Kuneš se zabydluje v Ústí a současně řeší svoji bezútěšnou finanční situaci. Společně se svými kolegy se snaží proniknout do prostředí ústeckých neonacistů. To, co se původně zdá jako náhodný důsledek hromadné bitvy dvou skupin fotbalových „ultras“, je ve skutečnosti úkladná vražda. I Rohan je zcela ponořen do svojí obsese Željkem. Informátor Željkovi zabaví telefon a tím ho odřízne od světa. Msta na sebe nenechá dlouho čekat. (Česká televize)

doriana.g odpad!

Stejně špatné, ne-li horší, než S02E01. S01 jsem nedávno celou sjížděla, abych teď mohla plynule navázat, o to víc jsem z nové řady znechucená a zklamaná. A zklamání pomalu střídá nasrání. Fakt jsem vytočená. Když to šlo v jedničce, proč to d-o-ř-i-t-i- nejde i dál!!?? ()

Dr.Taby

Trpěl jsem jako zvíře... To že se Ústí netočí v Ústí sice chápu, ale tahá to za oči. Ale všechno ostatní je fakt špatně úplně. Z postav se staly karikatury. Je jich tam moc, času je málo, takže každej má tak 2 až 3 zásadní věty a musí přehrávat. Náckové jsou opravdu vykresleni stereotypně jak z mateřídoušky. To co byl minule tým je dnes naprosto nespolupracující tlupa solistů. Scény z vězení jsou jak kdyby je někdo okopčil z nějakého starého US béčkového filmu. A pořád ty plesnivý ubytovny. To jako MV nemá na to, aby dalo Kunešovi a spol. nějakej suchej byt? Jak v Jáchymově, tak tady? Chápu, že pro zbytek ČR jsou severní Čechy Albánie, ale tohle je fakt děs. ()

Takaru

Už jsem si říkal, že se Rapl vrací do starých dobrých kolejí. Přežil bych i toho "Cabadaje" a jeho nacistický péro, chvilkama mě i ta jeho blbost bavila. Co, ale rozhodně nepřežiju, je použití Slunečního hrobu do soundtracku. Kurva, co to mělo bejt. Hoši, tohle je průser, že kterýho se už ani Kuneš nevyhrabe. Rozpačité tři hvězdy a sledování dalšího dílu už seriózně zvažuji. ()

huspenina33 odpad!

Tak tohle bylo horší než první díl. Kde je atmosféra první řady ? Viki Cabadaj jako vůdce nácků ( kde hraje naprosto příšerně, celou dobu vystřeluje slabiky jako zpravodaj Novy ), polykající rybí tuk místo cyankáli??? Proč bydlej na plesnivý ubytovně?? Pitva??? Starý ohraný vtipy se zvracejícíma a omdlévajícíma studenty. Mácha na kole?? Atd. NESTOJÍ TO ZA NIC ()

kreyson13

Tohle se teda hooodně nepovedlo. To byla snad parodie na první sérii? Duchoslavův Sepp byl tak trapnej, že nebyl ani k smíchu, spíš k pláči. Pseudonáckové byli asi dost otužilí, na každým jejich zasedání v klubovně jim šla pára od držky....Jak jsem se na to těšil, tak jsem zklamanej. Atmosféra žádná. Druhej díl horší než první. ()

Jaruna odpad!

Všechno na téhle sérii zatím neskutečně špatně..A Mácha??nevím proč je takhle napsaný,nebo to je hercem,ale pokaždé jak tenhle idiot vleze do záběru mám chuť skočit z okna.Fujky ()

lumir40 odpad!

Nový Rapl je hloupý a nudný. Ovšem, informací hafo - neonacisti nemluví, jen řvou, tak je ihned poznáte, patolog je natolik boží člověk, že si koupí "opravdový zlato" od cigánů a věří tomu, policajti maj plesnivou ubytovnu, starosta odmění člena soukromé firmy za statečnou ochranu soukromých peněz, atd... atd... Nechci kritizovat, ale problém je, že je to prostě hloupý. Moc hloupý... ()