John Wick 3

• Slovensko John Wick 3 (více)

Ve třetí části této adrenalinové akční série má super zabiják John Wick (Keanu Reeves) v patách celou armádu lovců odměn usilujících o získání 14 miliónů dolarů vypsaných na jeho hlavu. Poté, co porušil pravidla a zabil člena tajného mezinárodního spolku nájemných vrahů High Table se z Johna Wicka stává excommunicado - psanec, který je terčem zabijáků po celém světě. Připravte se na válku! (Vertical Entertainment)

cenitel

Tak tady nám Baba Jaga předvedla velký lov. Co se týče zabitých, tak to jasně překonalo dvojku. Byly tam super chvíle ve kterých jste ani nemrknuli a mělo to tempo a dalších několik vysvětlení. Chvílemi jsem si připadal jak v Counter Strikeu, když se náš hlavní představitel objevil v Casablance. Samý headshot. :D Byla to chvílemi až komedie, když si šel John pro lepší a silnější zbraně k Winstnovi, který si tam pije při baletní hudbě nějaký ten alkohol a vychutnává si ve svém sejfu atmosféru :D Líbila se mi scéna s těmi noži, dost dobrý. Je fakt, že někde bylo zbytečně použito moc střeliva a ty lidi mi přišli jak nesmrtelný. Normálně člověk umře už pomalu po 1. střele do břicha a tady ho radši trefíš 5x. Zvlášť konec byl velmi překvapující a musel dostat asi každého. John po takovým pádu asi už přežije všechno. John mi připomíná jak nesmrtelného Legolase z Pána Prstenů :D V podstatě celý díl byl jak bitva u Helmova Žlebu. Jsem zvědavý už na 4. díl, kdy John půjde po Nejvyšší Radě. :D To bude asi už velký masakr a bude chtít asi zabít Arbitra a jsem zvědav, jestli režisér nemá v plánu zničení tohoto jejich světa neboli jejich vedení a aby vznikl nový řád. Už se na to těším. A ještě malá poznámka, jak mohl přežít tam ten týpek 7 řezů, když ho totálně rozřízl a přišlo mi, že měl vykrvácet. Proto mi to přišlo, že nějaký postavy vstanou jen tak z mrtvých :D ()

mdf

Hodně jsem se na ten film těšil ale.....i když ho zde všichni vyzdvihují do nebes,mě to připadala jen další slátanina alá 80.léta,film dělaný jen a jen na efekt,kde na vás střílí x lidí a ani jednou vás netrefí,při soubojích je vidět jak protivníci čekají na ránu,jak to mají nacvičené,jak jen kvůli efektu musí propadnout do všech skleněných vytrín,i když akční scény a souboje jsou jinak výborně natočené,absolutně žádný děj.....tak mi utkvělo jen skvělí psi,koně,motorky,závěreční dva zabijáci a jinak nic......a odkaz na dalších x dílů. ()

BeholdTheFun

Když něco funguje a baví, není třeba to měnit. Třetí "Wick" ale posouvá profláklou akci na nový level a přidává ještě více realistického "gunplaye" a kreativní choreografie. Je opravdu zábava sledovat Keanu Reevese, kterak nakopává zadnice svým protivníkům. Mimo akční pasáže film sice trochu pokulhává, ale za finální přestřelku a úvodní lov na Jagu dávám plný počet. ()

princeznaaur

Tady uz se scenar ridil heslem cim vic akce tim vic film,ale nekdy uz jsem si pripadala jak o silvestra mezi delobuchy.Nelibilo se mi,ze hlavni postavy ac mezi ohromnou palebni silou nemaji temer zadna zraneni.Co by normalni smrtelnik neprezil,jako pad z domu,tak john bez vnitrniho krvaceni koketuje nad dalsim dilem.nekdy jsem si pripadala jako kdyz hraji videohru,kde musim skolit co nejvice protivniku.U me maji dily klesajici tendenci. ()

PRINC1

Ano úplná pecka vrchol akčního filmu je dnes John Wick3 tento film se musí vidět několikrát aby ho člověk pořádně vychutnal film je nový a už se proslýchá že se plánuje 4 co ta asi přinese ??? John Wick 3 je film kde akce je od začátku až do konce filmu. Jsem zcela spokojený a nadšený. ()

Švestka

V průběhu projekce odešlo hned několik lidí a, vydržím toho hodně a z kina jsem nikdy neodcházel, málem mě strhli taky. Absolutně nechápu ty nadšené bláboly o akčním filmovém řemesle! Tohle nezačalo (přímo to navázalo na dvojku), negradovalo a ke konci jsem zjistil, že mě to už vlastně ani nezajímá. Finále naprosto očekavatelné a chyb, jak máku! Jedna z hlavních stěžejních pohnutek k násilí bylo zastřelení psa... no, ve Wickovi už to bylo, ale proč ta ten pes pak, kurva, čile sápal mudžahedínům rozkroky, aniž by se nad tím někdo nějak pozastavoval? Proč profík vystřílí do hlavy celý zásobník, když pak musí uhýbat před kulkama, než nabije? No, nevím, jednička se mi líbila hodně, dvojku už jsem bral, jako jakousi parodii a trojka to ještě dorazila.... A to, prohoha, bude i čtyřka! ()

Zick01

Pro mě začátek naprosto s otevřenou pusou, jak je to super, zhruba tak do poloviny, pak uz mi nektere sceny prišly opravdu dlouhé a až za hranicí absurdnosti. Zatim 4 hvezdy :) ()

iggy_pop

Z Johna Wicka sa v treťom pokračovaní stal nesmerteľný super bijec, ktorý zabije každého nepriateľa, síce v efektne inscenovaných, ale po (krátkom) čase už nudiacich súbojoch. A tých je vo filme veru požehnane. Žiaľ, každý jeden trpí rovnakým neduhom - trvá aspoň dva krát toľko, než je zdravé. Výborné dva predchádzajúce diely tak dostali síce štýlové, ale dejovo prázdne pokračovanie. ()

SilGhost

Jsou příběhy, které vám uvíznou v mysli a vy se dohadujete, jak to asi skončí. Myslím tím závěr druhého dílu, kdy hlavní hrdina zůstává osamocen proti mocné mašinérii – reprezentované „Radou“ a vidinou odměny 14ti milionů umocňovanou pro některé z vykonavatelů jeho profesní pověstí. Jenže tento díl není až tak příběhem, ale jakousi road movie hlavního hrdiny lemovanou zabijáky z podivné společnosti „rady“, která ctí tvrdá pravidla. A přestože všichni vnitřně vnímáme, že vůči hlavnímu hrdinovi došlo ke zneužití těchto pravidel, striktně vymáhaných po hlavních účastnicích osobou zvanou „arbitr“, tak málokdo z nich mu podá pomocnou ruku. Neboť ten, kdo mu pomůže, sám se stane obětí mocné rady v rámci pravidel a souvislostí. John tak musí plně využívat svých schopností a uplatňovat nároky ze své minulosti. Je to vrcholná akční jízda, jenž zatím nemá obdoby, a to ani v předchozích dvou dílech. Pravidla a souvislosti ho dovedou až na hranu morálního rozhodnutí. A přestože se zde několikrát zdůrazňuje moto – co bychom byli bez pravidel – byli bychom zvířata, tak mi maně na myslí vyvstane závěr písně od Karla Kryla Rakovina – hrajem si na pravidla a deska přeskočí, přeskočí, přeskočí. A tak si myslím, že asi moc neprozradím, že tato road movie bude pokračovat. Držím ti palce Johne. ()

Duckz

Do kina s nadšením. Ven se mi chtělo utéct po prvních 20 minutách. Potom znovu, když se pes pes zakousnul po dvacáté zlounovi do rozkroku. Potom v každé další bojové scéně. Všechno to bylo tak špatně a mechanicky nacvičené a natočené, že jsem si říkal, jestli to náhodou nesestříhali z nepovedených záběrů z natáčení. Když si zlouni s kopem počkají, až je Keanu připravený. Nebo když ho chce zabít plný Continental vrahů, ale nějak se k tomu dostane jenom pár vybraných. Co potom dodat k tomu, že všichni mají za pasem pistole, ale (ne)vesele se řežou nožema. Potom si taky říkáte s kým to v tom kině sedíte, když se celé kino rozesměje ve chvíli, kdy Keanu někomu narve nůž do oka. Nebo sekeru do hlavy. První díl byl absolutně super, druhý a tenhle třetí už skoro odpad. ()

kudryj

Waw, strčte si všechny Marvely a DCéčka to tamponoidních zandelí. Této době velí on. John ,,Motherfucker" Wick. Novodobí Rambo, rozjíždějící akci Komanda, je absolutním náhulem a vymytím mozků akčnosti. Pokud lze dát nálepku akční film, tak tahle parádní vymrdávčka mozků zaslouží 8* z 5*. 110 minut se tu drtí vše co přijde do cesty, zbylých 11 minut je věnováno ději. Jízda smrti, jak má být. ()

floppy4

Čakal som, že to bude prepal a aj bol. V jednotke sa tvorcom podarilo nenápadne zaujať a akonáhle John Wick zarobil, vydal sa na cestu podobne ako séria Rýchlo a Zbesilo, no tu mi to až tak neuráža. Asi najlepší bol úvod a potom to šlo stále dolu vodou, finále bolo takmer až nuda. A tie "zvraty" v príbehu boli ako päsť na oko. Na druhej strane skvele natočená akcia, no neviem či toto dnes ešte takto obstojí... ()

W4C

Po výtečné dvojce jsem čekal třešničku na dortu v podobě našláplého zakončení trilogie, ale dostavil se pouze příslib dalšího dílu s další už jenom kolovrátkovou akcí. I přes neustálou změnu lokací a snahou tvůrců o přilákání nových diváků z řad čtenářů a milovníků koní a rozšíření okénka pro pejskaře v podobě výživné canisterapie, se nejde ubránit upadání akce do monotónnosti. Vizuál je zajímaví, ale dvojku jen tak tak dohání, ale po hudební stránce mírné zlepšení hlavně vsuvka klasiky při akci v Continentalu. Doufejme, že další díl bude poslední a že Neo s Morfeem pořádně natrhnou vedení prdel. P.S. Pěkný odkaz na Hodného, zlého a ošklivého v podobě skládání revolveru na míru. ()

Aguirre

Keanu sa nudi a je to na nom vidiet. Velmi slaba rezia. Umela ruka posobi trapne, v skle sa odraza kamera, bojovnici v Maroku sami vyskakuju z ukrytu, aby sa nechali dobrovolne zastrelit a zozrat psami... Tupota na kvadrat. Jedna hviezda za vcelku slusnu zaverecnu prestrelku v Continentali a poslednu bojovu scenu. ()

hmyzovrah

Film ala: Jak zabít člověka na milion a jeden způsob. Téměř neustálá řežba, ukousnuté mužské genitálie, zlomenej vaz o knihu atd. atd. Takže prostě nářez nevhodný pro citlivky a jasné zlepšení od předchozích dílů. Je tam i bohužel pár vtipných scének, který bohužel už dávají snad všude. No a závěr taky cool. ()

John Wick je miliardář

John Wick je miliardář

22.05.2023

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

09.10.2019

Líbila se vám Halle Berry ve trojce Johna Wicka a těšili jste se, že s ní dostanete v budoucnu další film? Tak to vás zklamu. Akční série John Wick se sice dočká spin-offu, dokonce opravdu ženského,… (více)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

15.07.2019