Tvoja tvár znie povedome

Slovensko, 2016, 120 min

Režie:

Pepe Majeský

Účinkují:

Martin "Pyco" Rausch (moderátor), Zuzana Fialová, Dano Dangl, Mário "Kuly" Kollár, Helena Krajčiová, Barbora Švidraňová, Michaela Čobejová (více)

Čo sa stane, keď známe osobnosti prevezmú na seba identitu hudobných legiend a snažia sa ich čo najlepšie napodobniť? Vznikne vynikajúca veľkolepá šou plná nezabudnuteľných hitov, zábavy a dokonalých kostýmov s názvom Tvoja tvár znie povedome. Formát s originálnym názvom Your Face Sounds Familiar odštartoval v roku 2011 v Španielsku a odvtedy sa predal do viac ako 30 krajín po celom svete – Veľkej Británie, Talianska, Ruska, Argentíny, Číny a ďalších. Šou získala niekoľko prestížnych cien vrátane ocenenia FRAPA 2012 za najlepšiu súťažnú reality šou. Your Face Sounds Familiar si získal srdcia miliónov divákov z mnohých krajín aj vďaka tomu, že ponúka ten správny mix súťaže, zábavy a skvelej hudby. Známe osobnosti sa snažia čo najlepšie napodobniť svetoznáme hviezdy ako Amy Winehouse, George Michael, Rihanna, Freddie Mercury, Beyoncé a mnohých ďalších... V prvej sérii slovenskej verzie tejto jedinečnej zábavnej šou bojovalo o priazeň divákov osem celebrít - obľúbené herečky Helena Krajčiová, Barbora Švidraňová a Michaela Čobejová, skvelí zabávači Štefan Skrúcaný a Andrej Bičan, víťazi speváckej súťaže SuperStar Emma Drobná a Lukáš Adamec, a napokon moderátor a redaktor Televízie Markíza Viktor Vincze. Mejkap, kostýmy, vystupovanie na pódiu a v neposlednom rade spev – to všetko musí byť dokonalé, aby sa čo najviac priblížili k hudobnej ikone. Ich výkony v prvej sérii posudzovala hviezdna porota v zložení Zuzana Fialová, Dano Dangl a Mário „Kuly" Kollár. Desiatimi večermi plnými skvelej zábavy sprevádzal jeden z najobľúbenejších slovenských moderátorov Martin „Pyco" Rausch. Zárukou kvalitnej adaptácie formátu je renomovaný tvorivý tím s dlhoročnými skúsenosťami s produkciou výpravných šou ako SuperStar či Hlas Česko Slovenska, na čele ktorého stojí režisér Pepe Majeský. Kto zažiari a ktoré číslo si získa srdcia divákov? (TV Markíza)

CampaHD

Ja som čakal pohromu a nakoniec som sa zabával. Príjemné je, že si vlastne robia srandu so seba, lebo prezliecť sa za GM či Tinu, nie je sranda. A že moderátor vie spievať a aj hrať, to poteší. Uvidíme, ako to bude pokračovať po prvej časti. čistých : 75%. Túto snahu cením Markíze. Tretia časť už nebola tak dobrá , tej dávam 40%. Prvé dveok. ()

DavidAAAA

Po čtyřech dílech musím změnit hodnocení i komentář pořadu. Slovenská verze začala fakt dobře, ale od té doby už jen padá dolů a je docela nudná. Oproti české, která začala spoustou trapnosti, ale nabírá dech, tak slovenské dech těžce dochází. ()

rewoluce odpad!

Odraz spoločnosti v ktorej žijeme. Hnus, ktorý vychová generáciu degešov a my sa z toho ešte tešíme! HNOJ.sk ()

suomifilm

ale dá sa, akurát, že to zabíja reklama. Inak ale poľská verzia sa mi vidí omnoho viac. Tam nie je žiadna Čobejová.... ()

Bassko

Každým dielom to padá nižšie a nižšie. Chápem, že hudobné relácie sú pre média vďačné, keďže sa nemusia platiť nejakí scenáristi (alebo čo ja viem ešte prečo), ale niečo iné by bodlo. Taktiež je fajn, že nesnažia len o Búrlivé vína a neviem aké seriály, ale čo z toho keď zoskupenie nevie mimo toho spievania povedať niečo vtipné (a niekoľko ľudí nezvláda ani ten spev, ehm ehm Čobejová- ktorá nie je ani len dobrá herečka, čiže to obsadenie je mi tiež záhadou) Napriek tomu si však stále pozriem ďalší diel dúfajúc, že to bude lepšie. Viem, som asi idiot, čo už. ()

zorrra

Netvrdím, že je to nejaký zázrak. Ale tiež si nemyslím,že si to zaslúži také komentáre, aké tu prevládajú. Jednak ide o to podanie, začínam mať pocit, že keď sa nedá do komentu nejaká nadávka, tak to snáď už ani nie je "kuuuul"..ale tak budiz.. Niečím treba zaujať, že? Čo sa týka samotného programu..niektorí tu zrejme nepochopili, prečo sa na začiatku ukáže, kto bude čo imitovat. Je to preto, vážení diváci, aby sme videli akou premenou jednotlivý účinkujúci prejde a čo robí preto, aby to aspoň spolovice imitoval tak dobre, ako originál. Pre mňa je to celkom zábavné, aj tak v tej prasivej telke nič nejde a pri tomto sa človek aspoň zasmeje. Stále je to stokrát lepšie, ako nejaká,na desaťkrát obohrana platna Superstar a podobne. Niektoré premeny sú úplne top,práca maskerov je skvelá a hlavne, nikto sa nehrá na to, že vie neviem ako spievať. Za mňa 3* ()

Andreso

Prvá séria bola fajn, niektoré vystúpenia pobavili, avšak druhá séria začala zle a nemám dôvod dávať relácií ďalšiu šancu. ()

Clansman1970 odpad!

Nechal som sa presvedčiť a pozrel som si niekoľko dielov a nebolo to až také zlé. Až na jednotvárnu porotu, preafektovanú fialovú a niekoľko nepodarených resp. nesympatických premien je to pozerateľné. 1* za reláciu, druhá za Phantom of the Opera. ()

d-nao odpad!

Jedna vec je hrať sa na karaoke, ale druhá je hra na transvestitov a čo je zábavné na celebritách, ktoré nevedia spievať? ()

Richmond

Hlúposť! Dobrý vtip je raritou. Možno účel "oživiť" legendy hud. priemyslu- ok ale inak...sračka. K porote a moderátorovi sa radšej nevyjadrujem TV Narkóza už nemohla prísť s horšou zostavou. 20% 1* ()

Generi odpad!

Čo toto má akože byť? Je mi ľúto tých maskérov a tých patlanín, ktoré sa použijú na takúto bohapustú hovadinu. Ľudia už stratili súdnosť. Telka nemá peniaze na vystúpenia originálnych umelclov, tak nám núka tráááápnu maškarádu všelijakých skrachovalcov ()

Zeduke

Návod na použitie: Keď zistíte, že televízne stanice nič zaujímavé tento večer nedávajú a neprekáža vám neúprimnosť, umelosť a faloš, zapnite si Tvoju tvár... Nie je to súťaž, nie je to skriptované. Nie je to o speve, nie je to o maskách. Nie je to o talente. Hodnotenia, reakcie poroty sú priam neľudské. Treba ale zhodnotiť, že to je len o málo lepšie, ako Zlatá maska. Kvalita zároveň úmerne klesá so zvyšujúcim sa počtom sérií. Hodnotenie: 1/5. ()

H265 odpad!

Premýšľam, ako veľmi musí byť tupý a mentálne zaostali človek, ktorý je ochotný venovať čas tejto stupidite. Nie len, že táto stupidita nie je zábavná, ale ešte aj przni hudbu.... ()