Na celém světě se díky mimozemským vlivům zblázní veškeré stroje a jejich jediným cílem se stáva zahubit své stvořitele - lidi. Hodně nesourodá skupina lidí je uvězněna v jedné dálniční benzince. Tu obléha několik kamionů kroužících stále kolem dokola. Nutně potřebují dotankovat, aby mohli napadat další lidi. Neustále přitom přijíždějí nové stroje a snaží se za jakoukoliv cenu přimět osádku benzínky k poslušnosti. Situace se stává kritickou... Tentokrát se námětu podle knihy Stephena Kinga zhostil sám spisovatel a pojal ji jako nefalšovanou béčkovou záležitost. (Ruut)

TVManiac

Kdo na tomhle béčku nevyrostl težko pochopí moje hodnocení. Emilio Estevez, AC/DC, šílený trucky co chtělí doplnit šťávu, lidi uvězněný na pumpě - zkrátka kultovní záležitost. Co říct na závěr? Snad jen: "Adios, mother fucker!" 85% ale z nostalgie. ()

draxxi

Hodnotim to po hodne letech. Bral jsem to jako scifi komedii a vim, ze jsem z toho filmu byl celkem nadsenej. Tak jako ze Simona s Matousem nebo z Fantozziho, Sandokana apod. Dnes uz se na to s takovym nadsenim nepodivam, ale tehdy jsem se bavil kralovsky... A jako tresnicka na dortu muzika... Ode mne 70% Pridavam hodnoceni po shlednuti po hodne letech. Melo to byt becko, a je to becko. A myslim, ze slusny becko. Celkem dobrej napad, spatni herci, vyborna muzika a zadna logika. Kinguv kokain a smysl pro cernej humor tu tryska proudem. Ja se opet bavil. I tim neuveritelne otresnym dabingem. 2/3/2021 64% ()

imanicornyt

Fakt, že měl sám Mistr hororu tu čest dřepnout si do režisérského křesla, ve filmu logicky odráží ještě více Kingových motivů, než film, který je natočený podle jeho předlohy. Dost atypických zranění, dost psycho řešení krizových situací a dost AC/DC. Přestože nejsem až tak velký fanoušek AC/DC, hudba nebyla ve filmu ani zdaleka rušivým elementem. Herecké výkony mohly Kingův nápad oživit, místo toho mám pocit, jakoby se konkurz o role ve filmu konal na ulici jako sociální experiment - pokud správně doplníte oblíbené jídlo, je role vaše. Snímek jako takový mi z části připomíná legendární kousek Stůj při mně a z části seriál Pod Kupolí. Vzpoura strojů je ucházející nápad, ale provedení nám dalo jasně najevo, že King je prostě spíše na to psaní. Co se týče metráže, film není zbytečně zdlouhavý. Zprvu na mě působilo až nudně, sledovat náklaďáky, jak krouží okolo benzínky, ale co zde mělo být, to se sem také vešlo. ()

nikhaj odpad!

Jajaj, boze nanebi. Dlho som nevidel vecsiu čvachtanicu s tvrdou hudbou ! Nic az na odvahu bohovat s nakladiakmi ktore po zasahu zabrzdia a horia, trebalo sa dostat aj cez toto k lepsim kuskom, holt bez neuspechu uspech niet ()

juliinyfilmy

Pokud bych si mohla vybrat jakým způsobem zemřít, určitě by to nebylo pod koly posedlých kamionů mimozemskými silami. Ale jinak krásnej film! ()

kukuky

film mojho detstva, na ktorom som vyrástol a vedel som ho spamäti. Je tam všetko potrebné, prdele, krv a črevá :D + zbrane, raketomet :) + kamióny, mojím favoritom bol ten zo zeleným goblinom = kvalitná oddychovka, moja srdcovka ktorú som nevidel už dobrých 10 rokov. Idem oprášiť VHS-ku :D a dúfam že po ceste nestretnem sekačku na trávu :D :D :D ()

klobasa

I po těch letech to má něco do sebe.Výborná atmosféra,skvělá hudbou.Nebo jsou na vině vzpomínky z dětství?? ()

Zupan_

Povedzme si to na rovinu bez servítky pred ústami. King je velmi nadhodnotený autor, a kvalita jeho poviedok dosť koliše .Jediné čo ich ako tak zachráni je niekoľko kvalitnych filmových spracovaní. A keď vezmeme v úvahu že táto je dokonca aj jeho jeho jediný režisérsky počin od roku 86 tak to neznie moc ružovo. Čo ztoho vyšlo? jeden z nanudnejších filmov aký som kedy videl..naozaj otras a, celé k hovnu ako aj všetko vrátane vtieravej AC/DC hudbe ktorá to asi mala zachrániť. Ak chcete niečo s podobným námetom ale v perfektom prevedení tak Christine, Carpenter doslova z Kingovho hovna uplietol bič. ()