Charismatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na kterého ženy letí, je šéfredaktorem časopisu Playboy. Jednoho dne jeho nezávazný způsob života utrží hned několik ran. Dostane výpověď kvůli průšvihům a poklesu prodejnosti časopisu, bývalá manželka a dcera (Andrea Hoffmannová a Sara Sandeva) ho opět naštvou, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo je dosazena pohledná mladá šéfredaktorka Leona (Táňa Pauhofová). Karel vyřeší problémy po chlapsku – společně s nejlepším kamarádem Čestmírem (Matěj Hádek) se opije a v dobrodružné noci si přeje, aby se stal ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší a on je na tom kvůli nim bídně.“  Ráno Karel zjistí, že následkem noční alkoholické „jízdy“ a zásahem vědmy Zoltany (Pavla Tomicová) se stal ženou (Anna Polívková). Ovšem pouze fyzicky. Karel se jako Karla musí vyrovnat nejen s novým vzhledem, ale hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší? (CinemArt)

aquiver

Neoriginální obsah, předvídatelný a jednoduchý děj, hloupé postavy, komerční jistota. Zasmál jsem se dvakrát. Aspoň herci se snažili, aby byl film koukatelný, nijak mě neurážel, filmové dno to ještě není... 35 % ()

Gogo333

Polívková to zahrála dobře. Některé scény pobavily. Když to porovnám s filmem Po čem ženy touží, tak je to o třídu horší. Velký plus je, že to je koukatelné a občas zábavné. ()

Tessie

Mám zvykem se u českých filmů nedívat na trailer a jen si domýšlet zápletku a její detaily jen z názvu filmu. I tentokrát jsem dokázala jít k filmu s čistou hlavou a možná i proto se mi tak líbil. Nápad pravda není nijak originální, ovšem Anna Polévková hraje velmi dobře a všechno tak nějak příjemně plyne. Asi to nebude na zlatou cenu, ale já se dobře bavila a o to šlo. ()

Kamiiik

Z upoutávek to vypadalo, že by se mohlo jednat o zdařilou komedii. Zdejší hodnocení toto zdání ještě podtrhovalo, ale bohužel. Dalo se na tento film dívat, ale nemohla jsem se zbavit mnoha věcí, které mi zatraceně vadily. Ačkoliv mi Polívková nevadí, její ztvárnění chlapa, který se zrovna změnil v ženu, bylo otřesné a přehrané. Scénář, výběr herců a ztvárnění? Opravdu by byl nějaký chlap, který šéfoval časopisu Playboy, až tak moc neschopný a nepoznal by, že vypadá jako zfetovaná zmalovaná štětka za dvacku? Namalovat se neumí, ale hned za pár dní je schopný si natáčet vlasy, dělat copánky a podobně... Vedlejší postavy filmu také moc nepomohly - hlas exmanželky se nedal poslouchat, dcery trénování na soutěž talentů znělo, že kytaru drží v ruce poprvé, vykroucená Pauhofová, a šestačtyřicetiletá Vlasáková snažící se o dítě, to vážně?... ()

Castorr

Ale jo, bylo to koukatelny. Začátek mě přišlo,že si Langmajer odskočil od Lajny, podobný týpek. Pak nám na scénu přišla Polívková a i ta mě bavila. V kostce bych řekl, že je to klasická americká komedie v českým kabátě. Po delší době lepší český film. ()

jakeer

Námet prevzatý z amerických komédií určených pre tíndžerov, samozrejme aj v hlavnej role s tínedžermi. Tuto to s plnou vážnosťou hrajú štyrisatnici/päťdesiatnici. Amatérske dialógy film zrážajú aj pod úroveň priemeru. ()

filipvrbik

Sice nic původního, ale na českou komedii určitě povedené... Anna Polívková je geniální, vůbec celé to stojí a padá se skvělými herci (což je dost divné, protože je to české). Jinak párkrát jsem se zasmál, je samozřejmě pravda, že Noc talentů se odehrává ráno, Jiří Langmayer má nehty nalakované černou barvou, a o záběr později červenou, ale co, to přece nevadí...70% ()

WayDott

Poslední dvě české komedie jsem ohodnotila jako odpad, ale u tohohle jsem se opravdu nasmála a ty 3* si to zaslouží. Líbilo se mi pár chvil, které byly relativně i ze života. Zbytečná nedorozumění mezi mužem a ženou, protože tato opačná pohlaví se nikdy nepochopí 😀 Sice stále netuším po čem, že to ty muži touží, ale jako komedie se jim to celkem i povedlo... ()

ac3r

Skvělé jsem se bavil, hledat v tom kraviny jakože noc talentů je ve dne to musí bavit :)) Takže pobavil film, tak tradicne i komentáře místních pseudoexpertu jako tetsuo nebo xxxxxxmartin s takovýma sucharama někam chodit jistě ciry zážitek. Nevymyslíš:)))) Klobouk dolů před výkonem Polívkové. ()

Yardie

Je to takových slabších 70%. A docela velké překvapení, protože o českém filmu nemám již delší dobu valné mínění. Původní plán byl jít na Bohemian Rhapsody, ale to bylo již několik dnů dopředu plné, takže jsme zvolili jako náhradu toto. Začátek fajn, vtipné, Langmajer v pohodě. Jakmile došlo k proměně, začátek byl trošku potřeštěný, trošku přehrávaný a takový moc grimasový. To mi moc nesedlo, nemám to rád. Potom se to vrátilo tam, kam na začátku, do solidního a rozumného humoru. Ať už slovního či situačního. Je opravdu třeba vyzdvihnout výkon Anny Polívkové, hrála parádně, byl to její film. Příběh od začátku do konce jasný, ale šlo to dobrou cestou, takže to nevadilo. Bavil jsem, někdy pousmál, někdy hodně zasmál a jen tu chvilku jsem si říkal, že to snad nepůjde takovým směrem - nešlo. Takže za mě spokojenost a milé překvapení. Howgh! ()

Jimmy15

Stále se musím opakovat, ale poslední dobou jde česká filmografie do sebe. Výborné a zábavné, nové české komedie jsou prostě skvělé. Od začátku do konce jsem se bavil. Na to že herce Langmajera nemusím, tak mi zde paradoxně nevadil a role mu evidentně sedla. Ale za vyzdvihnutí stojí fenomenální a skvělý výkon Anny Polívkové. Ta byla fantastická a scény, které by jiní herci předvedli trapně, ona dokázala pojmout tak, že z toho vyšla vtipná scéna. No snad ji budeme vídat ještě častěji. ()

mira007

Šovinista a sexista šéfredaktor Playboye se přes noc změní v ženskou. Neoriginální námět filmu u kterého jsem čekal, že vše na jednotku utáhne Langoš s podporou Polívkové s Havelkou a estetiku zajistí Pauhofová a Sandeva. Bohužel zklamání, jelikož: 1) Langmajer supr v každém momentu, ale první polovina filmu mne nestrhla a Polívkové jsem tu grotesku moc nevěřil 2) málo využitá Pauhofová 3) film z prostředí časopisu Payboy a ani jedna nahá ženská? to je Amerika 4) nevěřil jsem v mentální přeměnu postavy hl. hrdiny. Celý film zachránila druhá polovina, kde se nakupily střetové situace a já se i pobavil ()

MiaMahoney

Jasně, předvídatelné, prvoplánové, stereotypní, občas trapné, ale někdy taky docela milé, vtipné a i přes všechna ta klišé to docela funguje. ()

suzanne1997

Námět to mělo dobrý, ale ... No právě, je tady to ale. Anna Polívková se své role zhostila s největší parádou, její pojetí předčilo veškerá má očekávání, jenže ... Prostě jsem od tohoto filmu čekala víc. Mi to připadalo jako kousky skla z okenní tabule, kdyby se to pospojovalo a poskládalo, mohl by vzniknout perfektní celek. Více méně mi vadila ta kompozice, bylo toho najednou až příliš. Některé dialogy, podle mě, nenavazovaly a celé to působilo moc útržkovitě. Proto po napsání těchto řádků hodnotím podprůměrně, přesto lépe, než kdybych tyto řádky vůbec nepsala. ()

mosnak

Lehce ucházející komedie pro nenáročného diváka. Film stvořen pro českou masu lidi milující Televizní noviny na Nově. 38% ()

IvcaSammet

Po velmi dlouhé době zase výborná česká komedie, která mě naprosto dokonale pobavila. Už od první minuty jsem se nemohla přestat smát až po závěrečné titulky. Jedna hláška střídá druhou a do toho naprosto úžasná Anna Polívková, které bych z fleku uvěřila, že se právě v ženskou opravdu proměnila. Myslím, že tak skvělých komedií je opravdu málo, obzvlášť těch našich. Momentálně hodnotím čtyřma hvězdičkama, nemám ráda motivační kecy a některé scény (například talentová soutěž) mi do filmu vůbec neseděly a přišly zbytečné, každopádně tak skvěle jsem se u českého filmu už dlouho nepobavila, a proto si to s přidáním ještě jedné hvězdičky k dokonalosti rozmyslím. Protože už jen to výborné herecké obsazení a jejich výkony by si to určitě zasloužily. ()

LuccinyFilmy

Přesně tak špatné, jak byste čekali, česká mainstreamová kinematografie zkrátka zamrzla na tom nejtrapnějším, nejprimitivnějším a davově nejbezpečnějším humoru. Nicméně nemůžu říct, že bych se nezasmála - hlavně díky komediálnímu pohybovému talentu Polívkové. ()