Na smetišti je nalezena mrtvola fotbalisty Šlapka. Hlavní podezřelý ale spáchá sebevraždu, a tak se vyšetřování stáčí jiným směrem. Patolog Knecht je podveden, podplukovníku Rohanovi zase někdo ukradl všechna kola od auta. Na policejní ubytovně stále bují plíseň a Kuneš se po hlavě vrhá do svého druhého zaměstnání. Željko z vězení dál řídí své ilegální aktivity. (Česká televize)

sorrow

Ano, kdybych byl policista, určitě bych vozil své děti na smetiště k ohledání mrtvoly, abych jim traumatizoval dětství mrtvolou, rakví a pohřebákem, pak bych je zavezl ubytovat do plesnivý ubytovny. To české policejní klišé už je skutečně otravné a najdeme ho v každé české krimi, prostě všichni žijí jen pro práci, jsou schopni nechat plavat manželku i děti, nasazovat vlastní život, být každý den v práci 25 hodin, používat pro práci vlastní auto, a pak na druhou stranu každý měsíc nadávat, jak málo jsou placeni, ale na chlast samozřejmě mají, protože pořádný policajt prostě chlastat musí. Pokud bych měl nějakému vězni znepříjemňovat život ve vězení a hlídat ho, ano přesně od takového člověka bych se nechal zajišťovat při posilování. Druhá série opravdu neuvěřitelná blbost. ()

Ironhead

Nějak to začíná vypadat spíš na parodii kriminálek než co jinýho... strašně hloupý scénář... Oproti první sérii, kterou já kdovíjak nežral ale uznávám její určité kvality, je druhá série pořádnej sešup dolu :_( ()

BarkaS

Mám pocit, že nám toho Rapla vykastrovali. Atmosféra šla do háje, hudba, která byla v první sérii fakt super, už kromě úvodní písně taky nefunguje. Většina hrdinů asi onemocněla nějakou psychiatrickou diagnózou, protože jsou to úplně jiný lidi. A ty zápletky! A ty vysvětlující pasáže! Smutek. ()

Pavelkedar

Zlatá 1.sezona. Mám za sebou první tři díly II. a jsem dost zklamanej. Slaboduché, rádobyvtipné, z části amatérské výkony některých protagonistů, hlavně ve vedlejších rolích - takové ochotnické dííívadlo. Asi už nedám další díly, ztráta času. ()

Sa.sa

Jj Ech Gold... Aneb prsten za 50korun a zaplacený 10000 korunami .... Těchto sviní je bohužel pořád moc a dají se jen ignorovat, nic jiného nepomáhá... Jinak slušný díl a zajímavý námět ()

Dr.Taby

Tohle je tragédie. I samo o sobě by to byl špatný seriál, ale ve srovnání s původním Raplem, který byl na naše poměry nadprůměrný je tohle opravdu bída. Buď je to tak špatně napsané nebo prostě všichni zapomněli hrát. Je to takové nesourodé. ()

huspenina33 odpad!

Stala se z toho tuctová kriminálka alá Nova. Žádná atmosféra, žádné tajemno, mystično, kterého bylo alespoň trochu v první řadě. Šéf kriminálky se o nic nezajímá, posílá sekretářku pro chlast. Lupínek tahá rodinu po plesnivých ubytovnách, Mácha je z bábou uprostřed pole a kouká dalekohledem, Rapl dělá taxikáře, Slepičková deratizéra a z doktora udělali hodného blbečka.. BLBOST, BLBOST, NEZÁŽIVNÉ ()

Jaruna odpad!

Chtel jsem se rozepsat o tom co tady je špatně.Příběh,nápady,vedení postav i neskutečně imbecilní dialogy,Nemá to smysl a proto z důvodu absence jakekoliv formy zábavy a nápadu,ukončuji sledování téhle trapnosti.Díky pane Pachl,fakt jsem se těšil! R.I.P Kuneši ()

kreyson13

Tak po třetím dílu je jasný, že tohle není Rapl dvojka. Tohle je normální tuctovej seriál něco jako Kriminálka Ústí nadlabem. Tvůrci od doby jedničky patrně prodělali lobotomii, protože jinak se to nedá vysvětlit. Tohle ani Kuneš nezachrání. Tolik nelogičností najednou se snad nevidí ani v Ordinaci. Kdyby pak nedávali Most, tak se na tohle snad ani dívat už nebudu. ()

pidla

Překvapuje mě, kolik lidí tu vyjadřuje zklamání nad 2. řadou ve srovnání s řadou 1. Přitom je to stále stejně děravé se spoustou nelogičností, kdy Rapl vždy rozlouskne případ spíš díky náhodě či shodě okolností. Tenhle seriál je příkladem toho jak diváci nepotřebují či nechtějí přemýšlet a spokojí se jen s efektně nasnímanými obrázky. A pak také jak vznikají legendy, které nezávisle na realitě žijí vlastním životem. ()