Reklama

Reklama

Bojovník

(seriál)
  • USA Warrior
Trailer
Akční / Drama / Historický
USA, (2019–2020), 18 h 42 min (Minutáž: 49–65 min)

Série(2) / Epizody(20)

Obsahy(1)

Hrůzostrašné a akcí nabyté kriminální drama Bojovník se odehrává během brutálních válek bojových gangů Tong v sanfranciské Čínské čtvrti ve druhé polovině 19. století. Seriál sleduje mladého génia bojových umění Aha Sahma (Andrew Koji), který emigruje z Číny do San Francisca za záhadných okolností a stane se nájemným zabijákem u jednoho z nejvlivnějších gangů Tong (čínská zločinecká rodina). Tento dramatický seriál z produkce Cinemaxu, který se natáčel v jihoafrickém Kapském městě, je inspirován tvorbou legendy bojových umění Bruce Leeho. Tvůrci a výkonnými producenty jsou Jonathan Tropper ("Banshee") a Justin Lin. (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (63)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Filmům se letos až tak moc nedaří, ale definitivně rok 2019 patří Seriálům! Krom Chernobylu a Deadly Class je zde další záležitost, která splňuje vlhké sny fanoušků. Jonathan Trooper zodpovědný za Banshee nás nyní přivádí do druhé poloviny 19.století do Čínské čtvrti v San Franciscu, kde probíhají války 3 čínských gangů Tong. Hlavní hrdina je inspirován na motivy Bruce Leeho a přijíždí z Číny do San Francisca najít svou sestru, ale aby přežil je nucen se přidat k místnímu gangu. Perfektní takřka v každém ohledu a seriál velmi táhnou skvělé postavy. V nepřátelském gangu se objeví dvě známé martial arts hvězdy ( Joe Taslim z Raidu a Night comes for Us) a také Dustin Nguyen z Vietnamské pecky Rebel. Je zde také skupina Irů, kde vévodí Irský mafián Dean S. Jagger. Potěší i zkorumpovaná policie, politici či bordel máma. Po akční stránce je film bezchybný. Především je seriál velmi brutální a krví se zde nešetří a samotné souboje mají dynamickou a efektivní choreografii ( kouká se na to skvěle). 5 díl je příjemnou Westernovou odbočkou s přestřelkou v hospodě, kterou by záviděl i leckterý Western. Skvělá dobová atmosféra, parádní soundtrack, slušný děj i dějové zvraty, skvělé postavy, které si divák oblíbí ( záporné i kladné) a dostatek akce. Co víc si přát.100% Tohle je regulérní seriálový RAID! " Bojovník má pouze dvě cesty. Buď padne! nebo se zlepší! " !! ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $-miliónov║ _1.séria_Tak takéto kung-fu vývrtky v doprovode neutichájucého sexapílu zúčastnených, nakoniec môžem. Malo to šťavu, čoho som sa obával, že to nadšenie po prvých dieloch upadne ale má to viacero dosť slušne vystavaných postáv z dobrými umýsľami samozrejme takže pozornosť si to drží neustále. Spokojnosť!!! /90%/ ()

Reklama

Superpero 

všechny recenze uživatele

Tak tohle je bomba. Začal jsem na to koukat jako na oddechový kung fu seriál s cílem si u toho prostě odpočinout. Což první série splňuje na jedničku. Ale ve druhé sérii se o něco upozadí hlavní hrdina, ale všechny ostatní charaktery jdou mnohem víc do hloubky a je to fakt nečekaně komplexní a kvalitní seriál, aniž by slevil o kvalitní bitky. Předposlední díl, kde je ten pogrom mi fakt vyrazil dech. Jak jsem psal, postavy dostanou až nečekaně vrstevnatý vývoj, ale mě asi nejvíc bavil seržant Bill. Fakt morálně nejednoznačnej chybující člověk. Bravo. ()

choze 

všechny recenze uživatele

Tak tohle jsem si hodně rychle zamiloval. Původně jsem doufal v podobně infernální akce jako v Gangs of London a i když jsem je tak úplně nedostal, ve výsledku mě to bavilo ještě víc. Špičková dobová gangsterka se solidními bitkami, skvěle napsanými, obsazenými a zahranými postavami (s řadou silných ženských hrdinek), napínavým dějem plným zvratů, který s postavami pořádně cloumá a každou dřív nebo později srazí na kolena, údernými a vtipnými dialogy a parádní výpravou. Chytlo mě to od prvního dílu a nepustilo. ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Nenechte se mýlit! Rozhodně to není taková unylá sračka jako některými geji, co se xmrti rádi nudí, zmiňované Banší. Tohle je kvalitka silně připomínající vynikající Neduživé oslepovače, jen neseroucí se cigoše nahradili neseroucí se ťamani, kteří to celé kupodivu tentokrát příjemně oživili poměrně vkusným a solidně brutálním kungfením. Výsledkem je fuckt kulantní výpravný seroš o svatofrantiškánských opiových válkách, strhující a téměř bez hluchých míst, ve kterém jsou skoro všichni naprostí zmrdi. A tak zmrdští bílí političtí impotenti, zmrdští rákosníci a zmrdští Irové proti sobě přes devět hodin zmrdsky intrikují a vzájemně se zmrdsky koksují sekerami, meči, holemi, obušky i vlastními a cizími končetinami. Kapku bezútěšně přezmrdovaná, nicméně skvěle odsejpající a roztomile násilná zábavička. ()

Galerie (239)

Zajímavosti (16)

  • V čase, kedy sa odohráva seriál, údajne skutočne existovala historická postava menom Ah Toy, ktorá bola skutočne slávna „madam“ v San Franciscu. (Weezy22)
  • Když Bill vyprovodí po večeři Leeho (Tom Weston-Jones), tak za ním zavře dveře. Později, když si jde zakouřit, jsou ale otevřené. (Duoscop)

Související novinky

Hvězda Raidu v novém Mortal Kombat

Hvězda Raidu v novém Mortal Kombat

11.07.2019

Herec Joe Taslim (The Raid, Rychle a zběsile 6) byl obsazen do role Sub-Zera v připravovaném rebootu akčního Mortal Kombat. Taslim, který v minulosti reprezentoval Indonésii v judu, se naposledy… (více)

Reklama

Reklama