Blok 99

• USA Brawl in Cell Block 99 (více)

Když bývalý boxer (Vince Vaughn) přijde o zaměstnání a stojí před rozpadem manželství, rozhodne se přijmout práci drogového kurýra v naději, že se štěstí obrátí na jeho stranu a on konečně zabezpečí svou ženu Lauren (Jennifer Carpenter). Právě ve chvíli, kdy se mu začíná dařit, končí za mřížemi, kde bude muset učinit řadu děsivých a zoufalých rozhodnutí, aby ochránil své nejbližší. Zatlačen do kouta má jedinou šanci: probít se vězením jako nelítostným bojištěm nejnebezpečnějšího bloku ze všech – Bloku 99. (Bontonfilm)

hony23

Škoda slabší první půlky filmu, protože od chvíle, kdy se Vaughn dostane do vězení, se jedná a naprosto špičkovou podívanou z vězeňského prostředí. Hlavní hrdina, který se zpočátku jeví jako rodinný typ, vlivem okolností ztrácí zábrany a dozorcům i muklům začínají krušné časy plné zlámaných končetin a rozdupaných hlav. ()

Miko55555 odpad!

absolútna blbosť, neverte miestnym hodnoteniam, je to úplne nelogická nízkorozpočtovka - ušetrite si tie 2 hodiny... ()

wick

Brutální vězeňské drama...béčkového střihu, které nepřináší nic nového a libuje si v někdy samoúčelných brutálních scénách. ()

Kushina

Na to, že film trval přes 2h mi přišlo, že trval tak 30 minut. Po celou dobu jsem byl napjatý a bavil jsem se. Režijně to bylo opravdu výborně zpracované. Příběh po celou dobu působil takovým surovým realistickým dojmem a člověk se dokázal vcítit do situace hlavního hrdiny. V tom byl velký úspěch celého filmu. Podle mě to mělo hodně společného s Shot Caller - Obětoval vše, celý svůj život pro svou rodinu a takoví lidé mají můj respekt a obdiv. 75% ()

argo.smile

Dlhé, zbytočných pár scén, ktoré keby sa vystrihli by sa výrazne znížila stopáž a mohlo to byť za čistých 5*. Dávam 3* za fajn detailne lámanie ruky, rozbitie hlavy a aj jej oddelenie zaujímavým spôsobom a Vaughn mi tam sedel ako riť na šerbel. ()

Lukys

Skromnější, přiměřenější a zároveň ironicky dražší verze perfektního Raidu, která je ale horší ve všech směrech. Zatím co v Raidu jste měli komu fandit, taky je každej doslova grázl a nudné herecké obsazení k tomu moc nepomáhá. Vizuálně a kamerově průměrové, což je na akční scény docela škoda, protože ty jsou na filmu jediné, co bych vyloženě mohl pochválit. Jsou napínavé a dost brutální, někdy až za hranu, co byste dokázali vymyslet. Ale nedokonalý střih, nebojím se říci i nedbalý, jim dodává dojem neprofesionálního zpracování a spíše se díváte na herce, kteří jen hrají a čekají, až jim druhý dá ránu, než aby jste měli pocit, že se díváte na živou kinetickou bitku jeden na jednoho. A dál už je to jenom horší. Hudebně totálně prázdné a nezajímavé a co se týče televizního vizuálu jakbysmet Při dobrém režisérském uchopení by z toho mohlo být zábavné akční béčko pro fajnšmekry. Ale takovýchto kvalit se tomu nedostává. SCÉNÁŘ 2/5 POSTAVY 2/5 HUDBA 1/5 VIZUÁL 2/5 AKCE 3/5 = NAPROSTÁ ZTRÁTA ČASU A POTENCIÁLU, NEBRAT... ()

zenit

Být tohle počin aspirujících youtube režisérů, budiž. Ale jelikož není, není potřeba si brát servítky. Je to sračka z každého pohledu. ()

mouzi

Musim se priznat, ze jsem dlouho nesedel u filmu jak prikovany. Pritom kdyz se zpetne zamyslim, vlastne ani nevim proc. Dej je primocary a zcela jednoduchy, kamera standardni a triky podprumerne, Vaughnuv herecky vykon snad radsi ani nekomentovat, jako herce ho nemusim. A presto jsem cumel s otevrenou hubou. A vo tom to je! 5* ()

Carnosaurus

Zplozenec artu a grindu, který kašle na všechny trendy. Vypadá hnusně, ale je zatraceně cool. Tváří se drsně, ale je to v podstatě romantik. Pacifista s bouchačkou za opaskem. Vegetarián s kýtou v hubě. Vrah se svědomím. Vince Vaughn s Oscarem. Citlivý romantický film plný násilí a krve. Pro mě největší filmová událost roku 2017. ()

Skylwalker42

Naprosto filmová překvapivá pecka. Ta nejsurovější surovost v reálné podobě. Vince konečně ukázal i jinou polohu svého hereckého talentu, který zabíjel v pitomých komediích. Zde je famózní. Dlouho nezapomenu na finále snímku. Překvapení roku!!! ()

andrewXx

V prvom rade naozaj nepodarený trailer, po ktorom film vôbec nezaujal. Ak mu však dáte šancu, uvidíte titul, v ktorom prevláda sakramentsky hustá atmosféra, drsný a chladný vizuál, výborne vybraný hlavný hrdina, brutalita a podmanivý dej. Má všetko, čo od kvalitného kúsku očakávate. Jediná škoda, že tomu chýba viac hĺbky, inak by Vaughn mohol zaútočiť na Oscara podobne, ako Leonardo v Revenantovi. Zahler odviedol každopádne skvelú prácu, aj keď jeho záľuba v brutalite a pomaly plynúcom deji nemusí sadnúť každému (v Bone Tomahawk to prepískol), Brawl in Cell Block 99 by bez toho proste nebol tým, čím je teraz. ()

uhlerado

Tak bolo toto brutálne a nekompromisne. Nič pre slabé povahy. Ono nie je to lepšie béčko, ale dômyselne sofistikované áčko. Vinco sa bije ako pravý street fighter a používa aj rozum ()

TonoM

Nějak nemám rád filmy, které mají přes 2 hodiny... I když film má parametry a baví mě, tak je to pro mě i přesto zdlouhavé... Dnes jsem zažil ten krásný pocit, kdy 130 minut uteklo jako voda a já si odnesl skvělý filmový zážitek. Zahler si dal prostě záležet, aby z toho vzniklo něco velkého, což se nakonec také podařilo. V hl.r. výborný V.Vaughn. No a je tu nejlepší film, který jsem zatím v r. 2018 viděl :) 90% ()

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů