Příběh filmu Přes prsty se odehrává na beach volejbalových hřištích, ale nejen na nich. Linda (Petra Hřebíčková) a Pavla (Denisa Nesvačilová) jsou parťačky, které obětují beach volejbalu všechno. Tedy skoro všechno. Mladší Pavle tak trochu začínají tikat biologické hodiny a s přítelem Hynkem (Vojta Dyk) chce co nejdříve otěhotnět. To starší svobodná a bezdětná Linda nechápe. Zvlášť, když se jim podařilo kvalifikovat na mistrovství Evropy… Všechno ale stejně nakonec zamotá svérázný správce hřiště se zajímavou minulostí Jíra (Jiří Langmajer). (CinemArt)

v0jt1s3k

Na současných českých filmech mně vadí neschopnost udržet kontinuitu příběhu, scén, dialogů, postav. Postavy se střihem ocitají na očividně jiných místech, než byly před chvilkou, říkají věty, které nesouvisí s ničím předtím anipotom. Většina dialogů je v podstatě jen nahrávka na fór, který je zásadně zemitě sprostý, to se zasmějete, lidové vrstvy. Langmajer hraje neustále tu samou osobu, ani se nemusí snažit tu roli pojmout jinak.... Já vím, že na to nemusím koukat, když se mi to nelíbí, ale to jsou ty blbé challenge s kolegy. ()

Accuphose

Komedie stokrát stejně, ale teď naštěstí opravdu jinak. Kliškovité momenty (žena si lehne bez většího úsilí nakonec) sice zůstaly, ale jinak je to originální a Kolečko dokazuje, že umí psát velmi hezky a nechybí mu cit pro ironii. Takže jsem tomu odpustil lehkou demenci, ono napsat něco nadprůměrného ve stylu například "Naprostých cizinců", to je opravdu kumšt. Ale dvě hvězdičky ode mě je určitě hodně, klidně si tam nějakou přidejte, pokud jste milovníky českých komedií. ()

Hombre8

Další "dílo" z nekonečné řady rádoby komediální české červené knihovny. Další autor, který se snaží zalíbit hloupým divačkám a dokonale přitom chlapům prostřednictvím chování hlavních ženských postav (zvláště v první půli) znechucuje něžné pohlaví. Soudný člověk jen žasne nad představou páně Kolečka o komunikaci mezi lidmi a partnery. Mám pocit, že tohle je právě ten film, kterým přetekl Langošův pohár hořkosti a dal se slyšet, že s filmem končí a bude se věnovat jen menším divadelním scénám. Ty dvě hvězdičky patří samozřejmě jemu. On jediný stál za dokoukání. Jinak si tam nikdo a nic hvězdu nezaslouží. ()

Lukkyn

Ajaj tady zase půjdu proti silnýmu proudu!!!Popravdě nechápu, že tohle může někoho nudit. Je to pohodovka s krásnejma prdelkama , sportovním prostředím několika solidníma forama!!!Tohle nemělo ambice stát se dalším slunce seno , ale je to na český poměry slušná filmařina, která u mě nezavání trapností jako většina českých výmyslů!!Kolečko je možná trochu prase a na ženský , ale takový nás chlapy bůh stvořil , tak nám dejte proboha pokoj!!!Za mě letní pohodovka jak fík!!!! ()

JB001

Oddechová komedie, která mi vůbec nesedla. Obsazení Petry Hřebíčkové do beach volejbalové dvojky se moc nepovedlo. Spíš by se hodila do nějakého životopisného filmu o Jarmile Kratochvílové, ale to by si musela nechat narůst větší svaly. Dokoukal jsem to v koronavirové době na PC jenom s vypětím všech sil. A stejně to byla ztráta času. Ani Langmajer to tentokrát nezachránil... ()

Mistr119 odpad!

Tak tohle je od pana Kolečka trošku přešlap... Filmů, kde Langmajer hraje nepoučitelného Don Juana už je víc než dost..! Navíc neznám Ženu, kterou by potěšilo, že tak nějak "vyplyne", že si muž spontánně sundá kalhoty a pochlubí se svou délkou.. A dilema kariéra vs. děti ve 38..? Možná má film svou cílovku, ale spousta vtipů vyznívá teda spíš do trapna... No, příště vrazit peníze na kulturu do něčeho smysluplnějšího, prosím. ;) ()

copstp

No, dobře. Koukám na hodnocení, sleduji komentáře a říkám si, zda jsem tady jako jedinej naprostý letadlo? Kdybych měl dát čtyři hvězdičky jen za hlášky, neudělal bych to. Hloubku v tom filmu nehledám, ale pro mě naprosto fantastickej relax, u kterýho jsem se dost dobře pobavil. Nádherný zadky krásných holek tomu hodnocení přidají. Ale protože nejsem úplněj idiot, tak teda půjdu s vlnou, nedám pět, ale jen čtyři. A proč? Když jsem kdysi jen kvůli úžasným hláškám mohl obdivovat sračku, jakou bezpochyby bylo Dědictví-kurvahošigutntag, tak jsem si jistý, že kurva hoši tady můžu dát dost, aniž bych se za to musel stydět. ()

CheeseFigure

Je to romantická komédia, takže je jasné, že dej predvídate od úvodných tituliek (i keď sa priznám, že tu bol jeden zvrat, ktorý som nečakal). Zvuk bol katastrofa, občas som nerozumel, o čom sa tam rozprávajú. Plusom je Langmajer, ktorého postava je klenotom tohto filmu. A samozrejme, nesmiem zabudnúť spomenúť, volejbalistky. Kvôli ním som na to aj kukal. ()

AngryPanda

Generický český film číslo #7261. Obsazení: všech 10 českých herců. Délka sex scén: 43% délky filmu. Bez talentu, bez duše. Zítra zapomenu, že jsem to viděl, což je největší plus na tomhle filmu. ()

Vitana86

Normálně bych dal tři hvězdy, ale tento film si takový průměr nezaslouží. Langoš je perfektní. Pár hlášek skoro jako z Lajny. Hřebíčkovou mám rád obecně, takže mě nemůže zklamat. Pokud od tohoto filmu čekáte víc, než pohodovou letní komedii s pěknejma zadkama holek z beachovýho hřiště, budete opravdu hodně zklamáni. Ostatním však můžu jenom doporučit. ()

Pythonator

Na českou sračku nečekaně zábavné. Langmajer je sympatický borec a hlášky jeho postavy nemají chybu. Jedna hvězda navíc za překrásnou Denisu Nesvačilovou. ()

KuceraJohny

Podle traileru jsem se těšil na svěží letní sportovní komedii. Bohužel to nedopadlo tak jak jsem si přál, ale ani se nejedná o bůhvíjak špatný film. Langmajer je zkrátka jedním z nejlepších českých herců a na něho se může divák vždy spolehnout. Petra i Denisa, byli taky správnou volbou, ale u ostatních herců se to říct nedá. Možná ještě Vojta Dyk, zahrál tak jak měl. Oni ty okrajový herci asi ani tak důležitý nejsou. Ale když se někde objeví Jakub Prachař tak to s jeho herecký neuměním dopadne vždy špatně. Opravdu jsem nezažil film, kde by se mi Prachař líbil. Naštěstí tu má pouze malou roli. Celkově film nevyužil svůj potencionál a místo parádní komedie jsme se dočkali, průměrného filmu, který byl, abych nekřivdil, někdy opravdu vtipný. Určitě se zde najde pár hlášek, které by mohli zlidovět. Mě by se dokonce líbilo, kdyby se to méně zaměřovalo na humor a více se ponořilo do Langmajerového příběhu a celkově vztahama mezi všemi. A nebo by stačilo kdyby to zkrátka bylo o něco vtipnější. Poslední věc co musím říct je, že mi tentokrát silně neseděla hudba, byla hrozně nepříjemná a určitě bych vybral jinou. Na závěr, ale musím zmínit, že se nejedná o žádný špatný film a myslím si že si své fanoušky určitě najde, ()

gatuso

Slusna a vtipna prvni půlka filmu, pak to preslo do roztahane, predvidatelne a misty zivajici druhe pulky. Dobra hudba. ()

Spike86

Ta záplatka je tak nedůvěryhodná a krkolomná, že jsem si chvílemi říkal, co to ten Kolečko hulil. Postava Vojty Dyka je napsaná hodně podivně, působí zbytečně a vůbec nevyužívá jeho potenciál. 50% ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů