Komediální seriál z města Most. Luděk Říha (M. Hofmann) žije v polorozpadlém domě po tátovi. Na jeho opravu nemá peníze a popravdě ani chuť. Dluží šéfovi místního podsvětí Romanovi (L. Noha), jeho bývalá žena Ilona (J. Čvančarová) si vzala Němce a syn Tonda (F. Červenka) se za něho stydí. Navíc ho vyhodili z práce. Jedinou jistotou je pro Luďka hospoda Severka a kamarádi v ní. Majitel hospody „jen pro bílé“ Eda (M. Isteník), exkomunikovaný farář (C. Drozda) toužící po tom, aby otočili přesunutý kostel, který by mohl být znovu vysvěcen, trvale nezaměstnaný Čočkin (V. Škultéty), věřící, že díky svým podnikatelským nápadům jednou opravdu zbohatne a Róm Franta (Z. Godla), jediný, který za útratu u Edy má čím zaplatit. (Česká televize)

Ironfood

Párkrát jsem se zasmál, ale že bych měl nějakou obzvlášť velkou potřebu vidět další díly, to se říct nedá. Humor je trochu na jedno brdo, navíc mi to místy přijde takové uměle natahované. Občas mi to připomnělo Polívkovo Dědictví aneb Kurvahošigutntág, ale nějak nemůžu přijít na to, jestli je to spíše plus nebo minus. ()

Loki_Six

Eda: Ty vole, hele, to je ten z tý soutěže, jak se tam ptaj lidi na jednoduchý otázky a dělaj z nich debily! Luděk: Ty vole, de sem! Franto, odpovídej ty, ty vole, u tebe se předpokládá, že si retard, národ bude spokojenej! ()

mira007

Trefa do černého v případě typu humoru, ale neutáhne to padesát minut, takže to mělo pár hluchých pomalých míst, ale beru to jako start něčeho dobrého, takže v tomto prvním tvůrci přitlačili na pilu a ukázali sociální mikrosvět několika obyvatel Mostu - sprostá slova, buranství, nezaměstnaní, prostitutky, kdy jedna ukáže i prsa, hospoda a Pošta pro tebe s jedním přeoperovaným muže a moderátorkou, která má šaty, které jí dělají širší. ()

Fifer

"Ukaž, Pavle, jak dělaj ty spodky!" První díl výbornej. Kolečko výrazně lepší než v předchozím pokusu (Pouť). Když tady Honajz kritizuje autenticitu, tak dle mého názoru zbytečně. Komedie má přehánět, má si dělat srandu. Tohle není reality show z Mostu, tak je nesmyslný vztekat se, že to není autentický. ()

Endavour

Po prvním dílu můžu říci, že jsem byl dosti šokován kvantem peprných poznámek na jistou skupinu lidí v České republice, a že tohle vůbec managementem ČT prošlo. Nicméně účel světí prostředky a já se první polovinu seriálu náramně bavil. Nicméně když skončila geniální pasáž s Poštou pro tebe, jakoby seriálu najednou chyběl nápad jak diváka upoutat. Uvidíme, co nám tento seriál ještě ukáže, respektive čím nás bude šokovat. Uděluji politicky nekorektních 60%. ()

ivamka

Voe. Už první zápletka je neskutečně vykonstruovaná. Proč by se Luděk nekoukl do počítače kdy přivezou já už nevím co, ale zápletka o hovně. To by spíš šef chtěl aby přišel v sobotu na šichtu. Slabota zase o ničem. Ve skutečnosti by to bylo, sice už mám po šichtě šefe, ale já se vám na ty měchy podívám. A budou premie, že. Dlužný je na koho se podívá, elektřina odpojená, ale frajer až na půdu. Ale kouknu na druhý díl abych věděla, co si vymyslí za bláboly o lidech bez budoucnosti, kteří jsou děěsní frajeři. ehmm jen v Mostě asi. Musím přiznat po shlédnutí čtvrtého dílu, že to je lepší čím dál tím víc, ale stále nevím, co chce seriál zvěstovat? Lidi jsou fakt svině? To už dávno vím. Kdysi jsem měla možnost uklízet s jednou cikánkou. Jsou opravdu jako v tom seriálu a ještě navíc v práci si člověk musí dávat pozor, protože oni jsou zvyklí vyzobávat jen ty rozinky. Dostanete ten nejhnusnější úsek, nejblbější kýbl s hadrem a smeták....Tak to chodí s cikánama. Ale vlastně se všema. Jen ti cikáni to neumějí skrýt to je jejich chyba. ()

Olík

Nebudeme chválit dne před večerní souloží, ale mám takový pocit, jako by pánové Kolečko s Prušinovským dostali od České televize požehnání vystrčit růžky, které u Trpaslíka (r.2016) zůstali schovány pod hodně silným kulichem. První díl jde za hranu, nekorektně glosuje, nemá strach, hrne to jako Jarda Jágr v nejlepších letech….Pošta pro tebe byla TOP. Když se znovu otřu o Trpaslíka, tak je super, že z něj byl draftován Martin Hofmann….to je pán. Navíc na rozdíl od něj funguje i omladina v podobě Filipa Františka Červenky. Skvělí je i Cyril „host vyhazuje vrchního“ Drozda a úplně geniální Vladimír Škultéty. Jak už jsem psal, počkáme, co přinese ráno, ale první krok byl rozhodně levou. ()

dandy11

Ze sociologických výzkůmů jasně vyplývá, že Ústecký kraj je největší "socka" z našich krajů...toho si jsou scénaristé a režisér dobře vědomi a vytřískávají z tématu co jen jde :).....Do toho všeho přijde nečekaná zápletka s bratrem Pavlem...nebo sestrou? :D ()

martiňák

Viděl jsem úplnou náhodou, když jsem jen tak přepínal mezi programy a 1. díl se mi celkem líbil. Nekorektní humor je fajn, ale tady ho bohužel následně vždy tvůrci trochu změkčí. Např. udělají narážku na cikány a následně jednoho z nich vykreslí jako hodného kamaráda. Nebo hlavní hrdina zmlátí přeoperovaného bráchu a následně s ním jede na závod, prohlásí, že do svého domu ho nepustí, následně ho tam pustí. Doufám, že v dalších dílech tvůrci trochu přitvrdí, nevyměknou a nesklouznou k sentimentu, čehož se po 1. díle trochu bojím. ()

AloeB

Jednoduše, na to že je to český seriál z české produkce s českými herci a českým prostředím, tak se u toho bavím jako nikdy. Výrazné plus u mě tvůrci mají už jen za to, co provedli Poště pro tebe, za to u mě mají tři tácy navíc. Těším se na další díl. Jako malej. Jako malej cigán. ()