Nebe s.r.o.

• USA Miracle Workers (více)
USA, (2019–2023), 12 h 14 min (Minutáž: 18–23 min)

Tvůrci:

Simon Rich

Předloha:

Simon Rich (kniha)

Hudba:

Matt Novack

Daniel Radcliffe, Steve Buscemi, Geraldine Viswanathan, Karan Soni, Sasha Compère, Jon Bass, Lolly Adefope, Kevin Wayne, Jason MacDonald, Christine Horn (více)

Série(4) / Epizody(37)

Komedie odehrávající se v kanceláři Heaven Inc. Bůh plánuje zničit Zemi a dva andělé musí svého šéfa přesvědčit, aby zachránil lidstvo. Vsadí se s ním, že dosáhnou toho největšího zázraku – pomůžou dvěma lidem se do sebe zamilovat. (HBO Europe)

M.J

Tento sedmidílný seriál jsem si vyhledal jenom kvůli Radcliffovi, ten chlap mě prostě baví. Není to v celkovém výsledku vůbec zlé, ale obsazení předpovídalo trošku větší pecku, poměrně škoda. Steve Buscemi hraje boha poměrně dobře, ale nejednou se fanoušek setká až s trapnohumorem, který prostě každému nesvědčí. Daniel se zase občas tváří až moc empatický, což se často nehodí a není to moc uvěřitelné. 6/10 ()

Delmondo

Zábavná blbůstka o tom jak to chodí "tam nahoře." Bůh jako negramotnej magor co chce zničit zemi a parta andělů plnící modlitby která se tomu snaží zabránit tím že dají dohromady dva lidi. Serial má ohromnou výhodu v tom že má jen sedm dílů a tak není čas na nudu a jde rovnou na věc. Jsem zvědav s čím přijde druhá série. ()

adako

Je to strašne, strašne jednoduchučké. Žiadna hĺbka, žiadna nuansa, postavy jednorozmerné karikatúry, zvraty buď náhodné alebo skratkovité, klišé od začiatku do konca. Všetko ideálne atribúty programu pre malé deti ktorý musí byť jednoduchý, musí byť jasné kto je v tejto chvíli dobrý, kto je zlý, a prečo, aby tomu deti zvládali rozumieť. Program pre dospelých má však podľa mňa na viac. ()

vrgulnik

Smíchejte Stopařova průvodce po galaxii, Sexuální praktiky pozemšťanů, IT crown a úvodní sekvenci Hry o trůny a máte Nebe s.r.o. Není to špatné, ale není natolik dobré, aby to byl začátek nějakého kultovního seriálu. Každopádně příjemné zpestření, nový styl, suchý britský humor, i když semtam přitažený za vlasy. ()

Sidenius

Steve Buscemi nebo Harry Potter? :) mě to prostě bavilo. ať už rozverný bůh nebo živnost která se ve středověku živí tím čím se živí. Prostě oddychovka a mnohdy nekorektní humor a to já rád :) ()

Colomba666

Velmi povedený koncept, do kterého se prkennost D.R. docela hodně hodí. Sympatický je fakt, že každá serie je zasazena do jiného prostředí, i scénáře, avšak hlavní postavy zůstávají, podobně jako tomu je u AHS. Seriál jako samotný působí poněkud hloupoučce, ale taky vám nikdo netvrdil, že se budeme bavit o kvantové fyzice, takže pokud jste tento typ nerdů, upalujte si pustit třeba IT Crowd, nebo podobný škvár, jelikož už pouhý název seriálu Vás mohl varovat, že to asi nebude moc intelektuální podívaná, ale také ne úplně stupidní, což mi absolutně vyhovuje. ()

flyer.nick

První řada naprostá pecka. Originální ve všech směrech, jak zpracováním tak námětem. Druhá sice o něco slabší, ale zase vtipnější než ta první. Obě jsem sjel vždycky za jeden večer. Ale třetí mi přišla jako taková nuda, že jsem na ni koukal snad měsíc a ne a ne ji dokoukat. Čtvrtá je taková slabá s minimem zajímavých nápadů, proti třem předchozím, ale uteče docela rychle. Každopádně nejlepší na tom celém je Daniel Radcliffe, který ve svém snažení vymanit se z role Harry Pottera zkouší vskutku originální věci a ukazuje že má co nabídnout. ()

mia.com

Prvni rada byla naprosto skvela, uzasna a bozska, doslova. Akorat ty dalsi uz jsou jenom hloupa blbina. Nebo jsem to nepochopila. Netusim. ()

Evanlyn

Krásná jednosériovka z Británie. Bylo to moc milý a hlavně hodně originální. A místy hodně vtipný. Těch pár dílů bohatě stačilo a jsem ráda, že to u toho skončí. ()

stuj

Docela prča. Pravda, humor z trochu jiného soudku, někdo by možná řekl i "debilní", ale mně se to líbilo. ()

BR23

Skvelá oddychovka. :) Je to komické ba až parodické a hlavne je to jednoduché a práve preto tak účinné. 1. séria. 85% (slabšia než 2. séria)- sledujeme trampoty nebeských bytostí pri riadení súčasného sveta. Konkrétne, snahy dať dokopy pozemskú zamilovanú dvojicu predtým než nastane apokalypsa. Boh je blázonko, milý týpek ale blázonko. :D 2. séria. 95%- videli ste RRRrrrr alebo Rok jedna? Tak si to situujte do stredoveku počas, ktorého sa snaží zamilovaná dvojica dať dohromady. Ona je o dosť chytrejšia než on, vlastne je chytrejšia než celá doba. :D Aj ked prvá séria je námetom o niečo pútavejšia pre mňa- robenie si srandy z boha, druhá séria ma trocha viac chytila za srdce. je to síce väčšie klišé ale ono to tak super s tými jokami funguje. :D Som zvedavý či a o čom by bola 3. séria. .. P.S: ocenil by som maličký oslí mostík medzi dejom 1. a 2. série. Niečo na štýl aspoň jednej scénky: Miracle Workers 1. série, ktorí riadia stredoveký ľud 2 série. Ale to už len taký môj nápad na bonus. ()

Foltest

Seriálu nejvíce pasovaly chvíle, kdy se nesnažil zabředávat do nějakých hlubokých témat, ale držel se pouze sledu propojených skečů. Romantická linka v obou sériích je tak jednoznačně jejich nejslabším článkem. Romantika v seriálu příliš nefunguje, především v první sérii je to však do očí bijící, hlavně kvůli vyloženě odporné herečce. Obecně hlavním rysem seriálu je naprosto přemrštěné zapojení různých menšin. Především nadprůměrné množství černochů. Ve druhé sérii jsem si na to už trochu zvykl, ale v první na mě působili silně rušivým dojmem. Co se mi naopak líbilo byl perfektní a originální námět v obou sériích. Každý den jsem s radostí čekal, jaké nové lokace tvůrci zapracují do scénáře tentokrát. Spousta nápadů a paralel k moderní společnosti je skvělých. Seriál drží nad vodou humor, který je často prvoplánový a v tom je jeho největší síla. Celkově jsem za zhlédnutí seriálu rozhodně rád, škoda jen, že mu chyběla nějaká zásadnější myšlenka nebo nějaký náraz, který by seriál pozvedl z průměru. To se bohužel nestalo, přesto jsem, i díky kvalitním hercům, kteří své postavy hráli velmi povedeně, rád, že seriál můžu s klidným svědomím každému doporučit. ()

Zloduch

Pět hvězdiček je za první sérii, která je velmi osvěžující. I když, připouštím, že pro věřící to může být trochu silná káva. Druhá série mě zklamala, tu jsem ani nedokoukal ()

Leden plný seriálů

Leden plný seriálů

04.01.2023

Scenárista Ricka a Mortyho napíše Ant-Mana

Scenárista Ricka a Mortyho napíše Ant-Mana

05.04.2020

Třetí Ant-Man našel nového scenáristu a jeho jméno potěší zejména fanoušky šíleného animovaného seriálu Rick a Morty. Scénář nové marvelovky totiž napíše Jeff Loveness, který má kromě výše zmíněného… (více)