V jihočeském Kameňákově žije pestrá směsice lidí všech možných povah a profesí. Žijí tady Novákovi. Otec Pepa je náčelníkem městské policie, jeho žena Vilma je učitelkou, dcera Julie studuje zdravotní školu a devítiletý Pepíček komentuje všechno, co se jen v okolí šustne. Z Anglie do Kameňákova přijíždí šlechtický pár, kterému byl v rámci restituce navrácen zdejší zámek. Na malém městě se ale nic neutají, a tak záhy všichni ví, že lord sem přijel hledat poklad po svém otci, na který má zálusk i jeho zrádný komorník. Zpráva o pokladu nedá spát továrníku Kohnovi, chtěl by ho i playboyský primář, ale také matka představená zdejšího kláštera, v němž se místo jeptišek ukrývají prostitutky a zloději na útěku... (TV Nova)

ivo333

fakt nechápem prečo ho tak nemáte radi .. to mi chcete povedať, že ste sa ani raz nezasmiali počas celého filmu ? hanba vám .. aj keď sú to už staré fóry, keď sa dajú dokopy hneď to robí na české pomery fakt vtipnú komédiu .. ()

lucascus

Poskládat film z úspěšných vtipů mi připadá dosti zjednodušená práce pro režiséra i herce. Taky to ve výsledku tak vypadá. ()

lykan9

Kameňák je sice kravina, ale v době uvedení se jednalo o slušný originální nápad a mělo to úspěch. Troška prostě měl talent na to odhadnout českého diváka a dobře věděl, co mu nabídnout. Za sebe jsem spokojený. ()

cross

Film je natočený tak, aby se u něj pobavil i člověk, který nemusí při své práci příliš přemýšlet. Tím pádem nesouhlasím s tvůrčím tvrzením, že si ho může užít každý, protože ten, kdo jen trochu používá mozkové buňky, se musí po většinu času jen nevěřícně šklebit. Humor je tak primitivní a velmi často trapně křečovitý, že si snad ani nevzpomenu na žádnou scénu, u které bych se od plic zasmál. O herecké výkony tu sice nejde, ale stejně tu žádné nejsou. Nuda, děs a hrůza! A to jsem byl při sledování vydatně posilněn alkoholem a měl nepřekonatelnou chuť se bavit! Hvězdička za originální nápad a letmou představu ještě horšího výsledku. ()

Právnička odpad!

Slepit dohromady "nevtipné vtipy", navíc sto let staré - to byl tedy nápad. Bohužel (po monstrózní reklamě) jsem na tento skvost šla do kina a myslím, že jsem jednou, maximálně dvakrát udělala povinnou grimasu, která měla připomínat smích, na víc jsem se vážně nezmohla. Navíc jsem po dvaceti letech vytáhla do kina i taťku a ten znechuceně odcházel a nejspíš ho už do kina nikdy nedostanu :o) Prostě totální fraška, ostuda českým filmům :( ()

Elisebah

To se troškovi zrovna moc nepovedlo, chvílema to vtipné je, ale některé hodně známé vtipy tam moc nesedí. Vypadá to pak, že tam byly dodány jen aby tam byly. Myslím, že troška má na to, aby točil lepší komedie a ne tyhle poskládané kdezčeho ()

R´Hell

Když přivřu oči nad zpracováním a tím, že jsem to díky našim komerčním televizím viděla už několikrát i přes mé námitky (holt televize není jen má), nemůžu dát Kameňáku 1 hodnocení odpad. Napoprvé zábavné, trochu trapné, ale jo, dobré. Další díly ale patří do hnoje. ()

Kalidor_ odpad!

Troška u mě skončil Princeznou Jasněnkou a potom už to šlo s ním jen z kopce. Tohle je mistrovská trapárna jako veškerá pokračování, skoro všechny "zahrané" vtipy jsem znal a skládat z vtipů příběh jako skládanku, to chce umět! Ale jako trapárna je to fakt prvotřídní. ()

Gallagher odpad!

Pokud se přeplněný kinosál směje "vtipům" Zdeňka Trošky, tak asi není něco v pořádku s českým národem. Bleju ()

Deniel

Troško Troško, beru, že natočíš tuhle blbost jednou. Ale 3x?! Tohle za 1* ostatní pokračovaní odpad a Troška potvrdil svou režisérskou impotenci. ()

Ravi

Jen jednu hvězdu, ale jen proto, protože o takovouhle věc se ještě nikdo nepokusil. Dát vtipům děj. ()

J-o-k-e-r

Tak já nevím! Tolik odpaďáků tady...taky nemám rád filmy pana Trošky, ale film, spojený ze známých i neznámých vtipů - už jen ten nápad, výborní herci (Vydra, Laufer, Vašut, Skopeček,...)...pro mě pohodový film, u kterého se vždycky zasměju, i když je výsledek totální hovadina...26% si myslím je dosti přehnané. ()

Zemřela herečka Jana Andresíková

09.01.2014

Mannovo Impérium vrací úder

Mannovo Impérium vrací úder

15.10.2007

Michael Mann je tvůrce báječných filmů, ať už je režíruje (Miami Vice) nebo produkuje (Království). Jenže ty báječné filmy nevydělávají. Jistě, nakonec se jakž-takž zaplatí, ale rozhodně to nejsou… (více)

O starších, ale nejen pro ně

O starších, ale nejen pro ně

16.06.2006

Je vždy příjemné, když filmy neoplývající obří reklamou, za nimiž nestojí balík akcií nadnárodní filmové společnosti ani megahvězdy protřelých jmen, jejichž rozpočet byl spíše nižšího kalibru a… (více)