Nastala chyba při přehrávání videa.
 • easaque
  *

  1* tyto Vánoce jsem zkusil dvě nové pohádky ze tří a jen dokládají hodně nízkou úroveň současné rychlotvorby. Jedna z nich byla tato slovenská pohádka, které by určitě češi bez dabingu nerozumněli. Ale to vem čert. Ze začátku to vypadalo nadějně a hezky se to rozjíždělo. Bohužel po půl hodině se děj začal hodně tahat a nic podstatného se nedělo. Po hodině jsem to už nevydržel a přepnul. I tak si troufnu hodnotit, protože opakování mě neláká. Ve výsledku mu dávám tedy aspoň 1 hvězdu za snahu. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 0 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ](20.1.2017)

 • flanker.27
  **

  Tak na rozdíl od předchozích dvou letošních pohádek to nebylo trapné, mělo to dokonce něco jako děj. Bohužel i tak to zůstalo v půli cesty k dobrému filmu. Za prvé to bylo nehorázně dlouhé a pomalé v poměru k tomu, že se tam zas tak moc neudálo a za druhé, snaží se to přihodit příliš mnoho lidí na plac. Děj postrádá jakýkoli spád. Za druhé, postavy, které se mají potkat, se potkají až někdy v polovině filmu nebo ještě později a o nějakém budování vztahu se nedá moc mluvit. A navíc za třetí, ulízaný a zjevně opečovaný cápek od diora fakt není zrovna ideální pohádkový hrdina. Skoro by se mi po těch dvou předchozích bídných pokusech chtělo být velkorysý a dát slabé tři hvězdy, ale k těm tomu přece jen ještě dost chybělo.(26.12.2016)

 • Jezinka.Jezinka
  ***

  Během prvních třiceti minut jsem usnula 3x. Nevím, zda to přičíst pohádce nebo únavnému dni. Být to něco jiného než pohádka, šanci už to nedostane. Takhle uvidíme časem. edit Viděno podruhé: Je to dlouhé, ale ne tak dramaticky zdlouhavé, jak jsem to čekala podle komentářů. Zázračný nos je pro mě v letošním roce jednoznačně nejpovedenější kousek mezi vánočními pohádkami. Uznejte - smysluplný děj, postavy, které mají pro své jednání aspoň nějakou a vlastně vcelku logickou motivaci, dvě hezké princezny, dva vcelku podružní ale sympatičtí králové, dva pohlední sympatičtí samečci s těm princeznám, velmi sympatický kluk, bratr jednoho z ústředních hrdinů, uvěřitelně podlý padouch, správně mystický kouzelník a moc hezký, pro děj naprosto nepodstatný, voříšek. Nebýt tam ta zbytečná nablblá víla Zvonilka, tablet, nesmyslný trik s vůní, která jde vidět, a příšerná písnička do titulků, nejspíš bych dala čtyři hvězdy. Průměr je rázem výš, když dohlédneme až na samotné dno, kam se mírou nevkusu propadla Slíbená princezna.(27.12.2016)

 • nash.
  ****

  Konečně pohádka, která fungovala, bavila a potěšila. Má to nápad, pohádkovou atmosféru a hned dvě na první pohled tradiční princezny, které jsou ovšem na ten druhý lehce posunuté mimo tradiční vzorce. Postavy jednají v rámci svých rolí logicky, nikdo se trapně nepitvoří, přítomná magie není samoúčelná, hlavní dvojice je sympatická, nechybí romantika ani fungujcí pohádková atmosféra.(19.1.2017)

 • otík
  ***

  Premiérově vysíláno 26.12.2016. Pohádka zalitá sluncem, úsměvy, příjemnými hrdiny, trochou inspirace u parfémového vraha a snad i Třemi veterány. Zní to šíleně, ale vyšel z toho příjemný pohádkový příběh, kde konečně není žádné výrazné zlo, nikdo s nikým nebojuje, nikomu nenadává a kde to špatné je přeci jen jaksi potrestáno (ne sice tak jasně, ale budiž). Škoda jen určité dialogové škrobenosti, chybí přirozenost a obyčejné chování. I tak ale lze říct, že vznikla pohádka příjemná pro oko diváka mladšího i staršího a že konečně má být Česká a Slovenská televize na co hrdá. Natáčelo se také na zámcích Lednice, Buchlovice a hradu Buchlově, poděkování patřilo obyvatelům měst Smolenice, Trnava, Buchlovice, Buchlov (to ale není město ani vesnice, jen název hradu!!!) a Mikulov.(26.12.2016)

 • - Natáčelo se např. na zámcích Lednice, Buchlovice, na Buchlově, v Mikulově a na Slovensku v Trnavě či hradu Smolenice či Pajštún. (rakovnik)

 • - Väčšinu vybavenia, koní, rekvizít a komparzistov zabezpečila trnavská historická spoločnosť Hector. (Plaque)

 • - Princeznin (Kristína Kanátová) nos se mezi některými střihy zvětšuje a zmenšuje. (Franta)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace