laik_60

Napriek priemernym až podpriemerným hodnoteniam, u mňa - a to nebolo tou letnou horúčavou, počas ktorej som si krátil chvílki s týmto filmom - mal tento film gule. Jednoduchá scéna (vlak) zápletky a napätie. Dalo sa tušiť, že všetko napokon dobre dopadne len sa nedalo tušiť ako. Asi si to raz ešte kuknem a snáď prídem na to, kto zabil agenta vo vlaku. ()

HorrFi

Ještě před vstupem do sálu jsem z toho měl docela obavy, protože hodnocení nebylo zrovna nejlepší, ale víte jak to chodí.. obyčejnej chlápek od rodiny jede jako každej den domu z práce, ale tentokrát mu do života přišla krásná Vera Farmiga.. tyhle role jdou Liamovi Neesonovi dobře a ani tady tady to nebyla vyjímka jenom škoda, že se tam Vera Farmiga objevila tak krátce.. když začal Liam chodit po vlaku a hledat cizince, tak mě to chytlo a už nepustilo.. je to spíš slabších pět, ale rok 2018 začal celkem dobře.. ()

sir-dave

Takový nedávný Orient Express bez anglického šarmu s trochou akční přímočarosti. Na můj vkus překvapivě povedené, Neesnovka jak vyšitá a rozhodně povedenější než NON-STOP. U mě možná lepší i než samotný O.E. Vroubek se dá připsat tomu digitálnímu provedení, potyčky a proskočení mezi kolejema nevypadaly už moc realisticky. Děj je za to napínavý až do konce. Sám jsem byl mimo kdo je černý petr a na rozuzlení bez tušení čekáte až do posledních minut. ()

Deyw

klasickej Liam..bavilo to, ale bylo to takovy suchy..dobre se na to divalo, uteklo to..jak rikam klasicka Neesonovka.. :) ()

dr.fish

Jestli se občas zdá, že Liam Neeson už hrál drsoně až příliš mockrát a už nemá co nabídnout, stačí juknout na tento film. Zase je to přesvědčivá oldschoolovka. Ve stylu "last man standing". A právo a čest mělo tentokrát opravdu na kahánku. O prsa ještě vyhráváme, ale svět se řítí do řiti a víme to všichni....příště už to možná Liam nedá....80% ()

Sabrewulf

Zamyslel se někdo nad tím scénářem? Schválně se podívejte na ten film znovu a vnímejte, co všechno záporáci kuchtí kolem dokola, jak jsou organizovaní a synchronizovaní a vědí o každém Neesonově kroku, kolik jich je do toho namočených a tak dále a vyjde vám z toho úplně SMĚŠNĚ vynaložené úsilí na něco, co si při takové organizaci mohli vyřešit 10x sami (něco podobného je i ve filmu  Rukojmí s Willisem, nebo Oko dravce s LaBeoufem)). Prostě jako kdyby jste do přírody vyjeli s dálkově ovládaným bagrem jen proto, aby jste s ním utrhli kytku. Demence. A jako třešnička na dortu příšerně digitální bouračka vlaku na úrovni televizních céček. To CGI je hrozné zlo. Dřív, když by se taková bouračka natočila s modely, tak by sice možná šlo poznat, ale pořád by ty modely měly správnou fyziku. Takto je to- po kolikáté už to píšu?- urážka filmařiny. Mimochodem, dohromady kolikátý je to film tohoto typu s Liamem Neesonem od Serry? Čtvrtý? Neukájí se ten Serra doma nad plakáty Liama? ()

Script

První chyba na filmu. Komentáře (nebo-li vyjadřování) postav jsou zcela nelogické a nereálné (divné). Sledovat vývoj děje, to je jiná. Když to sledujete, tak vás to na chvíli zaujme, ale po té když dojde ke zvratu, řeknete si sarkastickým tónem "Co to k*rva mělo znamenat?". Co se týče velikého finále, tak to už pouze říkáte "To nemyslíte vážně." , "Cože?!" a "Proboha. To jsou deb*lové!". Chování postav je prostě katastrofa. Nic na filmu není zajímavé. Po čase zapomenete na jeho existenci. ()

Sfinkter

Po dlouhé době vyloženě utrpení na velkém plátně, atmosferické akční Neesonovky jsou už dávno za námi a Cizinec ve vlaku je již vyčpělou slátaninou. Cinemax Bratislava. ()

Tosi

Zavedená akční značka Neeson se tentokrát rvala za americkou střední třídu ve vlaku. Úvod slušnej, zavánělo to paranoidním, leč trochu absurdním spiknutím, ale Liam vrčí a štěká do telefonu, a zkušený divák už tuší přeměnu hlavního hrdiny z Neesona slušného na Neesona drsného. Vrcholem zprasení filmu však bylo vykolejení vlaku, ale je to akčňák, tak to prostě musí být. Film má záměrně tak vysoké tempo, aby divák neměl čas přemýšlet nad nelogičnostmi a na konci se nad vším mohl pousmát, přesně jako Liam. ()

Lachtaan

Ničím nepřekypující průměrný, chvílemi napínavý, thriller s mým někdejším oblíbencem Liamem Neesonem a alespoň hlasem (vyjmo dvě scény) sympaťačky Very Farmigy. Štvala mi nucená katastrofická pasáž v závěrečné části filmu, samotný konec ale v rámci tohoto žánru samosebou nešel sesmolit jinak. Jsem rád, že jsem Commutera zhlédl, v kině bych ale nejspíše pospával. ()

st.jim

Nechapu, jak Liam mohl kyvnout na takovou slataninu. Film se mel jmenovat Nuda ve vlaku. Pane scenaristo, kuchar z hovna lahodny krem nenamicha. Mel byste si z toho vzit ponauceni. ()

Jizni Tlapa

Co by měl splňovat 80% thriller? Napětí, akci, alespoň lehce inteligentní dialogy, charismatického staříka v hlavní roli, čitelně přehledný příběh..Je to prostě fajnový a to mi stačí!! ()

viperDavid

Liam Neeson ztrácí. A ztrácí i v tomhle akčňáku. Prostě už je na to starý, na to se nedá nic říct. Přitom hrát by uměl. Trošku škoda, mohlo to být mnohem lepší nežli průměr. ()

Johnny.ARN

Keď si pozriete, kto tam hrá, kto to režíruje, tak máte celkom jasnú predstavu, do čoho idete. A to čo očakávate sa tam aj nachádza. Preto sa tomu netreba venovať, lebo od akcie, cez dej a iných keksov, to tam všetko je. Ale. Collet-Serra si tu vybral to ale, ktoré raz muselo prísť. Po dopozeraní vás neopustí taký divný pocit. Až príliš prešpekulované na to, ako jednoducho sa tá prácička dala vybaviť. A len preto 3 z 5 ()

elanius

(30/2018) / Náhodou, celkom obstojne štandardná Neesonovka. Film zlyhal v pár detailoch (ako napríklad úplne dodrbaný záver a lacný vizuál:), inak ale v jadre tu opäť máme zaujímavý hlavolam odohrávajúci sa v dopravnom prostriedku. Liam dal svoj štandard a zaujal aj fajn casting vedľajších rolí (Farmiga, Neill, Wilson, Banks). (6/10) ()

oveckaoa

Michaela vyhodí z práce a ve vlaku potká ženskou, která mu nabídne 100 000, když najde někoho kdo do vlaku nepatří. Ze začátku se mu do toho nechce tak mu unesou rodinu, aby ho donutily tak hledá a hledá až to zúží na 6 lidí. Průměrný thriller. ()