Reklama

Reklama

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

Trailer 3

Obsahy(1)

Ve třetí části této adrenalinové akční série má super zabiják John Wick (Keanu Reeves) v patách celou armádu lovců odměn usilujících o získání 14 miliónů dolarů vypsaných na jeho hlavu. Poté, co porušil pravidla a zabil člena tajného mezinárodního spolku nájemných vrahů High Table se z Johna Wicka stává excommunicado - psanec, který je terčem zabijáků po celém světě. Připravte se na válku! (Vertical Ent.)

(více)

Zajímavosti (30)

 • V „ústředně“ je nově možné zahlédnout telegraf a počítač Commodore VIC20 z druhého dílu zde byl nahrazen modelem Commodore C64 III. (HonzaR.)
 • Ve filmu můžeme vůbec poprvé v sérii vidět, jak John Wick (Keanu Reeves) ukazuje prostředníček. (Jirka.J)
 • Celkem John Wick (Keanu Reeves) za všechny 3 díly zabil 299 lidí (77 za 1. díl, 128 za 2. díl a za 3. díl 94). (Varan)
 • Když film vyšel, ve hře „Fortnite“ se objevila limitovaná událost s názvem „Wicks Bounty“. Postavu Johna Wicka jste si mohli koupit. (Kajman26)
 • Ve scéně, kdy se John Wick (Keanu Reeves) vybavuje na souboj v hotelu continental v New Yorku, si můžeme na zdech všimnout několika českých zbraní. Především CZ P-09 a několika verzí CZ Scorpion EVO 3. (UncleMorty)
 • Celosvětová premiéra proběhla 9. května 2019 v Brooklynu. (Varan)
 • Keanu Reeves při rozhovoru s novináři řekl, že nechce, aby John Wick série byla zničena „sequelama“, proto chtěl, aby se série uzavřela třetím dílem. (AffectedFace)
 • V době vydání 3. dílu vznikla stejnojmenná strategická hra pod názvem „John Wick Hex“. (Geralt z Rivie)
 • Halle Berry prozradila, že práce na akčních scénách s Keanu Reevesem byla naprosto úžasná, zpočátku to bylo trochu děsivé, protože je tak zatraceně dobrý. Chtěla být na stejné úrovni jako on a nechtěla ho zklamat. Při zkoušení na roli si zlomila tři žebra. Neví, kdy k tomu došlo. Chvíli na filmu pracovala i s tímto zraněním, ale musela přestat, protože to nešlo. Myslela, že bude přeobsazená, ale režisér Chad Stahelski na ni počkal a k natáčení se vrátila po uzdravení. [Zdroj: Fandimefilmu.cz] (Rominator)
 • Chad Stahelski se nechal slyšet, že pokud budou mít diváci zájem, tak Johnovi Wickovi zasvětí celou svoji kariéru. [Zdroj: filmkult.refresher.cz] (Duoscop)
 • Ve filmu si zahrál Boban Marjanovic, srbský basketbalista a hráč NBA, který je velkým fanouškem série. (Duoscop)
 • Dvojice psů ve filmu je plemeno belgického malinoise. (Duoscop)
 • Během natáčení podstoupila Halle Berry trenérskou školu, aby se mohla stát trenérkou psů. Když pak byla zvířata přítomna na natáčení, poslouchala právě Halle, která s nimi před natáčením cvičila a na place tak nebyl potřebný žádný trenér. [Zdroj: filmkult.refresher.cz] (Duoscop)
 • Na roli Johna Wicka se Keanu Reeves připravoval opravdu důkladně, protože ho trénoval Shawn Ryan, zakladatel a výkonný ředitel Vigilance Elite od prosince 2015. Shawn Ryan je bývalý příslušník U.S. Navy SEAL a CIA Contractor, který má za sebou čtrnáct let bojových zkušeností. (Rominator)
 • Podtitul je odvozený z latinského citátu „Si vis pacem para bellum“ – „Chceš-li mír, chystej válku (připrav se na válku)“. Tuto větu řekl i Thomas Jane ve filmu Kat (2004). [Zdroj: fandimefilmu.cz] (CrypzzXD)
 • Natáčelo se od 5. května do 17. listopadu 2018. Natáčelo se v New Yorku, Rusku, Maroku a Španělsku. (Varan)
 • Scéna, v ktorej John Wick (Keanu Reeves) rozoberá staré revolvery, aby si z nich poskladal jeden funkčný, odkazuje na scénu z filmu Dobrý, zlý a škaredý (1966), konkrétne na tú, v ktorej si Tuco (Eli Wallach) skladá v obchode vlastný, ideálny revolver. (rasistik)

Související novinky

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

09.10.2019

Líbila se vám Halle Berry ve trojce Johna Wicka a těšili jste se, že s ní dostanete v budoucnu další film? Tak to vás zklamu. Akční série John Wick se sice dočká spin-offu, dokonce opravdu ženského,…

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

15.07.2019

Milí filmoví fandové, právě byl spuštěn zvýhodněný online předprodej vstupenek na 8. ročník Filmového víkendu ČSFD.cz. Letošní ročník setkání filmových nadšenců poběží od pátku 9. do neděle 11. srpna…

John Wick sesadil Avengers

John Wick sesadil Avengers

20.05.2019

Aktualizováno: Po týdnech totální dominance v kinech se komiksový megahit Avengers: Endgame konečně musel sklonit před nově příchozím zabijákem v podání Keanu Reevese. Jeho třetí John Wick si totiž o…

Chystají sestry Wachowské další Matrix?

Chystají sestry Wachowské další Matrix?

10.05.2019

Letos je to dvacet let od prvního Matrixu, což znamená dvě věci – jsme staří, a studio je připraveno na reboot. Že se Warner Bros. o jeden snaží už delší dobu jsme psali nedávno, nyní se ale na téma…

Reklama

Reklama