Reklama

Reklama

RoboCop: The Animated Series

(seriál)
  • USA RoboCop
všechny plakáty

Obsahy(1)

První animovaný seriál RoboCop je založen na původním filmu a představuje kyborgského policistu Alexe Murphyho, který bojuje za záchranu města Old Detroit před nejrůznějšími kriminálními živly a příležitostně bojuje za kultivaci aspektů své lidskosti a udržuje se užitečným v očích „Starého muže“, předsedy Omni Consumer Products. RoboCop je doprovázen důstojníkem Anne Lewis a často je urážen poručíkem Rogerem Hedgecockem (který se objevil jako menší postava v původním filmu). Hedgecock je odhodlaný zbavit se RoboCopa a všech robotů, protože je vidí jako tikající časované bomby. (Jan.Kanak)

(více)

Recenze (2)

corpsy 

všechny recenze uživatele

Možno nie som jediný, kto tento skvost animovanej akčnej tvorby 80. rokov sledoval na nemeckých satelitných programoch. Dostalo ma to vtedy, dostáva ma to aj teraz. Ak niekto zbožňoval Korytnačky, X-Menov, C.O.P.S. alebo THE NEW ADVENTURES OF HE-MAN, krochkal blahom aj pri tomto. ()

Zajímavosti (1)

  • Oproti filmu zde zbraně střílejí namísto kulek laserové paprsky, které cenzorům přišli pro dětské publikum vhodnější – totožnou úpravou si prošel i animovaný seriál Batman (od r. 1992). (fiLLthe3DD)

Reklama

Reklama