carodejb

Ako hej, bavil som sa veľa a veľmi, no inak je to klasická dvojka trpiaca syndrómom dvojek; viac, hlasnejšie mnoho, ale esencia sa kamsi už vytráca. ()

whysoserious

Komu se líbilo "Vítejte v džungli", tak tomu se bude líbit i "Další level". A komu "džungle" nesedla, tak toho dvojka bavit nebude, protože žádná revoluce v pojetí filmu se nekoná. Pořád je to pohodová podívaná, která mě oproti mému očekávání bavila stejně dobře, jako předchozí film. A to je věc, která se u pokračování povede málokdy. Jen doufám, že se nezačnou točit každý rok pokračování jako na běžícím pásu- časem by dobré nápady tvůrcům zákonitě vyprchaly a bylo by to o ničem. ()

borohub

Kdo od tohoto filmu očekává něco víc než nějaký rodinný film bude zklamaný. Opravdu se totiž jedná o poctivou rodinou komedii, která je nabitá infantilními (ovšem skvělými) hláškami, střední akcí a minimálním napětím. Nejpovedenější je zde Dwayne Johnson, který se svým vzhledem do podobných filmů prostě hodí.. Film je docela předvídatelný, ale zase u podobných filmů je ten příběh asi až to poslední co by se mělo nějak řešit. 80% ()

tkey

Většinou bývají dvojky o dost slabší, ale tohle mě bavilo. Dali tam pár prvků, co to trochu oživilo. Nečekejte raketovou vědu ani příběh, co vás vezme za srdce (ty časy jsou už dávno pryč), ale koukat se na to rozhodně dá a když zrovna netlačí na pilu rádoby "mileniál" joky, tak se tomu dá i zasmát. Dobrá odpočinkovka k zasmání. ()

Hemlock

To snad ne... Už první díl byl capina - sice celkem vtipná, ale Další level je opravdu přešlap. Remake Jumanji je už tak dost nepřehledný, ale to nevadí, přidáme další postavy, párek senilů, poníka a uděláme z toho ještě větší maglajz než tomu bylo dva roky zpět. Efekty a digitál ušel, ale humor byl tragický, závěr byl natažený do nekonečna a to laciné loučení s dědkokoněm mě úplně dorazilo - tak sakra, když už bych tam měl zůstat, rozhodně bych nezvolil postavu koňe, ale jednoznačně bych šel do té kočeny, aspoň bych si pak donekonečna mohl klikal na myšku před zrcadlem, což by bylo rozhodně příjemnější než se kdesik pást a dělat kobylince - 40%. ()

Hojiko

Zklamání. Jedna hvězda dolů za to, že je to o hodně horší díl jako minulý Jumanji: Vítejte v džungli. Druhá hvězda dolů za to, že jsem se moc těšil na tento díl a byl jsem zklamán. V některých pasážích jsem se nudil a nemohl se dočkat konce filmu. Vůbec mi nepřipadalo, že se to odehrává v počítačové hře, chyběly mi tam ty typické rysy. Taky mi dělalo zmatek kdo je jaká herní postava a oni se ještě v průběhu filmu prohodili, takže jsem v tom měl hotový guláš. Dwaneya Johnsona mám moc rád a jsem jeho fanda a ten nezklamal. Tu pasáž se pštrosy ani nekomentuji. Závěrem mi můžou za 3 hvězdy děkovat a přišel mi tento díl zbytečný. Hlavně, ať netočí další díl. ()

george82

Jako většina filmů, tak ani zde neměla dvojka čím překvapit. Méně zábavy a vtipných scén. Celkově to nepůsobilo zle, ale nic z čeho bych si sedl na zadek. ()

Renie42

Trochu hra dostala upgrade nebo jak byla taková zničená, tak se to v ní trochu přetočilo a vytvořilo další světy a příběh plus nové postavy ve starých tělech. Trochu mě to zmátlo, když každý neměl tu svoji postavu, ale to byla maličkost. Děsivá scéna byla na mostech s opicemi, to teda bylo krutý. No a k tomu konci nebudu nic psát, buď bude pokračování nebo nebude. ()

Eraser

Zhruba stejné jako předchozí díl, jednohubka, která neurazí ale ani nijak zvlášť nezaujme, čistý průměr. V první chvíli mě překvapilo, jak sešel Danny DeVitto, ale pak jsem si uvědomil, že jsem ho vlastně naposledy viděl před 25 lety v Juniorovi. ()

MartinTerran

Říká se že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, ale tomuto filmu se to povedlo. Opět zábavné jako předešlý díl, kterému přidání postav prospělo, akorát nepochopitelnost "dědků" že začátku byla až přehnaná. Staří známí opět zahráli skvěle a byla radost sledovat jejich vyšilovaní, objevování, respamování... Nové postavy byly také v pořádku a do příběhu zapadli dobře. Pokud se vám líbila jednička, tak se budete opět bavit. Hodnocení: 82/100. ()

iz67

Tak tohle je uz 2x slaby. Oproti Williamsovi, i oproti prvnimu dilu. Rodicum jen v tom nejnouzovejsim pripade. ()

OJan

Začátek je poněkud zmatený, ale potom se to rozjede, je to celkem dobře zpracované, občas vtipné, příběh je takový sterilní, nějak zvlášť nezaujme. |55%| ()

DoubleJack

Komu se líbila jednička, bude se mu líbit i dvojka. Next Level sice kopíruje předchozí díl, ale prohození rolí a doplnění o párek starobních důchodců, dokázal děj příjemně osvěžit. Jediné, v čem to všechno trochu pokulhává je přemíra postav a občas zbytečných scén. U rodinných filmů to ale zas až tak nevadí a v zásadě vše jede podle zajetých kolejí. Stále se jedná o pohodovou záležitost, u které na 2 hodinky psychicky úplně vypnete. ()

Mykhaluu

Čekal jsem úpadek a zoufalou vykrádačku, ale (nejen) díky staříkům šlo vlastně o vydařenou recyklaci. Jistě, je to ovlivněno tím, že se to Éčku líbilo a šel jsem s pohledem na dětskou úroveň, ale ať... 🤩 ()

maoc

Nemělo to nic moc navíc než předchozí díl a chyběla tomu sevřenost a naléhavost. Bylo jasné, že se o život nebojí, že jen dělají taškařici. I kdyby zemřeli potřetí, věřím, že by obživli a jelo by se dál. Pořád to bylo docela fajn, ale prostě o poznání slabší. Rodina zatím ještě jakž takž spokojená, proto jsou ty hvězdy také 3. ()

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům