Stranger Things - Season 2

(série)
Drama / Fantasy / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller
USA, 2017, 7 h 47 min (Minutáž: 46–62 min)

Winona Ryder, David Harbour, Millie Bobby Brown, Noah Schnapp, Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Sadie Sink, Natalia Dyer, Charlie Heaton (více)

Epizody(9)

Od podivného Willova zmizení uplynul téměř rok. A život v Hawkinsu se ještě nepodařilo uspořádat. Ani zdaleka. (Netflix)

Bestfan112

Jo jo jo, ono se nám to ještě vylepšuje... Od podivného Willova zmizení uplynul téměř rok. A život v Hawkinsu se ještě nepodařilo uspořádat. Ani zdaleka. Eleven se nám tu ještě vylepšuje, ještě nové postavy Mad Max uuuu ta je mňamí, Billy...tak to je celkem slizák, Nancy je také mňamí, ale ta už tu je od první série!!!!! Tato série je ještě lepší než první série, 9/10 ()

TesterX

Není to ani horší, ani lepší než série předchozí, imho stejně průměrná. Vize ultra monstra jsou fajn, ale ve výsledku úplně nevyužita. Uvidím, co přinese počátek třetí série, ale mám pocit, že se s touto partičkou brzy rozloučím. ()

cudlik15

Wow! Tohle jsem nečekal. Pokračování mysteriózních Stranger Things se opravdu povedlo...možná i předčilo první sérii. Duffer Brothers si nejspíš sehnali novej matroš protože děj druhé série je ujetej. Will zjistí, že je stále nějakým způsobem napojen na Upside Down. To se vyvrbí v opravdový problém. Stane se tolik šílených věcí, že bych seriál přejmenoval na „Crazy Things“. Hlavní je, že to má systém. Všechno si můžete odůvodnit proč a jak se to stalo. Novinka jsou také emoce. Pro ty v první sérii nebylo moc místo, a tady nám to opravdu vynahrazují. Od začínající lásky, přes uvědomění si, jak moc je Eleven na světě sama, k opravdovému strachu o postavy. Uznávám, bylo tam i pár klišé momentů, ale nevadilo mi to. Trošku to odlehčovalo seriózní atmosféru série. Emocím samozřejmě dopomohly herecké výkony. Winona Ryder, David Harbour a Millie Bobby Brown opět excelují. Více prostoru dostane i Steve (Joe Keery), ze kterého se stane neskutečný sympaťák. Větší rozpočet taky pomohl. S lepšími efekty tvůrci se rozjeli, ale nepřehnali to. I 80ková hudba potěší. Druhá série je opravdu povedená a doporučuji ji všem, i kdyby neviděli první sérii, ale mají kamarády, který jo. Prosím, začněte natáčet třetí sérii! ()

xwerm

bezpochýb najlepší tohtoročný seriál. Tu nieje o čom. Ak keď sa im jeden diel úplne nevydaril a bol tam naozaj zbytočný, myslým že je to ešte lepšie ako prvá séria. Fakt super 10/10 ()

WugWugs

Tínedžeri a tínedžeri v dospelých síce tečú, pre nás, čo oceníme kvalitný základ oproti vzťahovej vate, je seriál príliš urevaný. Problém je, že čokoľvek v ňom môžu mudrlanti referovať k 80. rokom, a od jeho tvorcov to musí byť samo osebe super "chytré", no nie? Nie. Stále je to však fajnová zábava pre celú rodinu, čo je dnes zriedkavé. 3.5 ()

DarkViper

Výrazné zhoršení oproti první sérii,už to nepůsobilo tak plynule a svěže jak první série, spousta trapných pohledů, hloupých rozhodnutí, nelogické chování k tomu přihoďte superhrdinu Boba a lowcostové demo-psy kteří mi přišli jako vykrádání Warcraftu (ty masožravé kytky, hlava stejná, jen tělo jiné) k tomu ještě Nancy přesedlá na ubožáka a kdo to celé zachrání zase víte od druhého dílu.... jedno velké zklamání pro mě a k tomu ještě nezasloužené hodnocení 60% a to jen pro těch pár vtipných momentů a pro slzu drsňáka. ()

KraLuban

Pokud první série byla výborná, tak druhá je jednoduše skvělááá...dlouho jsem se takhle nebavil. Fantastické retro, výborní herci, hodně slušný příběh - přestože je to klasická "kingovka" = osm dílů se buduje příběh a skvělá atmosféra a v rámci jednoho dílu se vše vyřeší. Přesto peckááááá:)!!! BTW Wynona se v roli lehce šílené rozhodně našla, její životní role. ()

Wez

Vynikající pokračování!!Se všemi hrdiny jsem opravdu prožíval každý okamžik a ze srdce fandil i těm postavám,které mi v jedničce připadli vyloženě nesympatické,tak v druhé už se žádná taková figura nenacházela!!!Jen tak dál!!!!Momentálně jsem ještě plný dojmů,tak pořádně ani nevím,co napsat,každopádně seriál mě vůbec nezklamal ()

Nechic

Víc lidí, víc vztahů, víc emocí, víc příšer, víc mrtvých. Prostě klasická "dvojka". Opustila od mystična jedničky, rozjela to ve stylu klasického akčňáku. Ani to "upside down" neni to co v jedničce. Je to dobrý, chytlavý a shltenete to jako malinu, ale je to úplně jiný. ()

agentkenny

Tak tohle bohužel nebylo tak dechberoucí. Tady prostě chyběla ta kulervoucí atmosféra, která ve vás vzbudí tu zažranost a prohlubuje jí každým dalším dílem. Na druhou stranu se to dalo ale čekat - 1. série nastavila vysokou laťku. Nemůžu dát tedy ani 4 hvězdy - byl to pouze průměr. ()

nudlis

Málo kdy se mi líbí i druhá série nějakýho seriálu. Obvykle tvůrci pomalu (ale viditelně) sklouzávají k rozmělňování a natahování děje, k předvídatelný zápletce už na začátku každýho dílu a seriál jde do prdele. Tady ale ne, je to napínák se vzrůstající tendencí a druhou řadu jsem zlhtnul během jednoho dne. Pokud tvůrci udrží úroveň (i když je jich dost), těším se na třetí řadu. Bylo naznačeno o čem bude, ale v pohodě, je jasný, že "bosse záporáků" musí někdo sejmout :-)) ()

vzdyo111

Nejsou tři hvězdy jako tři hvězdy. Někdy je člověk dává s dobrým pocitem, že právě dokoukal veskrze průměrně uspokojivý film, ale jindy si musí postesknout nad tím, že v očekávání výjimečnosti dostal právě onu průměrnost. Kdyby byla škála hodnocení širší, dal bych za 50%. Všechno citlivé a jemné z první série zmizelo, aby uprázdnilo místo schematizaci, zhloupnutí a sterilnosti. Škoda. ()

bicekz

Ačkoliv má druhá série o něco nižší hodnocení než druhá, podle mě se povedla více. Napětí děje se s každým dílem stupňuje a vygraduje to skvělými 2 závěrečnými díly. Oceňuji zajímavější zápletku a složitější děj, kdy je Will napaden virusem a opačné světy se spojily, ne jen "trapný" únos do opačného světa v 1. sérii. Jsem zvědavý, co si scénáristi připraví do 3. série! ()

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů