Blok 99

• USA Brawl in Cell Block 99 (více)

Když bývalý boxer (Vince Vaughn) přijde o zaměstnání a stojí před rozpadem manželství, rozhodne se přijmout práci drogového kurýra v naději, že se štěstí obrátí na jeho stranu a on konečně zabezpečí svou ženu Lauren (Jennifer Carpenter). Právě ve chvíli, kdy se mu začíná dařit, končí za mřížemi, kde bude muset učinit řadu děsivých a zoufalých rozhodnutí, aby ochránil své nejbližší. Zatlačen do kouta má jedinou šanci: probít se vězením jako nelítostným bojištěm nejnebezpečnějšího bloku ze všech – Bloku 99. (Bontonfilm)

Strandmon

“Řiká se, že hlava žije ješte 25 vteřin po odříznutí, tak doufám, že tomu tak je” Mrazivá záležitost, co se vám 100% vryje pod kůži. ()

eratni

Tenhle rok po shot callerovi druhej parádní vezenskej film. Co ztrácí na originálnosti zápletky, dohání zábavností od pomalejší první třetiny a extrémní chladnou a syrovou brutalitou. 85% ()

Prochy38

Naprosto peckovní žánrovka. Nepamatuji Vince v lepší roli. Brutální, syrové, nekompromisní a každou scénou šokující. Brzo jsme si zvykl, že nemá smysl sázet na nějakou filmovou zkušenost a tady každá akce mohla skončit jakkoliv. Musím dát plný počet. Až na vytlačení do fatálního extrému praskání lebek ke konci, to prostě nemělo chybu. Jízda jako prase. J. Carpenter jsem taky neviděl ve špatném filmu, je to kočka a ještě zahraje snad vše na výbornou. Tleskám ve stoje!! Pozn. holky na film nebrat ... :D ()

Randyz

Na film jsem se podíval kvůli zdejšímu vysokému hodnocení ač mě odrazoval už i plakát k filmu, ze kterého číšela surovost. A asi jsem měl dát na svoji intuici, protože film jak se zdá opravdu není o ničem jiném než o nezvykle vysoké brutalitě a surovosti. Čekal jsem alespoň o trošku něco promyšlenějšího. ()

Ještěřák

Bolavou patou prošlápnutý lidský ciferník, ukopnutá hlava která původně patřila úplnému kokotovi ledabyle se kutálející do hajzlu, pazury polámané na volný způsob a závěr filmu nejvíc bez keců od Giganta Shaolinu. I am over-fucking-whelmed ! Film je sice věrohodnostně klasicky úplná pičovina, ale má přesně tu atmosféru, kterou má mít, atmosféru pobytu v místě ke zgrcání. ()

DannyBoy80

Hodně slušný vězeňský film, ovšem ty explicitní scény mohli vynechat. To moc příjemné nebylo. Nicméně gradace je luxusní. Hodně syrová záležitost a Vince Vaughn v nečekané roli. ()

woodsman

co ti jebe tak toto bol masaker film vau v tom vezeni vau vau vau ale prislo mi ako keby bol trosku mimo pri tych lodiach mal utekat a bol by vonku . boha a tie hlasny ze dobru noc skoncil si kamos :D ()

santiamén

1/10 (SPOILERY) Potratu chtivý Korejec, který teatrálně vzdychá, že nebude mít příležitost usekávat končetiny plodu v břiše těhotné ženy, a drogový dealer obdivně vytleskávající akci s automatickou zbraní výše zmíněné těhotné, jsou samy o sobě scény, za které by si to zasloužilo odpad. Příšerná hovadina s topornými hereckými výkony, zpomalenou akcí a směšně brutálním lámáním a drcením zjevně (protože v detailu) gumových panáků. ()

Magika82

Nepředvídatelný vývoj děje, jest základem každého knižního díla nebo scénáře, který má udržet diváka/čtenáře v napětí. To se zde povedlo na Velmi dobrou... Surovost a syrovost světa "gangstrů" je rovněž zobrazena na Velmi Dobrou.... Násilí a krev v závěru, je na Výbornou promísena s emocemi tomuto temnému světu obvykle cizí: S láskou a odpovědností... Vynikající ztvárnění postavy B. Thomase v podání Vince Vaughna, je dalším plusem tohoto snímku... 100% si ode mne zcela subjektivně i objektivně zaslouží zvláště za upozornění, které je "pravým" gangstrům nepsaným zákonem, a překročení tohoto nepsaného zákona "běžnými" násilníky, je jim ve vězení doslova vtloukané do hlav: "Na ženu a na dítě se ruka nevztahuje!" ()

Santino7

Vyložene chlapácka záležitosť, ak vám teda neprekáža málovravnosť a strohosť postáv, a občasné - najmä zo začiatku - pomalšie plynúce tempo. Inak to však má všetko, čo treba - štýlovosť, chladnokrvnosť, zásadovosť a neústupnosť hlavného hrdinu, drsné mlátičky s náležitou brutalitou (kde sa nešetrí krvou ani zlomeninami). No skrátka čo viac možno od filmu spoza mreží chcieť? Ako bonus si k tomu pripočítajme zaujímavú, nevšednú atmosféru, niektoré pomerne nevšedné nápady a riešenia, ktoré nám tvorcovia naservírovali (i keď ono špeciálne väzenie s ešte špeciálnejším oddelením, špecifickým riaditeľom a špecifickými metódami je, ak sa na to pozrieme triezvymi očami, až príliš "ujetým" nápadom, ale budiž, v akčnom žánri je povolené a tolerované snáď takmer všetko), nuž a v neposlednom rade vynikajúci Vaughnov herecký prejav. Jedným slovom masaker, je vidno, že Zahler sa tu vyriadil statočne - a v mojich očiach si akiste aj napravil renomé po jeho predošlom filme, ktorý ma absolútne minul. 80% ()

Zombi

Drsnej thriller o chlapíkovi, který se snaží žít poctivě, ale osud mu hází klacky pod nohy a tak se kvůli rodině vrátí k práci pro podsvětí. Tato práce ho dostane do vězení a ohrozí jeho rodinu, aby ji zachránil musí zabít vězně v bloku 99. Nedokázal jsem si Vaughna v podobné roli představit, ale je parádní a táhne film kupředu. Půl filmu se odehrává před jeho uvězněním a druhá půlka ve vězení, kde dochází i k prvním fyzickým konfrontacím, které vrcholí zavěrečným masakrem, doslova. Hlavní postava je totiž bývalý boxer a má neskutečnou páru, takže drtí lebky, láme kosti a to s brutální krvavostí. Velmi slušné 4 hvězdy. ()

cesky_hrac

Ehm... Příběh docela ušel. Herci byli taky docela dobrý...Kamera...No tak tady se na chvíli pozastavím. Když jsem viděl jak jsou natočené scény, myslel jsem že mi vypadnou oči z důlku a utečou, aby se zachránili z takového utrpení co páchá kamera v tomto filmu. Uvedu příklad scény: Pět lidí jde do člunu a my vidíme celý jejich nástup (30 vteřin). Možná vám to nevadí ale mě jo!!!!!! Strašně!!!!!!! A mám rád vykříčníky!!!!!!!!!!!!!! A proč pak řvu?!!!!!!!!!!!!!!! Já nevím!!!!!!!!!!!!!!!! To stači. Už se mé dětské já vyblblo.. Zkrátka film ušel ale kamera... Dávám upřímných 4/10! ()

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů