Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Na smetišti je nalezena mrtvola fotbalisty Šlapka. Hlavní podezřelý ale spáchá sebevraždu, a tak se vyšetřování stáčí jiným směrem. Patolog Knecht je podveden, podplukovníku Rohanovi zase někdo ukradl všechna kola od auta. Na policejní ubytovně stále bují plíseň a Kuneš se po hlavě vrhá do svého druhého zaměstnání. Željko z vězení dál řídí své ilegální aktivity. (Česká televize)

(více)

Recenze (35)

salahadin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Další rozdíl oproti 1. sérii - postavy policajtů byly sympatickým týmem - Slepice, Rapl, Lupen, Rohan. Tady mi jsou všichni až na Slípku protivní. Tenhle záměr moc nechápu, proč se mám dívat na seriál, kde mi postavy lezou krkem? Lupínkovy osobní problémy jak vytržené z laciné novácké telenovely opravdu nepůsobí moc přesvědčivě. Rohanův alkoholik jakbysmet. Kde je jeho "my tady na horách táhneme za jeden provaz"? Jasně, nečekal jsem klon 1. série a její těžbu, ale safra zatím na 2. lajně nevidím nic, co by udrželo pozornost, neřkuli chuť prolízt až k 13. epizodě. Po filmové stránce nevidím nic zajímavého. Popravdě, rozuzlení fotbalového dramatu mi přišlo slabé - prostě jen prachy. Nafinkmór. Naopak postava patologa dostala více prostoru a ruku na čelo, bylo to asi to nejzajímavější, co seriál nabídl. Tak jen doufám, že za své komenty nedostanu od Hynka přes držku :-) ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Od rána je s mámou sledujeme. Myslím, že by to mohli bejt oni." Mácha provádí sledovačku s matkou na vozíku, Lupínkovy děti na místě činu skotačí kolem mrtvoly a Kuneš taxikaří. To má být mordparta, na kterou se mám těšit? A to ani nechci zmiňovat vraždu Páky "neznámým pachatelem". Jsem prostě trošku zděšený tím, kam se tento seriál "posunul", ale jsem vytrvalý, takže ještě budu doufat v zázrak. ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak jeden čutalista to má za sebou, Duchoslav se tu tentokrát moc neohřál a na scénu přichází naše „černá elita“. Linka s cigány a patologem vskutku pobavila, stejně tak i honička na statku a finále s kadibudkou. Atmosféra se jakžtakž držela v průměru a to nejen díky Kunešovi, ale i zbytku týmu. Nechybí kuřba mimo záběr kamery, vražda ve vězení i pár hlášek a vtipných situací. Nicméně souhlasím, že druhá série je slabší než první a dost balancuje na hraně průměru. Pachl si nedokázal poradit nejen se změnou prostředí, ale ani zhoršenou kvalitou charakteristik nejdůležitějších postav – začíná to být celkem opruz. To co dobře fungovalo předtím, je tady totálně „bez duše“… ()

Lachtaan

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Už se sakra koukáte vzpamatovat? To jste celý ty tři roky přemýšleli o tom, jak zmrvit jednu z nejpovedenějších kriminálek pod záštitou ČT? Vyměnit krásu tajemných Krušných hor za jeden z největších cikánovů v republice je fakt tah na vlastní branku. I ten Pyško mi tu vadí. A linka s postavou z Bukowskyho nedává sebemenší smysl. ()

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Skoro nevěřím, že druhou sérii točí ten samý tým. Vše dobré je pryč, což tento díl potvrdil. Jednání postav je hloupé, naivní, tvůrci přeskakují z jednoho tématu na druhé. Guláš hooligans, fotbalu, drog, černohorské mafie, Romů, rodinné krize, chlastu šéfa a čehokoli dalšího mi moc nechutná. Těší mě zatím jen občasný vtip, ovšem i ten obstarávala především klišé o Romech. Jinak až moc často je děj zatím spíše parodie. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama