poster

Barbie: Tajná agentka

 • USA

  Barbie: Spy Squad

 • Slovensko

  Barbie: Tajná agentka

Animovaný / Rodinný

USA / Kanada, 2016, 75 min

Režie:

Conrad Helten

Hudba:

Haim Mazar

Komentáře uživatelů k filmu (10)

 • kaylin
  **

  Ze začátku to vypadá, že by to mohlo být celkem cool špionážní, ale nakonec je z toho jen obyčejný film pro holky a možná i kluky, v kterém se děsivě moralizuje a všechno je v něm neskutečně předvídatelné. Nečekám, že tohle budou skvělé filmy, al tady se nikdo moc nesnažil, ani ty vtipy tu nejsou a celkově stojí atmosféra za prd.(30.3.2016)

 • metal.storm
  *

  NO GO TIME! Lepšie by bolo, keby ste ani nevznikli vy kozy troch odlišných rás. Mám ešte jednu výčitku, ktorú som v deníčku zabudla vytknúť. Začneš pádom na hubu a preto to musíš na konci opraviť, lebo by inak film nemohol skončiť? FUCK OFF ty tučná napodobenina pravej Barbie od Mattel.(17.5.2016)

 • Prometheus69
  **

  Uff.. přežil jsem to... Dotičné osoby, hlavně ty žvatlající nějak zapomněli komu hlavně je tento typ filmu určen.. takže tak to i beru. Stupidnější než M.H.. ale dalo se to.. To už mi víc pitomá přijde ta legendární Beruška a kocour kterou nevím proč všichni vynášejí do nebe.. ani 10minut jsem to nevydržel., to se prostě nedalo! O_o(29.7.2016)

 • Sarcasmgirl
  odpad!

  Tak už si můžu škrtnout ze seznamu předsevzetí, že sem viděla něco fakt hroznýho :D Chtěla sem si prostrčit prst okem a vyšťourat to ze svých mozkových závitů. Celých 75 minut sem strávila pemýšlením nad tím, které všechny filmy to vykrádá :D(2.4.2016)

 • Renie42
  **

  Na to, že měli být tajné ty agentky, tak všude bylo růžovo, fialovo i modro. Viděla jsem už několik filmů z dílny Mattelu, ale tohle je slabší. Snaha být jako 007 se nepovedla. Buď stárnu, nebo prostě už nevědí, co vymyslet. Pokud budou plánovat ještě nějaký další filmy s Barbie, tak ať je to aspoň o stupeň lepší.(18.8.2016)

 • Bozvav
  ***

  Rozhodně nejsem fanda panenky Barbie, nicméně poselství o tom, že přátelství, píle a touha po vlastní cestě (byť v hávu dlouhonohé blondýny s pasem bez posledních dvou žeber) má jisté kouzlo. Je až s podivem, že malé slečny nevnímají umělou dokonalost Barbie girls, ale jejich šikovnost, temperament a spoustu technických vychytávek. Film byl roztomilý a tři hvězdy si ve své kategorii plně zaslouží.(28.11.2016)

 • Fatush1
  odpad!

  Stačilo že jsem v Mekáči na to viděl trailer a zkazilo mi to chuť k jídlu...(11.4.2016)

 • JaniiSakova
  *

  Ne že bych snad čekala od Barbie filmu zápletku jako od Spielberga, ale tohle bylo tak extrémně předvídatelný, že to až bolí. Jednu hvězdičku dávám za to, jak moc jsme se s kamarádkou nasmály u stopování výrazů hlavního ''záporáka'' při jednom z ''brilantně'' napsaných dialogů. Tahle kopie na Totally spies a Jamese Bonda v růžovém pláštíku je fakt hrůza :D(8.10.2016)

 • blondboss
  **

  Taká malá menšia Barbie katastrofa, avšak v rámci svojho žánru znesiteľná. Ono by to ani nebol zlý nápad dať Barbie do role špiónky, ale spraviť to tak stupídnym a nezmyselným spôsobom ako v tomto snímku, to hádam prekuknú aj tie najmenšie deti, ktorým je to určené. Asi by som očakával vyučovať a zabávať mladých ľudí podnetnejším spôsobom. Toto sú síce silné dve hviezdy aj vďaka vylepšenej grafike, ale stále iba dve. 45 %(11.3.2017)

 • copterfish
  odpad!

  Už jenom podle názvu ,,barbie-tajná agentka" poznáte jaká je to sračka.(1.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace