Hráč pokeru Huck Cheever je brilantní, ale současně vznětlivý a podléhající emocím. Dokáže během chvíle vyhrát sto tisíc dolarů, ale stejně rychle o ně dokáže přijít. Ovládá všechna tajemství hry a má talent dokonale číst v lidech, který zdědil od nejlepšího z nejlepších - svého otce L. C. Cheevera, dvojnásobného světového šampióna. Nedokáže mu ale odpustit, že dal pokeru přednost před rodinou. Aniž si to uvědomuje, dělá vše pro to, aby ho porazil. Příležitost se mu naskytne v podobě nadcházejícího šampionátu. Potřebuje získat deset tisíc dolarů jako základní vklad. Zatímco se snaží získat peníze, střídavě vyhrává a prohrává, brzy se velmi zadluží. Narazí také na prvního člověka, v němž nedokáže číst a neví, co si o něm myslet. Je jím upřímná a poctivá Billie, která se chce v Las Vegas uchytit jako zpěvačka. Huck ji přitahuje, ačkoli si o něm nedělá velké iluze, protože zná patologické hráče. Scházejí se a Billie ho pomalu učí brát život a lásku stejně vážně jako karty. Pokud měl Huck naději, zahodí ji, když jí po společné noci sebere peníze na hru... (TV Nova)

Mikecat

Štramák Huck sa točí v začarovanom kruhu karty pôžička výhra prehra karty pôžička...pokiaľ nestretne čarovnú Billie, na ktorú zapôsobí svojim mužským šarmom. Vyzerá to tak, dokáže svojou dobrotou a prostotou zmeniť hazardného hráča v človeka s hodnotami a zodpovednosťou. Z lesku peňazí žetónov a napätia pri hre nieje jednoduchá cesta von. Príjemný nenásilný nedelný thriller. ws ()

david666

Tak zase jeden z filmů, u kterého jsem málem usnul. Prostě nuda navíc s toporným Ericem Banou a Drew Barrymore - takže ani herecky to člověka nevezme. Scény se točí pořád ve stejné šabloně - hrdina sežene peníze - jde hrát pokr - pak je prohraje se svým otcem - shání zase peníze aby mohl hrát. Tak to jde pořád dokola až do doby kdy mu jde o krk takže si musí vydělat na zápisné do turnaje. Tady film trochu "zrychlí" - nic zázračného však nečekejte - ale oproti prvním 90 minutám je posledních 30 "akce":-) ()

rytir1

Většina uživatelů musí prostě i v sebemenším lehčím filmu hledat velké myšlenky a oscarové Downeye a Scorsese...a pak už je pro ně vše předvídatelné. No tak vážení nekoukejte na takové filmy, když jste tu jeden Tarantino vedle druhého a přenechte tyto filmy nám, kteří poznají, oč ve filmu skutečně jde. Pokroví hráči jako já mě jistě dají za pravdu, že charisma a grácie o kterých je zde psáno, je u stolu trochu jinak. Eric Bana i Robert Duvall výborní, jako romantická komedie sice slabší, nicméně film je určen spíše jako sportovní drama a toto plní, ve světe pokeru není mnoho lepších. ()

DansteR

"You got it backwards kid. You play cards the way you should lead your life. And you lead your life the way you should play cards."....Romantika na pokrovém pozadí. Asi tak by se to dalo vystihnout. Žádné omračující výkony, ani nic dalšího co by stalo vyloženě za vyzdvihnutí, snad až na většinu dramatických karetních scén, které určitě každý kdo někdy hrál velmi dobře zná. Průměrná karetní romantika za 3* ()

xhonza5

Je divné, jak si je tento film s filmem Gambler tak podobný. Také zahození handu AA! Přesto díky skvělé atmosféře, napětí, několika profesionálů, kteří ve filmu hrají a pokerového myšlení, díky kterému je tato hra nejlepší, musím ohodnotit 4 *. Je mi jasné, že se nemůže líbit každému, ale pokerový hráč, či pouze fanoušek pokeru si tento film musí oblíbit. ()

Priest

Film je postaven na osudu mladého hráče pokeru, který se snaží vydělat si na zápisné do celosvětového turnaje. Daří se mu dokud nepotká otce a dívku jménem Billy. Konec se docela podobal filmu Gambler. Je také docela předvídatelný. Ale na druhou stranu pro ty, kterým poker nic moc neříká, by toto gesto mohlo znamenat "udobření" vztahů otce a syna. ()

Saffer odpad!

Tento film si ani tu jednu hvězdičku nezaslouží. Ten příběh má tolik mezer a je tak naivní, že to bolí. Představme si na chvíli pokerového hráče, který je takový frajer, že přes noc dokáže z pár stovek dolarů udělat několik tisíc. Ten samý hráč i když mu je již přes 30 let nemá žádné peníze, ba i nábytek v domě (o fotoaparátu, který ukradl spolubydlícímu ani nemluvě). Opakově tedy sežene např. 500 dolarů, přes noc vyhraje 10 000 a okamžitě je prohraje a to téměř každý den. To se mi zdá trochu příliš. Je to gambler, kterému nezáleží na přítelkyni a neustále je bez peněz. Jeho otec který hraje stejným stylem, ale v daleko vyšších částkách patří také do sci-fi. O tom, že by v pokeru přece jenom bylo trošku štěstí se říci v tomto filmu nedá. Zápletka filmu (tedy aspoň 90% děje) sehnat peníze a zbytek (10%) schválně prohrát s otcem kterého nenáviděl, ale před hlavní hrou mu na záchodech všechno odpustil si nic moc nezaslouží. ()

Peenugirl

Nuž poker je neopísateľne zložitá hra. Je to hra, ktorú sa naučíte hrať za desať minút a potom sa ju učíte hrať celý život. Ale v tomto filme išlo viac o vzťahy a ich urovnávanie ako o konkrétne zachytenie vzrušujúcich momentov v spleti psychológie hry pri stole. Aspoň môžeme zazrieť Doyla Brunsona, Davida Nigreanua, Antonio Esfandiari, Phil Hellmuth, Chris Ferguson,... čo sú elitný hráči Texas Hold´emu. Je to pekný romantický príbeh, a milé znovunájdenie otca so synom, trochu pobláznený kartami. 65% ()

CradleSKS

Oddechovka z hazardniho prostredi Las Vegas, prevazne venujici se pokeru. Kdo poker hraje nebo nekdy hral tak urcite film oceni z pohledu rezisera na tento svet, ktery nekdy pohlti hrace natolik, ze nejsou schopni z nej jiz odejit..i takove znam u nas v Praze. Je to fascinujici "sport", kde nemalo kdy vyhrava ten kdo vydrzi nejdele, ma sebereflexi a umi nekdy i zahodit dobre karty...take musim ocenit zaverecnou cast filmu, kdy behem turnaje se stane par veci, ktere bych urcite necekal..slusny film, za slusne tri hvezdy.. ()

Pythonator

Představte si, že existují lidé, co se živí hazardem a spoléhají na to, že jim padne karta. Když nepadne, tak jsou v prdeli. Ale jinak jsou šťastní, protože nemusí chodit do práce a vydělávají tím, co je baví. V podstatě jsou to magoři a hazardéři s vlastním životem a o takových tento film je. Respektive o jednom z nich. Hraje ho pan Bana, což je nehorázné mrhání talentem pro takový film. Drew už začíná trochu přesluhovat a roky jsou k ní nemilosrdné, ale úsměv má pořád jako malá holčička. Něco málo jsem se dozvěděl o tom záhadném sportu (prej sport:-)) poker a teď už možná i vím, jak se ta blbost hraje. A víte co? Prší je mnohem mnohem lepší. A to neblafuju. Jo a ještě postřeh: film o pokeru, kde hlavním hrdinou není sympaťák Maverick, musí nutně stát za hovno. ()

Bragi66

Možná to potěší nějakého pokraře, ale jinak je to romantická pokkerová hráčská patlanice s plochou dráhou letu a předvídatelným koncem, to všechno v nepřesvědčivém retro obalu a se silnou nádivkou banalit. ()

Jasmín

Teda - golfový švih Erica Bany není nic moc, přesto na 78 úderů zahrát hřiště v takovém kvapu je hodně dobrý ... :-) Jo a je to také o pokeru a vztazích. Sice méně "akčnější" než Rounders, ale pokerové partie jsou pěkné. Ten kdo však nerozumí Texasu Holdemu (a má raději třeba sex a vztahy), na Štěstí ve hře nekoukejte a pusťte si Kinseyho, dostanete něco podobného v lepším obalu. ()

Arakasi

Pokerový hráči určitě rádi uvidí své oblíbené hráče coby křoví při samotné hře, které je věnována skoro polovina filmu. Ale samotný příběh je slabota, a zázračné schopnosti Erica Bany při čtení soupeřů jsou k pousmání... Jediné poučení, které plyne pro hráče pokeru z tohoto filmu je, že kromě štěstí, umu a peněz potřebujete ke hře ještě pořádny Money Management.. .) ()

M.Gift

Nuda, nuda a nic než jen nuda. Možná proto, že nejsem fanouškem Las Vegas, poker pro mě není nic víc než příležitostná karetní hra a nejsem příznivcem předvidatelných happy endů. Drew neurazila, Eric Bana se spíše ztratil. Vlastně si ani nejsem jistá, jestli měl film moralizovat nebo naopak ponoukat. Každopádně mi ty necelé dvě hodiny rozhodně nestojí za to, abych to ještě jednou zjišťovala. ()

JerryPilsen

Svěží ikdyž trochu pomalý.Přesto zajímavý i pro nepokrového fanouška.Hlavní romantická linie lehce předvídatelná.ta karetní už tolik.Pro mě překvapivý konec. ()