• salahadin

Další rozdíl oproti 1. sérii - postavy policajtů byly sympatickým týmem - Slepice, Rapl, Lupen, Rohan. Tady mi jsou všichni až na Slípku protivní. Tenhle záměr moc nechápu, proč se mám dívat na seriál, kde mi postavy lezou krkem? Lupínkovy osobní problémy jak vytržené z laciné novácké telenovely opravdu nepůsobí moc přesvědčivě. Rohanův alkoholik jakbysmet. Kde je jeho "my tady na horách táhneme za jeden provaz"? Jasně, nečekal jsem klon 1. série a její těžbu, ale safra zatím na 2. lajně nevidím nic, co by udrželo pozornost, neřkuli chuť prolízt až k 13. epizodě. Po filmové stránce nevidím nic zajímavého. Popravdě, rozuzlení fotbalového dramatu mi přišlo slabé - prostě jen prachy. Nafinkmór. Naopak postava patologa dostala více prostoru a ruku na čelo, bylo to asi to nejzajímavější, co seriál nabídl. Tak jen doufám, že za své komenty nedostanu od Hynka přes držku :-)(22.1.2019)

• kumite

Po tomto dalším zbytečném, nudném a zoufalém pokusu o parodii jsem ztratil naději, že se stane zázrak. Bohužel nestane, takže s touto řadou končím. Na playlistu mám naštěstí řady jiných seriálu : https://www.csfd.cz/film/328992-temny-pripad/525066-serie-3/prehled/ , https://www.csfd.cz/film/439777-the-punisher/650611-serie-2/komentare/ , https://www.csfd.cz/film/538281-serifska-hvezda/prehled/ .(21.1.2019)

Tak jeden čutalista to má za sebou, Duchoslav se tu tentokrát moc neohřál a na scénu přichází naše „černá elita“. Linka s cigány a patologem vskutku pobavila, stejně tak i honička na statku a finále s kadibudkou. Atmosféra se jakžtakž držela v průměru a to nejen díky Kunešovi, ale i zbytku týmu. Nechybí kuřba mimo záběr kamery, vražda ve vězení i pár hlášek a vtipných situací. Nicméně souhlasím, že druhá série je slabší než první a dost balancuje na hraně průměru. Pachl si nedokázal poradit nejen se změnou prostředí, ale ani zhoršenou kvalitou charakteristik nejdůležitějších postav – začíná to být celkem opruz. To co dobře fungovalo předtím, je tady totálně „bez duše“…(2.4.2019)

• Lachtaan

Už se sakra koukáte vzpamatovat? To jste celý ty tři roky přemýšleli o tom, jak zmrvit jednu z nejpovedenějších kriminálek pod záštitou ČT? Vyměnit krásu tajemných Krušných hor za jeden z největších cikánovů v republice je fakt tah na vlastní branku. I ten Pyško mi tu vadí. A linka s postavou z Bukowskyho nedává sebemenší smysl.(22.1.2019)

• huspenina33

Stala se z toho tuctová kriminálka alá Nova. Žádná atmosféra, žádné tajemno, mystično, kterého bylo alespoň trochu v první řadě. Šéf kriminálky se o nic nezajímá, posílá sekretářku pro chlast. Lupínek tahá rodinu po plesnivých ubytovnách, Mácha je z bábou uprostřed pole a kouká dalekohledem, Rapl dělá taxikáře, Slepičková deratizéra a z doktora udělali hodného blbečka.. BLBOST, BLBOST, NEZÁŽIVNÉ(22.1.2019)