PKD

Pokud by to bylo na netflixu a nedělali to stejní umělci jako Haunting či Lost in Space, potenciál by i v dnešní době byl velký. Tohle je poněkud levná a vykastrovaná adaptace comicsu (zlatý film, ten 1. pochopitelně) a zamrzí to o to více, že sám autor a producent Mark Verheiden mj. výborné Aliens comicsy či velmi slušný Superman kolem roku 2005, si posteskl a dal v plen svou teorii (no spíše to bude fakt), proč to selhalo a i když bylo objednáno 13 dílů, dostali jsem jen 9. A ten důvod? Je prostý...původní drsná a temná verze jak vizuálně a koncepčně, se vysílala v 8h večer, tudíž pro děti/mládež, takže se drsnost apod. nekonala. Zbytek dodávati netřeba. A rozčilovat se nad tím, kolik asi celkově tv s. či filmů (to je fuk) bylo zkurveno, kvůli harantům, kteří na/o tyto náměty stejně nemají v drtivé většině mozek/zájem, je též zbytečné. Díky aspoň za něco. Takové levnější Sliders, mi to přišlo. P.s. a v posl. díle je Bruce ´velká brada´ Campbell.;-) A 1.díl, který hrál přesně na mou strunu, byl zase o jistém chirurgovi, co podřezával  a vyvrhával děvky v r.1888 v Londýně i s Irou Gravesem z STTNG. Jen ta bloncka z Agentury měla poněkud nepříjemně zastřený hlas, jako by měla 100letou rýmu či co (ovšem ne tak, jak např. Vilma Cibulková, to ne), který začal už v 1. díle trochu vaditi. Odškrtnuto a nyní jsem viděl z Timecopa...vše. Další osobní dluh jest zplacen. ()