Stranger Things - Season 3

(série)
Drama / Fantasy / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller
USA, 2019, 7 h 29 min (Minutáž: 50–78 min)

Epizody(8)

Nová láska. Nové obchodní centrum. A vzteklé krysy, které běží za nebezpečím. Prostě léto roku 1985 ve městě Hawkins. I jediné léto ale může změnit úplně všechno. (Netflix)

Nechic

SPOILER POSTESK! I miss upside down. Třetí série je prostě jiná. Začátek mysteriózní blízce k první sérii, zlo je nyní mnohem povrchovější a viditelnější. Vztahové linky jsou delší a rozvleklejší a už to celé nevzniká "odnikud", ale i nepřítele známe. Užil jsem si to a přesto mám pocit, že to je prostě něco jiného než to bylo dřív ()

lhotik

Parta dětí a jejich humor furt funguje! Obzvlášť Dustinovi a Suzie song. Ovšem dějově už je to furt to samé dokola... ()

Sashmen13

Mááámi, rusové jsou zase dvorku a up to no good. No, jak to shrnout, asi takhle, s první sérií to má společného asi jen postavy, fakt že jo. Čím dál více se ukazuje, že plánovaná byla jen první série a tam to mělo skončit. Ostatní věci jsou opravdu jen stupidní filler. No a protože stranger things prodávájí, tak musíme jet dál. Jen vyjmenuji co mě fakt naprudilo, stručně, ruský terminátor, sry seš milej ale jsem lezba, malá já všechno vím kráva,rusové, rip alexij, nikomu nechybí lidi, vyvraždění nemocnice je každému jedno, rusové, tajná základna, která i dnes by byla super výkon technologický, americká armáda a tajné služby jsou retardI, rusové (co vlastně chtěli? to netuším), mindflayer je idiot, rusové jsou idioti, všichni jsou docela idioti, celé to byla jen freakshow udělaná pro peníze, abychom se na konci poplakali, když zabili další dobrou postavu (teda dvě, Billy a Hopr) co teď a hlavně NUDA, jo, už vidím jak zabijou El, haha, to se nestane, dokud stranger things budou vydělávát. ()

Tomulka

Seriál dosti ztratil zapojením Rusů. Přijde mi hodně přitažené za vlasy, že by si Ruský specialista neporadil s místním šerifem?Kdyby to byl aspoň bývalý mariňák nebo kdyby vypadal jako bývalý drsný polda z velkého města ( např. jako Arnold ve filmu Konečná) tak budiž, ale i když byl výkon D.Harbour super tak tohle scénaristi nezvládli. Když k tomu přihodíš konspirátora a mámu Ryder tak je to hotové přepadové komando na zvládnutí Ruské speciální jednotky. To už bylo vážně moc! K tomu ještě oslabená El (také nechápu po tom co předvedla v druhé epizodě by už měla vědět jak na to,a by dokázalo víc! A ta věc s Alexejem taky směšný. Ten by umřel mnohem mnohem dříve! Nejvíce mi osobně vadil ten všude přítomný hnus slévající se dohromady, explodující krysy a roztékající se lidi (vykreslen obrazově v detailu) zvracení na záchodě taky do detailu (podle mne zbytečné!!!. Každopádně Millie Bobby Brown je rodící se hvězda! Doufám, že to není jenom tato role. Velmi mi připomíná Natalie Portman snad bude kariéra Milie stejně závratná a úspěšná! ()

Eric.Kosar

Jak tady již zmiňoval jeden uživatel, zdá se mi to, nebo měl v tomhle prsty i Marvel? Napětí a ta 80. atmosféra tam furt je, ale už se z toho vytratil ten strach co byl v prvních 2 sériích. Ale furt se jedná o něco výjimečného, jen už to nedosahuje takových kvalit jako dřív. ()

boss123

Stranger Things sledujem od prvej série a som nadšený, ako si celí čas udržuje vysokú úroveň. Som smutný, že som celú sériu pozrel a postavy Steve, Jonathan, Nancy, Eleven, Mike, Lucas, Suzie, Joyce, Will a predovšetkým šerif Hooper mi pri čakaní na ďalšiu sériu budú chýbať, ale našťastie je to podľa prvých informácií len jeden rok. Sú to práve postavy, na ktorých seriál boduje spolu s fantasticky vytvorenou retro atmosférou a odkazmi na staré filmové klasiky.A tiež jednotlivé vtipné slovné výmeny a gagy. Príbeh je zaujímavý aj keď nie príliš originálny, ale stále dokáže prekvapiť. Hudba mi prišla fajn. Výborne vybrané jednotlivé songy parádne doplňujú atmosféru ako aj hlavný soundtrack. Jediným menším nedostatkom bol pre mňa slabší a pomalší začiatok, a to, že tvorcovia hlavne na začiatku dopriali veľký priestor riešeniu jednotlivých vzťahov medzi postavami na úkor tempa a hlavnej zápletky. Stranger Things je aj po tretej sérii stále absolútna špička medzi seriálmi nie len od Netflixu a bratia Duferovci majú svoje dielo pevne vo svojich rukách a je vidieť, že o sa o neho s radosťou starajú. Veľmi sa teším na štvrtú sériu a som na ňu zvedavý. Tentokrát je to jasných 5z5, a to ako pre poslednú epizódu tak aj pre celú sériu. A percentuálne 90%. ()

zurivymlok

Kdyby neexistovaly první dvě série a dala se na to nálepka "teen komedie", neměl bych problém tomu dát plný počet. Bylo to fakt docela vtipné a zábavné. ALE je to holt pokračování hororového seriálu a já měl pocit, že se divám na úplně jiný seriál, který si jen půjčil ze Stranger Things postavy. Nevím, zda to tak může fungovat i dále. Možná jo. Ale spíše mám strach, že je to první krok k úpadku, a to ne proto, že se změnil celý tón seriálu, ale proto, že zápletka hlavně kolem rusů prostě nemá logiku (nebo nemá logiku, na kterou jsem ochotný přistoupit). 1) Těžko by vybudovali pod městem takový komplex aniž by si toho někdo všiml (ty tuny hlíny vyvezli jak a kam?). 2) Když toto odhalili,nestačilo zavolat americké vládní složky, které by je tam dostaly (za studené války by těžko brali na lehkou váhu - jasně, zavolalo se, ale reakční doba - ehmm....). 3) Těžko se dá předpokládat, že by si nikdo nevšiml (zvláště na vládou monitorovaném místě) náhlému nárůstu spotřeby elektrické energie. 4) K deaktivaci dva klíče, ale dají je na stejné místo – ha ha ha. A hlavně – vůbec mě tato příběhová linka nebavila a to se dá říci, že dle stopáže dostala více času než ta potvora z jiné dimenze. Druhým problémem je, že pokud do hororového seriálu dáváte příliš mnoho humoru (a ten pro mě fakt funguje), tak si sami podkopáváte nohy pro budování hororové atmosféry. Lidi, kteří se smějí, se nebojí.Na druhou stranu, pořád to mělo emoce, což je paráda. ()

draxxi

Samozrejme ze je tu spousta veci, co odporuji logice, ale to je preci v pohadkach jedno. A tahle pohadka se i do tretice povedla... A k tomu paradni muzika myho detstvi... Vazne vydarenej serial. 29/6/2020 92% ()

IsiaTed

Musím říct, že 3. série byla slabší než předchozí dvě. Je tady rozhodně více humoru, než hororu a to je důvod, proč snižuji hodnocení o hvězdičku dolů. Ten horor tam byl, ale ne v takové míře jako například v 1. sérii. I tak 3. série má hodně světlých i vtipných momentů a hlavně naprosto šokující a dojemný konec. Jsem zvědavý, zda se tvůrci seriálu poučí ze svých chyb a jsem zvědavý, co si pro nás ve 4. sérii připraví po takovém konci. ()

matous20063

Opět skvělá série která je hodně podobná minimálně příběhem a dějem té druhé. Ale má úplně jiný vibe a hlavně i trošku jiné záporáky, ten vibe toho nákupáku což lidé tehdy brali jako něco super nového ten super. I nový záporák v podobě sovětů je super, ale bohužel se odpustilo trochu od toho tajemna což je škoda, ale mně to nijak moc nevadí furt je to skvělá podívaná 85% ()

Rebel24

Duffers v tretej sérii prvý krát za váhali, totiž príbehovo začína byť cítiť seriál šablónou, avšak scenár skvelo kompenzujú režisérskymi zručnosťami, ktoré sú tu ešte lepsie ako v predošlých sériách. Veľmi pekne po pracovali aj na soundtracku, piesne z 80-tych rokov sú úžasné, v tomto smere seriál odsypal bleskovo. Taktiež o horrore tu už len ťažko môžeme hovoriť, žánrovo to skôr odskakuje do fantasy action so štipkou marvel chute. Ale len tej the best. 85% ()

Tom10000

3.série přinesla plno zvratů, mnoho hororu, ale i komedie. Především však nového nepřítele, s nímž se už nedá bojovat bez obětí na životech (mimo Boba, jistě). Snad jen Robin, zmrzlinářka v obchoďáku, kde pracuje se Stevem, a její pomoc dokáže něčemu napomoci. Monstrum se tvoří z rozpadlých mrtvol lidí, jimž bere vůli a později i život. Jen Jane je jeho cílem. Konkrétně její smrt. Ta má však po boku své kamarády. A kluka Mika, do nějž se již plně zamilovala. A ač ve vztahu nastávají malé problémy, vydrží. Díky nim také přežije. Nebo ne? SPOILERY: Hopper i Billy, Maxin bratr, umírají. Wl přijde skoro o všechny své schopnosti, i když dočasně. Rusové jsou hlavní (a podle mne až moc kýčovitou) příčinou všech problémů. Dustin má dívku, Suzie. 100 procent, těším se na pokračování. ()

roswell47

Dobré, síce mierne sklamanie ale je to dobré. Odohrávajú sa tu 3 príbehy. Robbie, Steve, Dustin a Erica vylúštili ruskú hádanku a zavedie ich to do podzemného komplexu komunistov. Zaujímavé až na to že to nedávalo zmysel. Na čo by sakra rusi chceli napadnúť USA? Nedávalo mi tam nič logiku a to sa komunistov ešte nezastávam. Dalo by sa povedať že to bol úplne zbytočný príbeh. Príbeh Hoppra, Joyce, Dr. Alexea a Murrayho bol fajn, dával zmysel pre humor a hlavne logiku. Ale najlepší bol 3. príbeh klasickej partii bez Dustina :). Bez pochybností. Ale celkovo fajn séria, lepšia než 1. ale 2. vyhráva. ()

ondyGAMESTV

Pravé pokračování první série. V tom, kde druhá série působila jako průměrný mezipříběh, série třetí působí jako oficiální druhá. Cyklus příběhů, co se ke konci postupně spojí je originální a zajímavý. Očištění a pochopení postavy Billyho Hargrovea bylo příjemně emotivní. Komedie nejlepší z celého seriálu (scéna s Nekonečným příběhem je absolutně boží). Atmosféra taky dost ujde. Jediný problém, proč to jako celkový příběh nemá na kvality jedničky, je fakt, že se jedná o pokračování, tudíž si jde všimnout nejedné "díry". Ale opravdu nejvtipnější série seriálu. 90% ()

Oup

Je to krásny odkaz, že 80. a 90. chýbajú... Atmosféra - úžasná... Vizuál - skvelý... Soudtrack - husia koža... Slzy - tečú PS. Ruský terminátor potešil ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

29.12.2019

Stranger Things: Temný experiment

Stranger Things: Temný experiment

18.06.2019

Vedle očekávané 3. řady mysteriózní retro série Stranger Things, by si měl každý fanoušek seriálu do kalendáře zapsat ještě jedno důležité datum – 8. července. Tento den se totiž na pultech objeví… (více)