poster

Mezi námi děvčaty

 • USA

  Freaky Friday

 • Slovensko

  Strelený piatok

 • Slovensko

  Medzi nami dievčatami

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2003, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • becki_tu
  ***

  Hodně dlouho jsem přemýšlel, jestli mi vůbec tahle, na pohled bláznivá, romantická komedie stojí za vidění. Když jsem však viděl přijatelnou stopáž a zajímavé herecké obsazení, rozhodl jsem se, že to teda zkusím. A k mému překvapení jsem dostal vtipnou a zábavnou jednohubku s překvapivě dobrými hereckými kreacemi obou představitelek, okořeněnou navíc stylovým punkrockovým soundtrackem. 70%(27.4.2008)

 • Djkoma
  ****

  Mezi námi děvčaty je to jiné než mezi chlapci:). Popravdě úplně jiné. Kdo čeká úchylnou záležitost "raději nechci vědět o čem" je na omylu. Konečně po delší době jsem opět viděl komedii, která si vystačí s dvěma dobrými herečkami, výbornými dialogy a jednoduchostí, která neurazí a je naopak překvapivě příjemnou změnou oproti všem sexistickým komediím "vy víte o čem". Matka a dcera se jednoho dne probudí v kůži té druhé. Toužili jste po tom? Tak tady uvidíte, jak by to dopadlo kdyby jste byli o dost vtipnější než doopravdy jste:). Lindsay Lohan je roztomilá jako vždy a tentokrát ke svému výkonu ještě přidala špetku elegance (hlavně při výměně s matkou...). Pro mě ne tolik sympatická Jamie Lee Curtis, která už nemá ten svůj jedák jako v Halloweenech, příjemně překvapila, hlavně když je uhozená v podobě své dcery. Opravdu se obě herečky příjemně předvedli, když si vymění postavy a člověk se začne divit. Rozhodně komedie pro každého, kdo nechce poslouchat jen dialogy obsahující oslovení pohlavního orgánu ženy ve všech světových jazycích a další "příjemnosti".(23.7.2008)

 • Hal_Moore
  ****

  Opravdu si myslím, že snímek je koukatelný pro diváky jakéhokoli věku. Všichni zúčastnění se snaží. Jamie Lee Curtis hraje (velice přesvědčivě) příliš pracující matku, pro kterou je každý strávený okamžik s její dcerou nesmírně vysilující. Dceru si zahrála Lindsa Lohan (která mě zaujala už v Pasti na Rodiče). Film doporučuji pro všechny, kteří už dlouho neviděli dobrou rodinnou komedii. You're ruining my life!(21.8.2005)

 • freddy
  ****

  Tak tohle bylo velmi dobré. Až nečekaně dobré, chtělo by se říci. Čekal jsem něco podobného, jako byl film Žába k zulíbání, který byl také založen na výměně dvou lidí. Ale narozdíl od Žáby k zulíbání tady excelují dvě hlavní hrdinky a aktérky záměny. Jamie Lee Curtis a Lindsay Lohan tuto komedii povyšují z průměru do nadprůměru, protože jim věříte každou kreaci, každé slovo, každý pohyb. Nečekal jsem, že budu s touto komedií tak spokojený, ale stalo se a já se příjemně bavil. Ale opravdu musím podotknout, že nebýt dvou hlavních hereček, tak film by nebyl tím, čím je. Takže dávám nadprůměrné, ale určitě zasloužené čtyři hvězdičky.(28.4.2008)

 • Renton
  *****

  Scénář: Heather Hach, Leslie Dixon .. Skvělé!! Až se divím, že to vyprodukoval Hollywood - jedna z nejlepších teenager/rodinných komedií za posledních pár let. Zábavný scénář a výborné obsazení, hlavně krásná Lindsay a Jamie. Mean Girl tomuto komediálnímu dílku nesahají ani po kolena. Dlouho jsem se tak nenasmál.. 91%.(9.12.2004)

 • - Ryan Shuck, kytarista skupiny Orgy, učil Jamie Lee Curtis hrát na kytaru sólo, které zazní ke konci filmu. Jamie Lee Curtis skutečně toto sólo sama parádně zahrála. (Šindy)

 • - Roli Kelly dostala původně nabídnutou Kelly Osbourne. (Kulmon)

 • - Když Anna přijde ze školy a začne Harryho honit po domě za to, že jí tloukl do kytary, má své tričko obráceně, ale když sejde do garáže na zkoušku s kapelou, má ho zase normálně. (Aknah)