). ()

Martin741

Teda zase nic moc, film sa rozhodne nestal kultom, a i ked v USA to na seba fajne zarobilo, jak tak pozeram. No ale Europa nejde vo vsetkom spolu a rovnako jako USA, ze jo. Film je z roku 2003 - mnohi uzivatelia su z toho uneseni - je tu hodne 4 hviezdiciek. Kazdopadne dopadlo na sposob Fotr je Lotr - V USA obrovsky hit, tuna len sivy sedivy nevyrazny priemer. Will Ferrell ma daleko lepsie filmy : 40 % ()

bogomira

Hodně dobrá komedie, dost jsem se zasmál. Dokonce ani ten Ferrell mi tentokrát tolik nevadil. Nejlepší z týhle bandy je Vince Vaughn. ()

O´Neill

Pohodová odreágovačka s plno vtipu, a velice dobrých herců. Počínaje Lukem Wilsonem z Modrého Blesku, přes Willa Ferrella,po krásnou Elishu Cuthbert. V rámci komentáře bych chtěl rovněž pozdvihnout opravdu perfektní soundtrack, ve kterém se našlo plno starých klasik. (Kansas - Dust in the Wind atd...) ()

Flynn

U téhle komedie jsem se prostě šíleně bavil, vyníkající scénky,a hlavně šílený Will Ferrel, ten chlap mě rozesměje jen co ho vidím :o) fakt skvělá zábava.... ()