Stranger Things - Season 3

(série)
Drama / Fantasy / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller
USA, 2019, 7 h 29 min (Minutáž: 50–78 min)

Epizody(8)

Nová láska. Nové obchodní centrum. A vzteklé krysy, které běží za nebezpečím. Prostě léto roku 1985 ve městě Hawkins. I jediné léto ale může změnit úplně všechno. (Netflix)

Dawe2

4,5* kdyby to šlo. Kouká se na to velmi dobře a rychle. Herecky není co vytknout. Už je to spíš akční film a horor než Fantasy a Mystery. To mě trochu mrzí. První a druhou řadu ta třetí u mě nepřekonala a těžko je překoná čtvrtá. Nicméne určitě neodolám si ji pustit :-). SPOILER: Je sice pravda, že už počítají s další sérií, ale ten konec jak z Akt X si mohli odpustit. Příště se asi přesunou do Ruska. Aby to s tím Neverending story nepřehnali :-). ()

SuzieS

Prvni serie me zas tak nechytla, navic me vadilo, ze to skoncilo tak nijak. Druha se mi libila hodne, behem ni jsem si opravdu dokazala udelat vztah snad ke vsem postavam, coz se mi stava opravdu malokdy. Tu treti serii jsem si uplne uzila, opravdu do prvniho dilu az do posledniho. Vtipna a mila od zacatku, plna napeti, postavam fakt moc drzite palce. "zli rusove" nebyli nijak prehnani, bylo to umisteno do dob studene valky (jinak mi nekdy tento motiv "zleho ruska" trochu vadi, ale tady to bylo v pohode). Na konci jsem bulela jak zelva, ani jsem vlastne nevedela proc. Cela serie pusobi jako neco, co byste proste chteli zazit jako dite, - prisery, hluboka pratelstvi, dobrodruzstvi, jezdeni na kole po sousedstvi, vynalezy, vysilacky, kopu sladkosti, tajemstvi, prekvapeni, prvni opetovane lasky... ale nechteli byste to zazit jako dospeli, protoze vite ty dusledky. Je to jak vytazene z decke fantazie a pritom fakt perfektne a detailne zpracovane. Hudba taky top. ()

mouzi

Je tu jeste vic romantiky nez v predchozi serii, nebot nasi mladi hrdinove mezitim ponekud zestarli. Nicmene zapletka nenudi, ma to hlavu a patu, ma to koule a kupodivu jsme se museli rozloucit s nekterymi oblibenymi postavami. To trochu pridalo na kvalite, protoze happy end se vsemi hlavnimi prezivsimi by asi moc dojmu neudelal. Uprimne muzu rict, ze jsem hltal kazdou minutu a jsem moc rad, ze se tvurci rozhodli natocit tuto serii. Vzhledem k zaveru se ovsem obavam, ze se chystaji tocit serii ctvrtou a z toho uz mam trochu obavy. P. S. Winona Ryder, ktera v kazdem okamziku vypada, ze zdrhla z lecebny pro choromyslne ma sve puvabne kouzlo. ()

v.indruchova

pozřena rychle, ale mě už to tak nebralo. Velmi předvídatelné a na sílu vymačkávající emoce. Hlavně smutek. Otravující dialogy=hádky (opravdu to "vtahové handrkování" mě opravdu SRALO!). Za druhou serii za 3. hvězdy..Vzpomínka nekonečný příběh mě vrátila ke smutným vzpomínkám z dětství. Dívat se pořád na ten stejný výraz zděšení u všech. Jako kdyby je vytiskli :/ (mám se smát nebo brečet?"):D. už to není ončo Tončo! ()

hrackabanan

Prostě fantastická série. Dávala jsem přednost tomuhle před spánkem. Je super vidět, jak naši hlavní hrdinové rostou, a začínají se zaobírat i jinými věcmi než záchranou světa! Prosím víc prostoru Willovi, jsem zvědavá, jestli se na něj dostane v další sérii. Novou postavu Robin jsem si hned oblíbila, ale asi jsme všichni byli zklamaní vývojem událostí mezi ní a Stevem (chudáček Steve). Poslední epizoda byla opravdu silně emocionální. Nemůžu se dočkat, co příjde dál! ()

cobislav

Třetí série se velice dobře poprala s tím, že seriálové obsazení velice rychle stárne a neřeší už stejné problémy jak tomu bylo především v první sérii. Opravdu jsem nečekal, že se tvůrcům podaří udržet takhle vysoce nastavenou laťku ale opravdu se povedlo. Otevřený konec také potěšil a rozhodně se těším na další sérii. 85 % ()

Willynka

Opět se nám tu opakují hrůzně ohrané motivy této značky aka posedlý příbuzný, nebo mlčení o zásadních věcech v nejhorší dobu na nejhorším místě, ale tentokrát je to tak dobře napsané a na konci vygoreované, že i já nasolím ty čtyři. Upřímně jsem si na konci poslední epizody pobrečela, to jsem měla chuť dát i pět. PS kecy o vtipech nechápu, množství humoru mi přišlo stejné ()

MadyDollar

Sfouknul jsem to během jednoho dne, takže žádná nuda to neni. Ale oproti druhý sérii to pro mě bylo o něco slabší. Děj se vyvíjel moc pomalu a trvalo snad 5 dílů, než se jakžtakž pohnul. Pak ale posledni dva tři díly byly úplně bombový. Hodně se tentokrát věnovali vývoji postav a jejich vztahům, především hlavní pětici dětí. Kuci pěkně vyrostli a - abych nezněl jako rasista, řeknu to takhle - tři z nich jsou pořád fajn, vůbec naštěstí nezotravněli. El už vypadá jako normální holčina, nicméně charakter je furt opruz. Nejsilnější článek podle mě opět Hoper, ten byl dokonalej ve všech směrech. Takže overall za mě fajn série, nepřišla mi tak temná, jak se psalo, než vyšla.. o něco slabší než druhá, ale zase lepší než první. Věnovala se víc vztahům a zapletka se hrozně vlekla. Dal bych 65% ()

kacer4

Neviem kam a či vôbec táto séria posunula dej tohto seriálu. Dostali sme novú príšeru, ale hlavne romantiku a rozchody. Hororové prvky sa takmer vytratili. Miesto toho dostávame farebné zábavné centrum. ()

Martynes

Aneb jak udělat ze skvěle promyšleného hororového seriálu popcorn pro masu. Skvěle to vypadá, parádně zní, ale příběh je plný klišé, místy blbý. Subjektivních 7/10; objektivních 5/10. ()

bonovox

III.séria: Aj v nových dobrodružstvách mladej partie z Hawkinsu cítiť veľkú lásku tvorcov k daným postavám, pretože daný príbeh opäť krásne zapadá do mytológie sveta ST. A je radosť pozerať ako deti krásne dospievajú a riešia typické problémy teenagerov, plus hlavné dospelácke postavy, ktoré výborne zapadajú do celého konceptu. Samozrejme retro atmosféra 80-tych rokov je opäť dokonalá s bonusom navyše (Neverending story...). Aj celá zápletka s rusákmi je dobre použitá a hlavne využitá. Celkovo teda veľká spokojnosť, kvalita je stále na maximálnej úrovni a môžeme sa všetci tešiť na ďalšiu sériu. ()

x3me

Prakticky zmizely veškeré hororové prvky, přibylo klišé a nelogické chování postav. /SPOILER/ Rusové si vybudují rozlehlou základnu pod obchoďákem aniž by si toho někdo všiml, aby se jim tam následně dostala parta dětí (co se ani nesnaží šeptat) a pak odsud zase utekla. Některé postavy začaly být vyloženě otravné. Zatím zklamání roku. ()

Insomniac

Začína ma to dosť nudiť plus mi vadia hrozné nelogičnosti v deji, kulisách a správaní hl. postáv. Štvrtú sériu asi už nedám... A mohlo to byť také skvelé... :( ()

BroDan270

Tretia séria Stranger Things síce začala v nie veľmi mne sympatickom duchu, tínedžerské lásky a útrapy boli trochu mimo môjho záujmu, no postupne sa to rozbehlo do tak úžasného scenáristického masterpiecu, že je katarzia zaručená. Ťažko povedať, či bola séria lepšia ako tie predošlé, pretože bola o dosť odlišná. Viac hororových, ale aj komických prvkov, charakter niektorých postav bol akoby vymenený, čo je na jednej strane zvláštne, no zároveň osviežujúce. Záverečná epizóda hotová spúšť úžasných momentov, ale aj intenzívnych emócii. 5* ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

29.12.2019

Stranger Things: Temný experiment

Stranger Things: Temný experiment

18.06.2019

Vedle očekávané 3. řady mysteriózní retro série Stranger Things, by si měl každý fanoušek seriálu do kalendáře zapsat ještě jedno důležité datum – 8. července. Tento den se totiž na pultech objeví… (více)