Skoro nevěřím, že druhou sérii točí ten samý tým. Vše dobré je pryč, což tento díl potvrdil. Jednání postav je hloupé, naivní, tvůrci přeskakují z jednoho tématu na druhé. Guláš hooligans, fotbalu, drog, černohorské mafie, Romů, rodinné krize, chlastu šéfa a čehokoli dalšího mi moc nechutná. Těší mě zatím jen občasný vtip, ovšem i ten obstarávala především klišé o Romech. Jinak až moc často je děj zatím spíše parodie.(21.1.2019)

• reno.d

Tak touhle epizodou jsem definitivně s tímhle seriálem skoncoval! To snad ani není možný, že druhou sérii točil ten samej, co první? Tohle je něco tak špatnýho, že už to horší snad ani bejt nemůže! Už druhá epizoda se pohybovala na hranici trapnosti, ale třetí už je za hranící! Sorry, nelze strávit! Je mi smutno! Ještě, že to pondělí zachraňuje geniální Most!(21.1.2019)

• salahadin

Další rozdíl oproti 1. sérii - postavy policajtů byly sympatickým týmem - Slepice, Rapl, Lupen, Rohan. Tady mi jsou všichni až na Slípku protivní. Tenhle záměr moc nechápu, proč se mám dívat na seriál, kde mi postavy lezou krkem? Lupínkovy osobní problémy jak vytržené z laciné novácké telenovely opravdu nepůsobí moc přesvědčivě. Rohanův alkoholik jakbysmet. Kde je jeho "my tady na horách táhneme za jeden provaz"? Jasně, nečekal jsem klon 1. série a její těžbu, ale safra zatím na 2. lajně nevidím nic, co by udrželo pozornost, neřkuli chuť prolízt až k 13. epizodě. Po filmové stránce nevidím nic zajímavého. Popravdě, rozuzlení fotbalového dramatu mi přišlo slabé - prostě jen prachy. Nafinkmór. Naopak postava patologa dostala více prostoru a ruku na čelo, bylo to asi to nejzajímavější, co seriál nabídl. Tak jen doufám, že za své komenty nedostanu od Hynka přes držku :-)(22.1.2019)

• kumite

Po tomto dalším zbytečném, nudném a zoufalém pokusu o parodii jsem ztratil naději, že se stane zázrak. Bohužel nestane, takže s touto řadou končím. Na playlistu mám naštěstí řady jiných seriálu : https://www.csfd.cz/film/328992-temny-pripad/525066-serie-3/prehled/ , https://www.csfd.cz/film/439777-the-punisher/650611-serie-2/komentare/ , https://www.csfd.cz/film/538281-serifska-hvezda/prehled/ .(21.1.2019)

• huspenina33

Stala se z toho tuctová kriminálka alá Nova. Žádná atmosféra, žádné tajemno, mystično, kterého bylo alespoň trochu v první řadě. Šéf kriminálky se o nic nezajímá, posílá sekretářku pro chlast. Lupínek tahá rodinu po plesnivých ubytovnách, Mácha je z bábou uprostřed pole a kouká dalekohledem, Rapl dělá taxikáře, Slepičková deratizéra a z doktora udělali hodného blbečka.. BLBOST, BLBOST, NEZÁŽIVNÉ(22.1.2019)