poster

Mezi námi děvčaty

 • USA

  Freaky Friday

 • Slovensko

  Strelený piatok

 • Slovensko

  Medzi nami dievčatami

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2003, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • boshke
  *****

  Snad jediný film s Lindsay Lohan, který za něco stojí, který není jen bezduchou slátaninou pro choromyslné a kde mi její přítomnost ani nevadí, ba dokonce se mi až líbí... Pravda, téma prohozených těl je pro komedii tak vděčné a prostoru pro vtipy je tolik, že zpackat to by asi dalo práci (neříkám tím však, že se to někomu se stejným tématem nemohlo povést). Určitě je u mne plusem obsazení Jamie Lee Curtis a Marka Harmona. Velice příjemná, zábavná podívaná... 100%(8.8.2010)

 • salahadin
  ***

  Jamie Lee Curtis je skvělá, hraje výborně a předvádí velmi vtipné polohy. Zato Lohan hraje tak, jako snad v každém filmu - dost průměrně. Vcelku příjemná komedie, ale těch "ale" je víc. Klasická kostra filmu škodí...už to tak vypadá, že filmaři točí podobné filmy podle jednoho mustru, nasekají povinnej úvod - střední část s různými peripetiemi a dojáckej konec...sláva filmu, který tuhle neoriginální koncepci jednou překlene...zatím musím čekat.(30.4.2008)

 • kingik
  **

  Nepovedlo se to. Tahle komedie je děsně povrchně natočená a je opravdu infantilní, a to jsem si myslel, že Mark Waters z toho něco vyždíme, ale nestalo se. Nesmál jsem se, ale přál jsem si, aby to už skončilo a já to měl za sebou. Lindsay Lohan a Jamie Lee Curtis nemůžou za to, že tahle komedie je celkově o ničem. 40%(21.1.2009)

 • Fr
  *****

  Rodiče pozor! Vstup zakázán! Tento nápis plně odpovídá pocitům pubertální dívky, která je všechno, jen ne hodnou a poslušnou dcerou. Plně zapadá do šílené rodiny J.L.Curtis, která se však díky výměně těl a rolí stává ještě šílenější (nejen rodina!)...... Konečně zase komedie, při které jsem se zasmál. A mnohokrát velmi, opravdu velmi nahlas. Hlavně J.L.Curtis je skvělá!!! Ty její ksichty, to se nedá popsat, to musíte vidět! Nesmím zapomenout ani na výtečnej soundtrack. Neváhejte a jděte do toho! A když nevěsta uteče s květinářem, jde fakt asi celá svatba do kytek.(11.7.2006)

 • Hal_Moore
  ****

  Opravdu si myslím, že snímek je koukatelný pro diváky jakéhokoli věku. Všichni zúčastnění se snaží. Jamie Lee Curtis hraje (velice přesvědčivě) příliš pracující matku, pro kterou je každý strávený okamžik s její dcerou nesmírně vysilující. Dceru si zahrála Lindsa Lohan (která mě zaujala už v Pasti na Rodiče). Film doporučuji pro všechny, kteří už dlouho neviděli dobrou rodinnou komedii. You're ruining my life!(21.8.2005)

 • - Roli doktorky Tess (Jamie Lee Curtis) měla hrát Annette Bening. Ta ale na poslední chvíli odmítla. (viperblade)

 • - Ryan Shuck, kytarista skupiny Orgy, učil Jamie Lee Curtis hrát na kytaru sólo, které zazní ke konci filmu. Jamie Lee Curtis skutečně toto sólo sama parádně zahrála. (Šindy)

 • - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenné knihy Mary Rodgers z roku 1972. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace