Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Martrix
  *

  V zajímavostech se píše: "Nejdražší scéna filmu, kdy duch způsobí v kostele malé tornádo, byla nakonec z filmu vystřižena. „Nechtěli jsme, aby duch měl tak rozsáhlé schopnosti. Ač scénické efekty nebyly levné, celkové vyznění filmu dostalo přednost,“ uvedl producent Adam Dvořák. ??? Celkovému vyznění filmu by pomohlo, kdyby byl animovaný, němý a trval cca 15 min. Filmy jako je Ten, kdo tě miloval, jsou důvodem, proč chodím nerad do kina na českou tvorbu. Scénáristický výblitek, který nespasí ani herecká sestava, která se tomu upsala.(9.11.2018)

 • TominoLa
  *

  Zdeněk Troška není jediný kdo zamrzl v době svého hitu Slunce, seno ... a nikam už se neposunul. I Marie Poledňáková také kdysi uměla lidi pobavit a vše už je pryč. Ač jsem knihu nečetl tak ten humor je podobný jako Líbáš jako Bůh jen je to celé ještě více hloupé. Možná jsem jen divný, ale za celý film jsem se usmál až někde na samém konci. Od Pachla jsem čekal mnohem více. Ne moc, ale tohle je velké dno. 2/10(11.11.2018)

 • anitae
  ***

  Tak, že to bude průšvih jsem čekala, ale to že prvni dvě třetiny přežiju bez spaní jen díky kukuřici jsem fakt netušila. Pobavila hláška s dlouhými nehty - moje babička to teda říkala expresivněji - ženský mají dlouhý nehty, aby si mohly vyndavat roupy ze zadku - no už jsem to neslyšela dobrých třicet let a další byla - Policajti mají honit zloděje, a ženský mají v klidu rodit při práci na poli...taktéž jsem hodně dlouho něco podobného neslyšela, tak asi toto měl být návrat k povedeným českým komedií, ale za mě se nepovedl. Za vánoční atmosféru začátkem listopadu 3* ;)(8.11.2018)

 • PenelopaW
  **

  Se smutkem musím konstatovat, že ty nejlepší scény, které mne do kina nalákali, použili tvůrci v traileru. Což s ohledem na jeho délku vypovídá o tom, že zbytek filmu za mnoho nestál. Těšila jsem se na Řezníčka, na jeho suché hlášky, které mne okouzlily v Cirkusu Bukowski, na samotnou zápletku toho, že se ve filmu pohybuje jako duch... a on tam téměř vůbec nebyl. Skoro mi přišlo, že hlavním hrdinou je zde MUDr. Holoubek v podobě úžasně ohavně vlasatého "Rapla" Hynka Čermáka. Což by nebylo na škodu, kdyby to nebylo... v podstatě o ničem. Vtipy byly dost suché, některé zbytečně ještě rozvedené a vysvětlené, až ztratily i tu malou špetku humoru, kterou disponovaly. Scéna s odposlechem učitelky zbytečná... potenciál tam kupa věcí měla, ale filmaři jako by je nějak divně uchopily a výsledek byl plochý. Za mne docela velké zklamání, obzvlášť pokud vezmu v potaz cenu lístku do kina. Slovy mého muže: Škoda, mohlo to bej dobrý.(9.11.2018)

 • JetDryerFan
  odpad!

  Tady by šla ocenit maximálně tak ta snaha,.. jinak nic.(9.11.2018)

 • - Pavel Řezníček o své nejnáročnější scéne z filmu prohlásil: „Nejsem žádný kaskadér a s výškami mám docela problém, takže když jsem seděl na kazatelně kostela v Božím Daru, tak mi nebylo úplně příjemně po těle. Další takovýto kousek jsem zažíval v domě v Karlových Varech, kdy jsem visel za zábradlí schodiště. I když jsem věděl, že mne jistí kaskadéři, nebylo mi úplně nejlíp při pohledu dolů do té hloubky pode mnou.“ Nezapomenutelný zážitek si z natáčení odvezla také herečka Eva Holubová a bylo to na Božím Daru, kde po dlouhé době viděla sníh. „Bylo to boží. To byl fakt dar,“ okomentovala. [Zdroj: Novinky.cz] (Frontie)

 • - Natáčení probíhalo v Karlových Varech, Chebu, Praze, Nové Vsi, Černošicích či na Božím Daru. Natáčelo se 25 dní. [Zdroj: iDnes.cz] (rakovnik)

 • - Roli policisty Heřmana (Václav Postránecký) měl původně hrát Oldřich Kaiser, ale časově mu to nevyšlo. (Bioscop)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace