poster

Rodinné sídlo (TV seriál)

 • Velká Británie

  Howards End

Drama / Romantický

Velká Británie / USA, 2017, 3 h 42 min (Minutáž: 53–57 min)

Komentáře uživatele Necrotongue k tomuto TV seriálu

 • Rodinné sídlo (TV seriál) (2017)
  ***

  Asi takto, původně jsem si myslel, že bude seriál pojednávat o něčem úplně jiném, moje chyba, měl jsem si přečíst obsah. Příběh mě místy celkem bavil, ale občas i lehce nudil, kladem bylo určitě zajímavé herecké obsazení, jinak mě ale žádné nadšení nepostihlo, a přestože se průměrná známka dostala na čtyři hvězdičky, neměl bych z nich dobrý pocit, takže svévolně snižuji na tři kousky.(6.8.2018)

 • Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2017)
  ****

  Očekával jsem pomalé až líné tempo příběhu a prostředí anglického venkova, což se splnilo jen částečně (líné tempo). K příběhu se toho po prvním dílu mnoho říct nedá, ale potěšilo mě herecké obsazení. DI Edmund Reid i Peggy Carter mě bavili, ale hlavně Tracey Ullman!!!(6.8.2018)

 • Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2017)
  ***

  Tak, druhá epizoda mě přesvědčila o tom, že příběhu něco chybí. Doba i prostředí, do kterých je série zasazena mi naprosto vyhovují, ale do děje se nějak nemůžu úplně dostat. Možná je to tím, že jsem podivně ujetý na zidealizované filmy a seriály z anglických panských sídel a název seriálu mě poněkud oklamal.(6.8.2018)

 • Epizoda 3 (E03) (epizoda) (2017)
  ****

  Ale jo, ve třetí epizodě děj trochu ožil a zápletka začala vypadat zajímavě, přesto se stále cítím být ošizen o očekávané rozdělení zúčastněných na lidi nad schody a pod schody. Jsem zvědav, jak tvůrci vše zakončí, každopádně si myslím, že čtyři díly jsou tak akorát.(6.8.2018)

 • Epizoda 4 (E04) (epizoda) (2017)
  ***

  Závěrečná epizoda mě tedy příliš nepřesvědčila, děj se opět celou dobu líně ploužil, což by mi až tak nevadilo, kdyby v závěru tvůrce evidentně nezačal tlačit čas a nesnažili se v deseti minutách ukončit všechny dějové linie. Škoda, že sérii nezakončili scénou, kdy Meg oznamuje, že odjíždí do Mnichova, v tom případě bych hvězdičku přihodil.(6.8.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace