Konec velkých prázdnin (TV seriál)

Koniec veľkých prázdnin

Česko / Rakousko / Slovensko / Slovinsko, 1996, 6 h 58 min (Minutáž: 60–90 min)

Miloslav Luther

Předloha:

Pavel Kohout (kniha)

Martin Dejdar, Vilma Cibulková, Pavel Zedníček, Sabina Laurinová, Braňo Mišík, Ingrid Timková, Jozef Vajda, Marta Sládečková, Jaromír Dulava, Táňa Fischerová, Vladimír Javorský, Jana Březinová, Jitka Frantová, Monika Haasová, Václav Vydra nejml., Miloslav Maršálek, Jana Kolesárová, Igor Bareš, Josef Karlík, Pavel Zatloukal, Jana Radoušová, Karel Semerád, Peter Šimun, Peter Bebjak, Juraj Mokrý, Helena Trýbová, Erik Pardus, Lubomíra Sonková, Robert Roth, Jindřich Světnica, Ilja Racek, Radoslav Brzobohatý, Monika Kobrová, Martin Dohnal, Zuzana Slavíková, Josef Jurásek, Jan Zvoník, Jaroslav Kepka, Jozef Kroner, Martin Havelka, Milan Bahúl, Zdeněk Černín, Pavol Višňovský, Karel Bartoň, Gabriela Štefanová, František Gervai, Milan Černák, Jaroslav Kuneš, Branislav Polák, Marián Slovák, Stanislav Tříska, Hana Gregorová, Ladislav Cigánek, Nora Bobrovská, Juraj Šimko, Miroslav Hruška, Gejza Benkő, Mária Jedlovská, Jaroslava Kolesárová, Ján Pomšár, Dan Kopřiva, Marek Hradílek, Franc Markovčič, Dušan Jovanovič, Anton Popovič, Vlado Novak, Richard Mešťan, Anna Višňovská, Zlatko Šugman, J. Kudličková, Lucie Hostačná

Komentáře uživatele Madla123 k tomuto TV seriálu

Tenhle seriál je pro mě srdeční záležitost. Miluju ty jednotlivé hudební motivy, nejvíce prožívám dějovou linku mezi nádhernou Monikou Haasovou a Branislavem Mišíkem (byly doby, kdy jsem si jejich scény přehrávala pořád dokola). Neměla jsem ráda, když se řešila dvojice Martin Dejdar a Vilma Cibulková... ten jejich tragický příběh mě ničil. Pavla Zedníčka mi bylo taky nakonec líto. Sabina opět hrála roli malé sviňky, která ji jde výborně a je v ní skvělá. Pár Táni Fischerové a Jaromíra Dulavy mi přišel zprvu velmi naivní a nereálný, ale nakonec to byli asi oni, kteří ze všech zúčastněných vyšli nejlíp. Ještě mě bavil, na svůj věk už dosti vyčůraný, Magdin bratr :D A asi budu jediná, ale zbožňuju to oblečení a účesy ženských protagonistek. ... Objektivita na bodu mrazu, ale tohle já prostě můžu.(16.7.2018)