Telefon

Žijí ve stejném bytě, ale každá v jiné době. Sériová vražedkyně se dovolá ženě, od které ji dělí dvacet let, a vsadí její minulost i život, aby změnila vlastní osud. (Netflix)

Petrval

Tento mysteriózní thriller s horrorovými prvky o vražedkyni z minulosti snažící se zachránit si budoucnost pomocí časových paradoxů má dobrou atmosféru i dobré představitelky v hlavních rolích. Film hodně zamotaný v časových osách s dobrýmfinishem. I tak lepé než na 3,5* to není. ()

Zaks

Silný atmosférický príbeh, plný časových paradoxov, udrží pozornosť až do konca. Zaujímavo podané aj príchody a odchody postáv. ()

roflmao

Nemam rád, když nemůžu dát plný počet nebo odpad. Ale i tady udělám výjimku a udělím 4 hvězdy. Slušná jízda, slušné výkony, slušný námět. Doporučuji. ()

jethrotull

Nikdy nepochopim tu korejsku mentalitu a ich filmy. Nebolo to zle a dalo sa to pozerat,ale ten koniec a dementne spravanie ich boja to vsetko posralo. A ten dodatok pocas zaverecnych titulkov uplna debilina. Skoda premarneneho casu. ()

Marcello

Zaujímalo by ma, koľko si účtuje operátor za hovory do minulosti, aneb všetko, čo ste chceli vedieť o cestovaní v čase, ale báli ste sa spýtať. Prekvapivo som sa ani na konci filmu v deji nestrácal, čo sa mi u takého Tenetu stalo už po 15 minútach. Musím povedať, že toto sa Kórejcom vydarilo a napätie vydržalo od začiatku až do konca. Možno trošku zbytočne krvavé a násilné, zas na druhej strane ma to nijako nerušilo. Vydarený kúsok! ()