Ve třetí části této adrenalinové akční série má super zabiják John Wick (Keanu Reeves) v patách celou armádu lovců odměn usilujících o získání 14 miliónů dolarů vypsaných na jeho hlavu. Poté, co porušil pravidla a zabil člena tajného mezinárodního spolku nájemných vrahů High Table se z Johna Wicka stává excommunicado - psanec, který je terčem zabijáků po celém světě. Připravte se na válku! (Vertical Entertainment)

petbet1

Dokonalý príklad toho kde forma sa snaží byť viac ako obsah. Všetci si neustále predávajú mince, pečate (ktoré kúpili zrejme niekde na aliexprese), tvária sa pri tom husto ako neutrónová hviezda, odvolávajú sa na prísahy a pravidlá, ktoré o dve sekundy na to porušujú. Logika, alebo zdravý rozum ide bokom, hlavne aby všetko smerovalo k tomu, že každý sa s každým mláti a strieľa po sebe. Nesmrteľnosť a nezraniteľnosť Johna Wicka je takmer až absurdná a posledná scéna vám na tvári vycaruje obrovský WTF výraz. ()

esmoke

Třetí John Wick začíná okamžitě po konci dvojky. Základem filmu jsou stále akční scény, přehledně natočené s promyšlenou choreografií, s originálními kombinacemi zbraní a třeba i koně. Je výpravnější a vizuálně zajímavější než dva předchozí filmy. Počáteční bitky se rozjedou ve velkém a jsou super. Později je občas viditelné, že se jedná o CGI a nebo kaskadér čeká na úder. (CZ dabing) Rozpočet: $75 miliónů, Tržby: $325,785 miliónů. ()

hony23

O tom, že je John Wick stále ve formě, se přesvědčíme hned v působivé první bitce v knihovně. Bojové scény celého filmu totiž mají skvělou choreografii, byť jsou silně přepálené a jakékoliv realitě na míle vzdálené. Jenomže co je to platné, když je děj filmu naprosto pitomý a někdy v půlce sledování zjistíte, že i ty fighty vás začínají nudit, protože jsou stále na jedno brdo. ()

Teron

Tam, kde (v noci jasně svítí světlušky) jednička otevřela velmi příjemný komorní akčňák a dvojka ho obohatila, trojka přestává fungovat díky většímu rozsahu na jedné straně a díky totální stejnosti na straně druhé. Největším problémem je nefunkčnost světa. To, co v jedničce fungovalo a ve dvojce se dalo ještě uhádat, se tady totálně rozpadá. Už konec dvojky, kdy to vypadalo, že v okolí snad není jediný civil, ale jen zabijáci, byl trochu (hodně) mimo. Ve trojce tohle pokračuje, o to debilněji, že si tohle tvůrci ohýbají, jak se jim zrovna hodí, bez známek integrity. Je tedy celá planeta jen svět zabijáku, nebo je to svět v kulisách běžného provozu, jako HP universum? Pokud to druhé, kde jsou kurva normální bezpečnostní složky? Ve dvojce a jednčce ještě šlo, že se akce odehrávala celkem bez jejich aktivity, ale tady už to nedává vůbec smysl. Zkrátka kde je kdokoli mimo svět Johna Wicka??? A pokud je tohle impérium celej svět, tak proč používají všechny nástoje, který používají a evidentně svou přítomnost tají??? ()

Perunwit

3 hvězdy za snahu, obsahově o bod dolů. Bondovo bejvalka je tu z mýho pohledu navíc, ta ženská je nepřirozená a otravná (ostatně Berry z mýho pohledu vždycky). Mam pocit, že je tu snaha o založení universa, to ale nebude úspěšný, pokud se budou probírat ty samý sračky. Skutečnej motiv filmu není zřejmej. Malej dotaz: fakt tenhle zasranej svět musí řídit arabáši? Dyk je u nich hovno. Ropa, sorry..... ()

bonovox

Neviem, ale séria o Johnovi ma celkovo príliš nechytila za srdce. Treba uznať, že akčné scény sú veľmi kvalitne natočené ale keď sú vo filme takmer nonstop postupom času začínajú nudiť a tu je najväčší problém celej série. Dokonca už to výrazne pripomína počítačovú hru. U mňa mierne sklamanie. 60%. ()

Novko

Pro mě osobně první polovina byla moc nudná a utahaná, ale jakmile přišla na řadu druhá polovina, to už bylo něco. Finální bitva o Continentál je vážně suprová. 7,5/10. ()

Ace.A.T.L.

Díl od dílu se Keanu posunuje a člověk až kouká, am dokáže zajít a co dokáže natrénovat. Posun v ději je zajímavej, ale ne negativní. Naopak je to něco, co to asi potřebovalo. Akce za akcí, nabušenost a profesionalita přestřelek a bojů, to je to, co tenhle film táhne. Je to rychlý, akční, profi a jako celek je to pecka. Za mě 4* a DOPORUČUJU ()

Lukrat

Jedna hvězda pro Keanu Reevese a druhá za choreografii. Nic víc, nic míň. Již druhý díl nebyl potřeba, ale bylo rozhodnuto, že John Wick dostane hned trilogii a několik spinoffů... fu it ck! ()

Scaevola

Zřejmou neúctu k lidskému životu přebíjí složitost fikčního světa, který v pláštíku pravidel staví na zradě zrazených a naopak, až by si jeden myslel, že se všichni vlastně mají rádi. Ale což... akce je stále dokonale přehledná, bojové pasáže mají pointu a byť se rytmus jednotlivých scén počíná zadrhávat s mizejícími postavami, které se rychle vytratí z paměti, stále jde o vytříbenou záležitost, již si užijete především vizuálně. Snad však nebude natahována do nekonečna, protože pak už by nepomohlo ani vylepšené brnění. ()

kolly13

Headshot střílečka, po třetí a zase velmi dobře. John si teď už poradí s celým městem zabijáků, přijde o malou tělesnou část a na konci ... no, to už bylo moc i se zavřenýma očima. Ale jinak jsem se bavil, málo textu, za to hodně akce. Sice po hodině už je člověk přeplněn, ale stále to beru jako skvělý akční snímek, který nemusím tedy vidět znovu nějak brzy, ale doporučení tu je. ()

PanPyzamo

John Wick 3 je absolutní akční orgasmus. Příběh opět není nijak na Oscara, ale ta akce. To je něco neskutečného! V životě jsem neviděl lepší akční scény než právě v John Wick 3. Zápletka opět fajn, ačkoliv nepřekonává tu z jedničky. Film má ale neskutečné tempo díky akci a nechá vás vydechnout jen na chvíli a hlavně scény v poušti... NESKUTEČNÁ AKCE! Tohle je prostě akční film, jak svině a nejradši bych zde sérii ukončil, protože tohle už nejspíš nejde překonat. Za mě úžasný film a musím snad říkat, že pokud milujete akci, tak je tohle povinnost? 8,5/10 ()

JokerBaby

Takže takto. John Wick: Tretí diel - Parabellum / preklad z latinčiny Para Bellum - chystať sa na vojnu/ . Všetky tri diely tohto filmu sú na jednotku a teda si zaslúžia 5 hviezd . Ak zalovím v pamäti nepamätám si že by niekto natočil niečo takého. Úžasný prepracovaný scenár ktorý má hlbokú myšlienku o tom kto riadi svet . Či je to pravda alebo fantázia je jedno. Film hlavne pobaví . Ak si odmyslíme tie nekonečné strielačky / mne sa páčia samozrejme / tak je to film na úrovni. Dať film jednu alebo dve hviezdy je totálna neznalosť kinematografie a úplný amaterismus. Ja vždy hovorím že ten človek to buď vôbec nevidel - iba si pozrel trailer - prípadne to pozeral tak že stíhal ešte surfovať na PC. Film si treba pozrieť v klude , počúvať rozhovory a dej . Ten mňa teda oslovil viac ako tie akcie. V tomto dieli sa nám predviedol aj bájny Samuraj, známy herec Mark Ducascos. Prekvapením bol aj známy herec Laurence Fishburne ktorého si niektorí pamätáte z filmu MATRIX. ()

Radek273

Dobře, střílečka jen co je pravda. ALE! Šlo to zvládnout určitě lépe v tom smyslu, že celý děj je napěchovaný akčními a bojovými scénami, které se však hodně opakují nebo jsou si minimálně až příliš patrně podobné. Ve chvíli, kdy vidíte po sté přehození nepřítele přes záda, rozbití výlohy jeho tělem, tak .. no, prostě už to skoro nudí, ať je to zahrané sebelépe. ()

Ironhead

Chápu že tu nejde ani tak o děj, jako prostě o sled zajímavých akčních scén... což se filmu upřít nedá, některé jsou nápadité (házená noži, koně, psi :_) některé už méně. Bohužel věk nezastaví ani Keanu a i když se snaží, je v určitých scénách už prostě poznat, že to nedává na pána. Ty dravé, svižné, jisté a přesné pohyby tam prostě někdy už nejsou. Především v souboji s Yayan Ruhianem a Tigerem Chen Hu bylo hodně znát, že jsou oba oproti Keanovi s tím bojovým uměním jinde. Navíc Keanu dost legračně běhá :_) Ale jako ten film rozhodně fanoušky akce neurazí. ()

FandaF

Cením hlavně filmařskou práci se zvířaty - kopací scény koní, jízda na koni ulicemi se šarvátkami motorkářů no a pak i všechny ty bojové scény se psy v Casablance. Zbytek je taková standardní mlátička a slátanina o ničem :) ()

Jason_1988

Tento film je masterpiece  Hlavní postavy 10/10 Vedlejší postavy 9/10 Hudba 10/10 Kamera 10/10 Akce 10/10  Tento film je jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl ()

John Wick je miliardář

John Wick je miliardář

22.05.2023

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

09.10.2019

Líbila se vám Halle Berry ve trojce Johna Wicka a těšili jste se, že s ní dostanete v budoucnu další film? Tak to vás zklamu. Akční série John Wick se sice dočká spin-offu, dokonce opravdu ženského,… (více)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

15.07.2019