poster

Rabín, kněz a krásná blondýna

 • USA

  Keeping the Faith

 • Slovensko

  Kňaz, rabín a blondínka alebo keď sa traja majú radi

 • Slovensko

  Rabín, kňaz a krásna blondína

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2000, 128 min

 • Silverluv
  ***

  Režijní debut Edwarda Nortona. Příjemná, inteligentní, zábavná komedie. Norton a Stiller v hlavních rolích předvádějí už tradičně dobré výkony, Jenna Elfman v roli blondýny však nic moc. Potěší i cameo Miloše Formana, coby z Československa prchnuvšího kněze. Škoda, ke konci už se ale příběh zbytečně natahuje.(31.3.2005)

 • roorybacky
  **

  Tohle se Nortonovi nepovedlo. Ozvláštěná variace na klasický milostný trojúhelník trpí přemrštěnou stopáží, z toho plynoucí řadou nudných a zbytečných scén, nepřesvědčivým vyústěním celého příběhu a v neposlední řadě i nefunkční chemií mezi opačnými pohlavími (Stiller a Norton spolu mají něco do sebe, ale jen oni dva to nezachrání). V epizodních rolích potěší Miloš Forman a Lisa Edelstein, ale to je asi tak všechno...(10.11.2012)

 • Katarine
  ****

  Velmi povedený příběh, i po několikerém shlédnutí netřeba měnit mé hodnocení 4*. Proč? Za parádní výkon oblíbence Edwarda Nortona a Bena Stillera, za charismatickou Jennu Elfman a za režisérské eso Miloše Formana (ač malá role, i tak dokázal zapůsobit). A Norton dokázal, že není jen skvělým hercem, ale i nadějným režisérem.(31.12.2008)

 • Remedy
  *****

  "Keeping the Faith" má dvě odlišné poloviny. Ale o tom až na konci.) Edward Norton jakožto debutant na poli režisérském odvedl výtečnou práci a svého kněze zahrál sympaticky a přesvědčivě, stejně tak jako Ben Stiller svého rabína. Jenna Elfman ve své roli září. Nortonův "první film" bych nazval příjemnou (chvílemi vážnější)romantickou komedií, jež bez problému převálcuje ty dnešní tzv. romantické komedie... A teď o těch dvou polovinách; zatímco ta první vás zaručeně rozesměje, u té druhé budete přemýšlet a prožívat ji o něco hlouběji... Vztahová a vážnější linie střídá linii komediální, ale špatně to nedopadne... :-) To by ani snad nešlo.)(17.5.2009)

 • Master19
  **

  Nudná slátanina s trapnými dialogy a bez špetky vtipu. Těšil jsem se (hlavně na Bena Stillera) a byl jsem oprvadu velmi zklamán. Pokud měl mít film dokonce nějaké poselství ohledně multináboženské společnosti, tak jsem to navíc asi nepochopil. Navíc je to ještě hrooooozně zdlooouhaaavéééé. Kdosi píše, že stojí za shlédnutí, podle mě ani ne...(30.3.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace