Když na hory, tak do Špindlu. Právě do zasněženého Špindlerova Mlýna vyráží sestry Eliška, Katka a Magda na dámskou jízdu v celovečerní zimní komedii Špindl. Mají v plánu si užít odpočinek, zábavu a možná i trochu milostného dobrodružství. Eliška je v pohodě, ale Katce i Magdě už třicet bylo a jsou pořád single. Objeví se ten pravý v zimním sněhu? Jisté je, že potkají další účastníky a zábavné postavy a během týdenního pobytu pak všechny zavalí lavina milostných i životních lapálií. (Bontonfilm)

bloodcountes odpad!

Prázdný,blbý, trapný a nudný... Pustila jsem si to z youtube jako instantní kulisu k vaření a i tak je to skoro k nekoukání. Klišé, plytkost, povrchnost...tři ženský (ale zdaleka nejenom ony) zajímá hlavně sex sex a potom ješět sex, ulovit nějakýho chlapa, zlatokopka Polívková ovšem nejenom jen tak ledasjakého chlapa, ale rovnou majitele skoro celého Špindlu. Postavičky jak z učebnicového panoptika doktora Freuda, film ani technicky nijak nevybočuje, je to prostě úplně zbytečný film. ()

filipvrbik odpad!

Jako původně jsem chtěl dát jednu hvězdičku za Polívkovou...Ale ono je to tak amatérské, tak trapné a tak směšné (pozor ne vtipné, ale směšné- nebo spíš smutné)..Celá plejáda českých "hvězd".. No prostě paráda...5% ()

IvoB odpad!

Retardovaná variace na Snowboarďáky s cílením nejspíše na ženy středního věku? Chce se na to vůbec někdo koukat? (Bohužel z návštěvnosti vím, že ano, ale raději nad tím nechci moc do hloubky uvažovat. Stále mám naději, že se v našincích jednoho dne probudí smítko filmového vkusu) ()

Prochy38

Škoda. Dobré prostředí a docela silná herecká sestava, tak kde byl sakra problém? Jo! Ve scénáři, vole! Tak z toho udělej Snowborďáky pro asi pokročilejší nebo fakt nevím... nepochopil jsem. Jediné, co bylo na tomto filmu snesitelné byla naštěstí trojice hlavních hrdinek a kolem nich se to celé točilo... zbytek opravdu a regulérně sranec... ()

ac3r

Mám tyhle zimní český filmy o Vánocích rád. Člověk vypne, občas se zasměje a pohodička. Stejně tak loni Padesátka. Tak na to kurva nelezte, běžte si na nějaké teplé animák a ty zvratky si nechte pro sebe. A speciálně pro Kop1x z jakési Vysočiny, lidi co tomu dají odpad tomu bych dal hned ve dveřích kina jednu výchovnou. ()

mira007

Jsem nenáročný divák, kterému k hezkému filmovému zážitku stačí i třeba hloupá oddechovka týkající se mezilidských vztahů. Námět, že tři sestry vyrazí do hezkých českých hor a tam řeší chlapi by se dal, kdyby to mělo zajímavou dějovou linku, nápad ( nemá to nic poutavého, nápaditého ), kdyby to bylo aspoň vtipné ( asi tři slovní obraty k zasmání ), kdyby to mělo obsazení mých oblíbených herců ( maličko Révai, Gránský, Bendová..) nebo když už nic, kdyby režisér svlíknul aspoň ty herečky, které o tom sexu a vztazích plkají 80% času ( jediné obnažené dámy jsou z plakátů pornočasopisů, které jsou v záběrech vylepeny všude možně až to působí dost oplzle ), ale bohužel. Jestliže jsem kroutil hlavou nad Seznamkou s Langmajerem, který táhl ten blábol na svoji osobnost, tak tady není nic. Způsob vyprávění je naprosto unylý a mne vůbec nevtáhl do filmu ani ze zvědavosti. Dvě hvězdy dám za hory a hezkou titulkovou píseň. ()

suzanne1997

To si jako dělají srandu??? Po celou dobu jsem seděla s otevřenou pusou a vlastně jsem i ráda, že to šlo posunout. Protože hodinu a půl téhle blbosti bych asi opravdu nedala a nerozdýchala. Stejně jako u většiny českých filmů, i tady to nemělo hlavu ani patu. Dialogy stály za starou bačkoru a ať hledám, jak hledám, nic pozitivního nenalézám. Pro tenhle film prostě škoda slov, dokonce i těch písmen. Člověk se za celou dobu nikam neposune, děj, jakoby vykrádal ostatní filmy a jejich motivy. Prostě se mi zdá, jakoby tvůrci neměli dostatek svých nápadů. Už už jsem uvažovala o tom nejhorším hodnocení, jaké tady vůbec můžu dát, ale ten konec to zachránil. V poslední půlhodině jsme se dozvěděli víc než v celém filmu a po čas titulků jsem se zasmála víc, než po čas filmu. Jednoduše, suma sumárum, myslím si, že na tohle se nemá smysl dívat, což je samozřejmě jen a jen můj názor, lepší asi bude poohlédnout se po něčem jiném. ()

Henry007

Místy to bylo tak špatné a absurdní, až jsem uvažoval nad tím, zda to tak tvůrci opravdu plánovali. Je to sled téměř nesouvisejících scének plných špatných narážek na sex, kde vystupují karikaturní postavy, které mají ve filmu nulový vývoj a hloubku. Ale přesto jsem se zvráceným způsobem bavil. Byla tu třeba cameo scéna s Markem Vašutem, který si znovu střihnul postavu Olivera z Románu pro ženy. Jeho scéna byla naprosto nepodstatná, jeho postava děj nikam neposunula a poté už se ve filmu vůbec neobjevil. Takových věcí tu udělali fůru. To je ale přesně ten absurdní humor, který miluju. A ve výsledku je mi jedno, jestli něco takhle tvůrci chtěli. ()

mosnak odpad!

Další splaška z českého filmového rybníčku :-( I ten Kubík Koháků mě už začal docela srát a to mi vůbec normálně nevadí - 1% ()

jarmik

„Já se sprchuji studenou vodou, dámy!“ (odchází) „Znáte někoho, kdo se sprchuje studenou?“ „Náš tělocvikář to prý dělával.“ „Hitler prej taky.“ „To vyjde nastejno.“ „Dobrou.“ „S kobrou.“ – Takto končila jedna scéna s hlavními hrdinkami a Oldřichem Navrátilem, živočichem z vedlejšího pokoje. To byl vrchol scénáře. Hodně slabé. ()

KNicole

Na filmy s podobným námětem se samozřejmě už z principu kouká s očekáváním více nebo méně nesnesitelný šmíry. Ale tady mi - z toho, že na to někdo chodí i neironicky a třeba se autenticky baví - místy naskakovala husí kůže. Vezmu to šmahem: celej film si ani nehraje na příběh, je v podstatě jenom o pudech. Sexuální scény střídají buď ohrané, nevtipné anebo sexistické fráze (příkladmo: "dobrou s kobrou", "ve zdravém těle zdravý vzduch" nebo pozdrav čtyř chlapů směrem k poštovní doručovatelce: "dobrý den, vy jste si přišla podepsat prsa?") a berou mě mrákoty z toho, že film doopravdy cílí na lidskou populaci - na STEJNÝ lidi, kteří kdysi vynalezli knihtisk, parní stroj, kolonizují Mars a pěstujou rostliny bez půdy. Případně, že tito se můžou smíchy utlouct, že se na osmé scéně už poosmé souloží. "Mámo, on se schoval nahatej na balkoně, pojď se honem podívat a přiber po cestě ještě jedno pivo z lednice!!" Nu, a když člověk narazil na vtip, který na papíře vlastně mohl skvěle fungovat, tutově ho ztopil herec, kterej ho měl (přesvědčivě) přetlumočit na kameru. Což je na celém filmu to největší zklamání: nevěříte to tam vůbec nikomu, nejméně bohužel právě třem herečkám v titulních rolích. Do první půlhodiny jsem si myslela, že je to souběh režie a špatnýho herectví. Pak jsem ale zjistila, že některé dialogy by prostě líp neřekl ani Trojan nebo Roden - protože v nich furt přebývalo něco, o čem všichni trochu tuší, že by REÁLNÉMU člověku nikdy nešlo do pusy, étos prvních scénáristických pokusů středoškoláků na dramatickém kroužku. Je to škoda, protože Annu Polívkovou s úctou respektuju jako herečku velkých kvalit. Ale jediný člověk, přesvědčivý natolik, abych se během filmu dvakrát i uchichtla, tam byl Lukáš Pavlásek. A to se tam taky za celej film objevil jen dvakrát. ()

Jaroslaf odpad!

"Hele Milane, tak sem tady napsal takovej jakože scénář. Do hlavní role bych si představoval Annu Polívkovou, vona hraje takový ty uťápnutý chuděry. No. Pak bysme tam mohli dát Alici Bendovou ta si už dlouho nikde nezahrála kurvu a Navrátila, páč toho skoro nikdo neviděl se vod Rafťáků pořádně ztrapnit. Jo a hele, mohli bysme to celý pojmout jako Snowboarďáky, ale bez těch triků na snb, páč na ty nebyl rozpočet, ale aspoň tam máme tu Annu na lyžích a sněhuláky sme postavit zvládli. No a když tam bude hluchý místo tak by se tam semtam mohl objevit Marek Vašut a ten Révai tam taky občas vleze páč je to známej ksicht žejo. Budeme to celý koncipovat zas jako návrat do starejch časů a abysme probudili takovou jako tu nostalgii, zkusíme ať Kateřina paroduje Balzerovou z tý scény ze s Tebou mě baví Svět, na to přece za komoušů chodili. Voni vůbec si ty lidi zas připomenou starý časy, tak dáme do tý diskošky na špindlu hrát nějakou cool kapelu a frontmana jí bude dělat Jakub Kohák, toho maj přece všichni rádi. A hlavně tam musí bejt takový to nedobrovolný sdílení svejch životů s cizíma lidma, který přeroste do jakože přátelství, protože takle to bylo přece za komoušů vždycky." ()

dee.n

Naprosto zbytečný film s hloupým humorem, který ani pěkná krajina nezachrání. Ale zase mě aspoň nevytáčel jako "Zoufalé ženy, dělají zoufalé věci", tak za to dvě hvězdy. A za to, že jsem se během 98 minut asi dvakrát zasmála. ()

nonick1 odpad!

Špindl - filmový švindl, dalo by se říci o pomyslném vítězi loňského ročníku Kraviny století. No a sesadit tuhle nepovedenou taškařici z nechtěného trůnu bude dost obtížné, protože ve srovnání s tímhle Cieslarovým opusem točí Troška artové filmy. Každý, kdo se nějakým způsobem podílel na vzniku tohohle nepodarku, by měl denně až do konce svého života odříkávat deset Zdrávasů a deset Otčenášů, a alespoň jednou navštívit jeruzalémskou Zeď nářků kvůlivá odpuštění. Jedna dobrá zpráva nakonec: ode dna vede jen jediná cesta, a to vzhůru. ()

Marbord

37% really? Vyborná Polívková a docela často sem se hlasitě smál...to je to co od komedie očekávám, ano všechno víme jak dopadne, ale i tak to nebylo špatné. ()