poster

Mezi námi děvčaty

 • USA

  Freaky Friday

 • Slovensko

  Strelený piatok

 • Slovensko

  Medzi nami dievčatami

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2003, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  *****

  Rodiče pozor! Vstup zakázán! Tento nápis plně odpovídá pocitům pubertální dívky, která je všechno, jen ne hodnou a poslušnou dcerou. Plně zapadá do šílené rodiny J.L.Curtis, která se však díky výměně těl a rolí stává ještě šílenější (nejen rodina!)...... Konečně zase komedie, při které jsem se zasmál. A mnohokrát velmi, opravdu velmi nahlas. Hlavně J.L.Curtis je skvělá!!! Ty její ksichty, to se nedá popsat, to musíte vidět! Nesmím zapomenout ani na výtečnej soundtrack. Neváhejte a jděte do toho! A když nevěsta uteče s květinářem, jde fakt asi celá svatba do kytek.(11.7.2006)

 • Webb
  ***

  Širší velice pozitivní přijetí této komedie je vcelku logické, Freaky Friday je svižný, příjemný a k tomu má sympatické herecké obsazení. Já takovéto nadšení ale nesdílím jako většina. Scénář trpí mnohými trapně naroubovanými, nehodícími neduhy a vlastně celá kostra je vedena podle typických amerických šablon.(18.12.2008)

 • Kothy
  ****

  Kde sou ty časy, kdy se Lindsay Lohan nesnažila, stát se druhou Paris Hilton a měla ještě něco v hlavě? Velmi vtipná dámská komedie. Prohození osobností není žádná sranda. A už vůbec ne, když jde o matku s dcerou, které se moc nemusí. Nakonec jim stejně nezbude nic jiného než se usmířit a najít si k sobě cestu. "Dejte si koláčky štěstí." :D(28.1.2013)

 • Renton
  *****

  Scénář: Heather Hach, Leslie Dixon .. Skvělé!! Až se divím, že to vyprodukoval Hollywood - jedna z nejlepších teenager/rodinných komedií za posledních pár let. Zábavný scénář a výborné obsazení, hlavně krásná Lindsay a Jamie. Mean Girl tomuto komediálnímu dílku nesahají ani po kolena. Dlouho jsem se tak nenasmál.. 91%.(9.12.2004)

 • Ainy
  ***

  Mé hodnocení je silně ovlivněno tím, že Lindsay docela dost nemusím. Pokud tuhle nepříjemnost pominu, tak souhlasím, že musí být fajn na chvíli si vyměnit role a poznat, že matka není mimozemšťan s předpotopními názory a nudným životem a dcera, že je puberťák, ke kterému divoká muzika, náušnice v pupíku a ztřeštěné nápady holt patří. Důležité je naslouchat jeden druhému a respektovat ho. Třecí plochy by pak nemusely o sebe až tak drhnout. Co jako fakt přehnali byla dost ujetá zamilovanost jednoho zajíčka k o generaci starší ženě a jeho následné serenádě pod oknem.(21.5.2016)

 • - V závěrečné scéně, kdy Anna tančí s Jakem, můžete v pozadí krátce zahlédnout ženu, tančící se starším mužem, která se dívá přímo do kamery. Tato žena je matka Lindsay Lohan, Dina Lohan. (Valsadora)

 • - Roli Kelly dostala původně nabídnutou Kelly Osbourne. (Kulmon)

 • - Režisér se ve filmu objeví na svatbě jako muž držící dítě. (Kulmon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace