Stranger Things - Season 3

(série)
Drama / Fantasy / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller
USA, 2019, 7 h 29 min (Minutáž: 50–78 min)

Epizody(8)

Nová láska. Nové obchodní centrum. A vzteklé krysy, které běží za nebezpečím. Prostě léto roku 1985 ve městě Hawkins. I jediné léto ale může změnit úplně všechno. (Netflix)

Komfidia

Vyřadit celou zápletku s Rusákama v obchoďáku a dát větší prostor armádě Mozkožrouta (debilní název, ale co), výsledek by stál za víc. Situace, kdy se blíží nepřítel, ale postavy si ještě musí sdělit niterný existenciální problémy a vrhat na sebe vilný pohledy, ... děs. Ale pořád jeden z nejkoukatelnějších seriálů - ***. ()

StrixCZ odpad!

Nejhorší kvalitativní propad, jaký jsem kdy v jakém seriálu zažil! Z celého seriálu se stává sebeparodie, z původně skvělých postav vlastní karikatury. Díky bohu, že je alespoň druhá série uzavřená dostatečně důstojně, abych snad časem dokázal zapomenout, že jsem tenhle průser bohužel viděl, a při příštím zhlédnutí už si budu konec druhé série vychutnávat coby konec celého seriálu (kterým očividně také měl být). Kdybych Stranger Things vůbec neznal a poprvé jsem se s tímto seriálem potkal ve formátu, jaký přináší jeho třetí série, asi by mi přišel "jen" hloupý a nudný (ale formální kvality by to stále utáhly na nějaké 2-3 hvězdičky) - jelikož ale bohužel vím, čím Stranger Things byly a jak hluboko s touto sérií klesají, je mi líto - nemůžu jinak. Nikdy víc... ()

Hnillard

Dosť slabota oproti skvelej dvojke. Pekne sa na to pozerá a má to dobré momenty ale miestami je to už dosť uletené. Hlavne pasáže v ruskej základni boli strašné a miestami som myslel, že pozerám paródiu na Stranger things. Ale pekne sa na to pozerá, atmosféra leta v Hawkinsu vynikajúca , postavy nesklamú. Nebolo to až také zlé ale pre mňa zatiaľ najslabšia séria. Snáď 4ka zasa trochu pritvrdí a potemnie. ()

Lendak

"We´re not kids anymore."_____ Stranger Things je každou sériou ďalej za tou predošlou. Podivnejšie, akčnejšie, vtipnejšie, epickejšie, emočnejšie a viac osemdesiatkové. Táto ultimátne komediálna dávka extázy sa v sekunde mení na nervák jak prasa. A milujem to! To, ako Dufferovci dokázali vytvoriť tento seriálový skvost sa nedá opísať slovami. Jednoducho každá sérka vynikala v niečom inom. Prvá vynikala v hororovej atmosfére, druhá v strhujúcom deji a táto vynikala prevažne emočne lebo celú ST3 si ukradol Dacre Montgomery ktorý má set sakra herecký talent a dokáže divákovi predať emócie iba svojím pohľadom. Tvorcovia ale nezabúdajú na jednu vec. A to že tí detskí herci nebudú vždy deti a preto spravili túto sériu plnú pubertiackých emócií, viz. Will v lese kde Noe už podruhýkrát dokázal že vie hrať. A to finále plné zvratov, akcie a emócií? To ani nestojí za reč. Definícia strhujúceho žánru. Hopperov list tomu dosadil zlatú korunu. Ale aj tak to je podľa mňa tá najslabšia sérka. Čo mi najviac vadilo bol ten nečakaný obrat. Najviac to bolo vidno na Hopperovi. Kým v prvých dvoch to bol taký trochu tvrdohlavý ale správňacký šerif, tu sa z neho stal wannabe hláškujúci foter. A ono to je vtipné, ale tá jeho premena nedáva nijaký zmysel. Ďalej to, že toto už zďaleka není nejaká komorná dráma, ale čistý, ale furt poctivý, blockbuster. Lebo keď sa nad niektorými vecmi človek zamyslí, tak to je riadna chujovina. Už len to, že týpek s nadváhou a partia detí skolia trénovaných zabijákov je celko Strange. Ale furt to je úžasná séria, ktorá nezabúda na to, prečo je taká skvelá. Po tretíkrát môžem tlieskať Dufferovcom za ich robotu. A ako tak vidím z nových informácií, tak budem aj po štvrtý krát. ()

HNTR

Já nevím, jak je to sakra možný, že si seriál drží takovou úroveň i třetí řadu. A musím sakra říct, že jsem si to zase užil a konec jsem sledoval s napětím. Humor se kombinuje se strachem a všechno se to tak nádherně míchá. Billy je ještě odpornější než v předchozí sérii a to se mi sakra líbí. Já jen doufám, že si seriál udrží takovou úroveň i ve čtvrté sérii nebo bude dokonce lepší? Toť otázka, nezbývá než čekat do léta a pak se uvidí. ()

kishi_SO

podla mna najlepsia seria, kde ja malo hluchym momentov a zbytocnych casti. Od prvej do poslednej casti to odsypa ako ma. Vtipu plno, ackie este viacej, nechutosti v kazdej casti a zaver Vam isto vzenie slzy do oci. Neverending Story!!!! ()

kolly13

Zde mne už nadšení pustilo sledováním (přestože zdařilého) popisu pubertálního dospívání. Pořád si to nese punc šíleného ohrožení v kontrastu s maloměšťáckou pohodou, ale těch "dětí" už je na mne moc. ()

Repa_02

Docela dost to zkazili a udělali z toho americkou propagandu. Rusové to tam kazili nejvíc, WTF borec říkal, že jsou tam nejlepší vojáci z Ruska a hele, devadesátikilovej Hopper je tam mlátí hlava nehlava, dokonce i Steve tam jednoho omráčil. Velké plus za Billa a mozkožrouta. Epizody nebyly zas tak špatné, ale příběh byl strašně otrhanej, jako ,, finále " dvojky a trojky jsem čekal víc i když jako vždy poslední epizody byly super. ()

Grázl83

O třídu slabší než předchozí 2 řady. První 3 díly se skoro nic neděje, v dalších dílech spousta do očí bijících nesmyslů. Rusáci si tam pobíhají se zbraněmi a všechny to nechává chladnými, policii nikde. Celkově chybí ta temná atmosféra neviditelného zla. Hororová složka totiž moc nefunguje, viditelné stvůry nejsou tak děsivé jako ty neviditelné. ()

Bestfan112

No ty „vole”!!!!!... To je také Strašně moc skvělá série... Nová láska. Nové obchodní centrum. A vzteklé krysy, které běží za nebezpečím. Prostě léto roku 1985 ve městě Hawkins. I jediné léto ale může změnit úplně všechno. Jak se tam vloupali do té ruské základny No ty Vado!!!!!!!!! A jak tam je ta Sexy kost Robin Už rači dost nadávek, sexuálních narážek atd... nechci aby ste mě někdo nahlásili To teda nechci!!!!!!!! Prosím ne!!!!!!!!!!!!!!!! No nic. A to finále, jak tam byla Suzie ( OMG, ta je prostě Cute) hezky tam zpívali Limahl - NeverEnding Story (hudební videoklip) (1984) R.I.P Billy chudák, jednak to byl slizák Čtvrtou sérii ještě dokoukám, Ze tří sérii která se mi líbí jsou všechny Opravdu jsou to všechny série!!!!!! 9/10 ()

Dominik888

Doriana.g : Nemusis spamovat kazdy dil tvym zoufalym hodnocenim, jdi si pustit Hru o predkozky a bud v klidu! ..K serialu, na treti serii jsem cekal jako na smilovani. Atmosfera neskutecna, M.B.B opet skvely vykon a doufam ze to treti serii zdaleka nekonci. Myslel jsem, ze hudba v prvni a druhe serii je nejlepsi nostalgicka balada, ale spletl jsem se..Ve treti serii me to odrovnalo jeste vice, zatim nejlepsi pocin kinematografie v tomhle roce! ..99%!! Procento dolu za nizky pocet dilu! 8 na takovou bombu je zoufale malo. ()

pisvejc

Čekal jsem, že 3. série bude dobrá, ale ne, že bude naprosto úžasná. Akorát sem dokoukal celou sérii a se slzama píšu tento článek. Všude po médiích byli obrázky s tituly "We are not kids anymore" na to byl kladen veliký důraz v celé této sérii. Lechce jsem se ze začátku bál, jaký to bude mít vliv na atmosféru celého seriálu. V druhém díle jsem se do toho dostal a nijak mi to nepokazilo zážitek ze seriálu, naopak to seriálu pomohlo. Seriál měl stejnou atmosféru jako předtím. Naprosto jsem byl překvapen tím, jak se posunulo násilí v celém seriálu. To také pomohlo seriálu. Dělalo ho to více děsivým. Opravdu jsem byl rád, že se seriál vrátil v takovéhle podobě a doufám, že seriál bude pokračovat ve stejné kráse jako do teď. ()

KuceraJohny

Ty bláho to zas bylo něco. Miluju Stranger Things a třetí série mi tu lásku ještě víc prohloubila. Jak všichni víme seriál je rozdělen na dva děje které se navzájem překrývají. Jedna část je o životě v 80. Letech a druhá o upside down. Ta první se neustále posouvá a je to skvělý ta druhá však zůstává skoro stejná. Ale to vůbec nevadí. Herecké výkony jsou opravdu skvěle. Nevím jestli si to jen špatně pamatuji ale Hopper mi zde přišel o hodně víc agresivní takový víc testosteronový. Jsem rád že dostala Erica více prostoru. Stejně tak se mi líbí i Robin. Tvůrci dokázali přidat další postavy a nevyzni to nuceně. Na závěr řeknu že pro mě byla tahle série nejvíc emotivní a to ne jenom kvůli poslednímu dílu. P. S. Neverending story je jedna z nejlepších scén co jsme kdy viděl. ()

Habansz

První seérie pořád zůstala nepřekonaná a právem. Nejenom proto, že byla nejvíc hororová a byl tam prakticky až do konce ten oblak tajemna, ale hlavně kvuli tomu 80´s feelingu, kterej tam byl prostě ze všech 3 sérií nejsilnější. A největší zásluhu na tom kromě hudby a rekvizit měla hlavně kamera, která fakt pomáhala tomu, že to vypadalo nejen jako, že se to v té době odehrává, ale chvílema bych věřil, že se to v té době i točilo. To mi v tý 3. řadě docela chybělo. Jinak naprostá spokojenost. Z těch tří řad byla teda nejslabší ta 2. Je fajn vidět ty děcka vyrůstat. Jak jako lidi/herce, tak i jako postavy, který ztvárňujou. Konec jsem si snad ani neuměl představit lepší. Určitě se těším na další sérii. ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

29.12.2019

Stranger Things: Temný experiment

Stranger Things: Temný experiment

18.06.2019

Vedle očekávané 3. řady mysteriózní retro série Stranger Things, by si měl každý fanoušek seriálu do kalendáře zapsat ještě jedno důležité datum – 8. července. Tento den se totiž na pultech objeví… (více)