Alien: Alone

Režie:

Noah Miller

Scénář:

Noah Miller

Androidní žena Hope je poslední členkou posádky opuštěné nákladní lodi Otranto, která několik let pluje vesmírem, a po celou dobu bojuje s problémy udržet loď při životě. Když jednou najde ukrytý náklad, ke kterému neměla nikdy přístup, neznámý organismus ji fascinuje natolik, že se rozhodne sebrat poslední zbytky sil, zprovoznit loď a najít lidi. (Geralt z Rivie)

Rumplcimprca

Tak na tom je zajímavý jen že tu má roličku James Paxton (syn Billa). Ale podle všeho je každý android pošahanec co rád experimentuje s vetřelci a lidma - fakt už trapný! Ash jasná klasa, David už za hranou klišé a tahle ošklivka už vyloženě trapas (andoidka v Harvest alespoň vzdává úctu tomu charakteru, tady se to jen tupě vykrádá). ()

Sadova302b50

Trochu nová zápletka, ale to je jediné, co lze tomuto snímku přičíst k dobru. Zpracování, absence tísnivé atmosféry (toto už není horor) a přítomnost některých nelogičností mi nedovolí dát filmu lepší hodnocení. Závěrem - nejvíce se mi zamlouval snímek Ore, nejhůře bych to viděla na Night Shift. Toto se kvalitativně blíží spíše druhému zmíněnému. ()

tXtX odpad!

Už mám toho naozaj dosť. Skutočne mi uniká zmysel týchto neskutočne amatérskych desaťminútoviek, v ktorých sa absolútne nič nedeje.. Načo je to dobré?.. bieda biedovitá. ()

Puxina

Mrazivá atmosféra na opuštěné lodi a androidka, která má velmi netradičního přítele. Super scénář. Uměl bych si to představit jako celý film s dějem před tímto, během a pak i potom. Zdá se že tahle androida Hope je zdařilým konkurentem psychouše androida Davida. ()