poster

Torque: Ohnivá kola

 • USA

  Torque

 • Slovensko

  Ohnivé kolesá

 • Slovensko

  Zbesilosť na dvoch kolesách

Akční / Krimi / Thriller

USA / Austrálie, 2004, 81 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MáŠa
  **

  Lehce podprůměrný film, ve kterém měly být rychlé motorky a jízda na nich. Kolem toho se postavilo něco jako příběh o borečkovi, který není zas takový hajzlík, jak si člověk na začátku mohl myslet. Oproti třeba takové sérii Rychle a zběsile, která je spíš o autech, tady jsou triky znatelně méně kvalitní a některé scény jsou až funny, jak moc jsou digitální a měl by tomu člověk snad i věřit nebo co(14.7.2014)

 • Cervenak
  ***

  Nepopísateľne stupídne, ale zároveň neskutočne nadupané, plné vizuálnych nápadov, dobre natočené (keby mali viac prachov na tie digitálne efekty, tak napíšem, že dokonale natočené) a hlavne cool. V kine som sa bavil, v telke po rokoch opäť. Pre mňa o triedu zábavnejšie než pokračovania Rýchlo a zbesilo a XXX 2 dohromady.(23.9.2007)

 • MM_Ramone
  **

  Pokiaľ ide o scenár tohto snímku, tak to je škoda vôbec čo hovoriť. Absolutná hlúposť. Nikdy som neobdivoval motorky a motorkárov. Priznám sa, že túto komunitu ľudí považujem za bandu buranov. No a "Torque" ich je plný. Rýchle motorky, cool motorkári, ich flandry, nasratí negri, gangy, trendová hudba,... nič pre mňa. Zaujala ma však podarená klipová réžia, ktorá výborne podporuje akčnosť tohto filmu. Kebyže je to obsadené charismatickejšími hercami, idem na tri hviezdičky. Takto dávam o jednu menej. **(5.10.2008)

 • spikey1
  **

  jako motorkář bych tenhle film měl milovat... jako člověk který chápe nějaké zákonitosti fyziky.... ten film nenávidím... uáááá to je tak.... nanicovaté... aspoň že je to tak barevně přestřelený že mi to málem vypálilo oči.... ta hodina a půl se dá přežít pořád se tam něco děje... i když pořádně nevíte proč... a co...(29.1.2009)

 • DaViD´82
  **

  Neskutečná debilita na n-tou. Pro samé zrychlovačky / zpomalovačky či průlety kamery tu nezbylo žádné místo pro postavy, dialogy či snad něco připomínající příběh (o logice a fyzikálních zákonech raději pomlčím úplně). Proto je tedy s podivem, že se na to vlastně dobře kouká. A pokud ne přímo dobře, tak aspoň snesitelně.(11.2.2006)

 • - Cisterna Peterbilt, která se objevuje na začátku filmu a způsobí pád jednoho z jezdců, pochází z filmu Duel (1971). (ondrach)

 • - Motorka Y2K, na které se Ford (Martin Henderson) snaží chytit Henryho (Matt Schulze), skutečně existuje. Je to MTT Superbike, hnaný Rolls-Royce allison 250, který se běžně používá ve vrtulnících. (KucC)

 • - O roli Chiny se ucházela Paris Hilton, postavu nakonec ztvárnila Jaime Pressly. (KucC)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace