Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Na smetišti je nalezena mrtvola fotbalisty Šlapka. Hlavní podezřelý ale spáchá sebevraždu, a tak se vyšetřování stáčí jiným směrem. Patolog Knecht je podveden, podplukovníku Rohanovi zase někdo ukradl všechna kola od auta. Na policejní ubytovně stále bují plíseň a Kuneš se po hlavě vrhá do svého druhého zaměstnání. Željko z vězení dál řídí své ilegální aktivity. (Česká televize)

(více)

Recenze (37)

kreyson13 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak po třetím dílu je jasný, že tohle není Rapl dvojka. Tohle je normální tuctovej seriál něco jako Kriminálka Ústí nadlabem. Tvůrci od doby jedničky patrně prodělali lobotomii, protože jinak se to nedá vysvětlit. Tohle ani Kuneš nezachrání. Tolik nelogičností najednou se snad nevidí ani v Ordinaci. Kdyby pak nedávali Most, tak se na tohle snad ani dívat už nebudu. ()

salahadin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Další rozdíl oproti 1. sérii - postavy policajtů byly sympatickým týmem - Slepice, Rapl, Lupen, Rohan. Tady mi jsou všichni až na Slípku protivní. Tenhle záměr moc nechápu, proč se mám dívat na seriál, kde mi postavy lezou krkem? Lupínkovy osobní problémy jak vytržené z laciné novácké telenovely opravdu nepůsobí moc přesvědčivě. Rohanův alkoholik jakbysmet. Kde je jeho "my tady na horách táhneme za jeden provaz"? Jasně, nečekal jsem klon 1. série a její těžbu, ale safra zatím na 2. lajně nevidím nic, co by udrželo pozornost, neřkuli chuť prolízt až k 13. epizodě. Po filmové stránce nevidím nic zajímavého. Popravdě, rozuzlení fotbalového dramatu mi přišlo slabé - prostě jen prachy. Nafinkmór. Naopak postava patologa dostala více prostoru a ruku na čelo, bylo to asi to nejzajímavější, co seriál nabídl. Tak jen doufám, že za své komenty nedostanu od Hynka přes držku :-) ()

Reklama

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Skoro nevěřím, že druhou sérii točí ten samý tým. Vše dobré je pryč, což tento díl potvrdil. Jednání postav je hloupé, naivní, tvůrci přeskakují z jednoho tématu na druhé. Guláš hooligans, fotbalu, drog, černohorské mafie, Romů, rodinné krize, chlastu šéfa a čehokoli dalšího mi moc nechutná. Těší mě zatím jen občasný vtip, ovšem i ten obstarávala především klišé o Romech. Jinak až moc často je děj zatím spíše parodie. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak jeden čutalista to má za sebou, Duchoslav se tu tentokrát moc neohřál a na scénu přichází naše „černá elita“. Linka s cigány a patologem vskutku pobavila, stejně tak i honička na statku a finále s kadibudkou. Atmosféra se jakžtakž držela v průměru a to nejen díky Kunešovi, ale i zbytku týmu. Nechybí kuřba mimo záběr kamery, vražda ve vězení i pár hlášek a vtipných situací. Nicméně souhlasím, že druhá série je slabší než první a dost balancuje na hraně průměru. Pachl si nedokázal poradit nejen se změnou prostředí, ale ani zhoršenou kvalitou charakteristik nejdůležitějších postav – začíná to být celkem opruz. To co dobře fungovalo předtím, je tady totálně „bez duše“… ()

reno.d 

všechny recenze uživatele

Tak touhle epizodou jsem definitivně s tímhle seriálem skoncoval! To snad ani není možný, že druhou sérii točil ten samej, co první? Tohle je něco tak špatnýho, že už to horší snad ani bejt nemůže! Už druhá epizoda se pohybovala na hranici trapnosti, ale třetí už je za hranící! Sorry, nelze strávit! Je mi smutno! Ještě, že to pondělí zachraňuje geniální Most! ()

Galerie (16)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama