Dobré místo

• USA The Good Place
TV spot
USA, (2016–2020), 19 h 46 min (Minutáž: 21–54 min)

Tvůrci:

Michael Schur

Kristen Bell, Ted Danson, William Jackson Harper, D'Arcy Carden, Jameela Jamil, Manny Jacinto, Marc Evan Jackson, Tiya Sircar, Ruman Kazi, Amy Okuda (více)

Série(4) / Epizody(50)

Díky chybě se sebestředná Eleanor Shellstrop po smrti dostane na Dobré místo. Chce tu zůstat, takže se snaží stát se lepším člověkem. (Netflix)

Recenze uživatele P_Neubauer k tomuto seriálu (26)

Série 1 (2016) (S01)

První série mě zaujala novým neokoukaným námětem, který se ovšem po pár epizodách trochu okouká. Naštěstí se v moment, kdy už to začíná být okoukaný rizhede naplno zápletka která vyústí v naprosto nečekaný zvrat na konci, ke kterému nám ale autoři celou první sérii předhazovali nápovědy. Trochu se bojím toho, že to nevystačí na 4 série a po čase to začne být hrozně natahovaný, ale docela pozitivní recenze na všechny série mi dávají naději že by tohle opravdu mohla být jen první čtvrtina něčeho opravdu zajímavého. 80% ()

Všechno je v pohodě (2016) (S01E01)

Docela slušně zvládnutý začátek, zaujalo, i když ne tolik jak jsem čekal. 70% ()

Letmo (2016) (S01E02)

Laďku po prvním díle si to zatím drží, zajímavé navnazení na konci, 75% ()

Tahani Al-Jamil (2016) (S01E03)

Posledních 30 vteřin tuhle epizodu naprosto zachránili. Ne že by byla špatná samozřejmě, jen v porovnání s předchozími epizodami byla jak hlavní tak vedlejší zápletka spíše průměrná 70% ()

Jason Mendoza (2016) (S01E04)

Z Jasona se stala první otravná postava v tomhle seriálu, která mi zážitek z celého dílu zkazila. Snad se brzy zlepší. 55% ()

Co si navzájem dlužíme (2016) (S01E06)

Po nějaké době zase zajímavý díl, který celou situaci někam posunul. 80% ()

Věčný jekot (2016) (S01E07)

Začíná jít do tuhého dřív než jsem čekal... 80% ()

...někdo jako já členem (2016) (S01E09)

Extrémně prapodivný koflikt mezi dobrým a zlým místem, které v prvním díle vykrelili ptakticky jako čisté utrpení ale stejně se tady snaží najít důvod, proč by se Eleanor měla rozhodnout tam jít. Tohle šíleně shazuje celou epizodu, která by jinak byla určitě badprůměrná. 50% ()

Chidiho volba (2017) (S01E10)

Neskutečně bizarní, avšak zábavný díl. 75% ()

Co mě motivuje (2017) (S01E11)

Bylo by to lepší kdybychom o řešení které na konci Eleanor najde věděli už od začátku, takhle to vypadá že si autoři vytahují z rukávu věci jak se jik zrovna hodí. 65% ()

Michaelův tah (2017) (S01E13)

Absolutně nečekaný zvrat ke konci, akorát by mě zajímalo jak chtějí tohle natáhnout na další 3 série aby to bylo zajímavý, no uvidíme 90% ()

Série 2 (2017) (S02)

Ze začátku docela chaos, po pár epizodách to ale dostalo svůj směr (bylo to nakopnuto tím pravým směrem, haha) a začala mě to dost bavit. Určitě tam byl v některých místech apod. promrhaný potenciál, ale tohle je teprve polovina a tak věřím že se ke spoustě toho ještě vrátí. 80% ()

Všechno je fajn! (2017) (S02E01)

První díl mé obavy z toho že show už nemám moc nabídnout nezahnal, ale ani je úplně nepitvrdil. Bylo fajn sledovat první den z jiného úhlu, což už mi ale tak fajn nepřišlo bylo zahodit veškerý vývoj postav z první série. Některé postavy působí naprosto stupudně a ničí tak ten geniální obraz, který jsme si o tom všem vytvořili na konci první série, podtrženo sečteno, působí to spíše jako parodie na první sérii. Naštěstí jsem sd ale celkem bavil, a vzhledem k tomu že je to teprve první díl, tak jsem ochotný mu to trochu odpustit. 70% ()

Taneční rozhodnutí (2017) (S02E02)

Nejbizarnější díl dosud, absolutně by mě nenapadlo že se seriál vydá tímhle směrem. 75% ()

Švábi (2017) (S02E03)

Konečně dostává druhá série nějaký směr. Jestli to aspoň 5 dalších epizod půjde tak jak naznačoval konec téhle epizody tak se asi mám na co těšit. 80% ()

Tramvajové dilema (2017) (S02E05)

Dějová linka s tramvají opravdu zábavná, vedlejší už trochu méně. Rozhodně ale jeden z lepších dílů. 80% ()

Janet a Michael (2017) (S02E06)

Slabší díl, chyběla vedlejší dějová linka. 65% ()

Nejlepší seriály posledních deseti let?

Nejlepší seriály posledních deseti let?

01.11.2019